Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jedno nowe zakażenie koronawirusem w powiecie, 34 w województwie dolnośląskim
14240
M21W2
16 września 2021r. o 18:12


Według danych MZ dziś zmarły dwie osoby w pełni zaszczepione .
Na pewno nie na covid który nie istnieje .
Mogę dołączyć do was , też potrafię pisać jak foliarze .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudny Brokuł niezalogowany
16 września 2021r. o 18:21
M21W2 napisał(a):

Według danych MZ dziś zmarły dwie osoby w pełni zaszczepione .
Na pewno nie na covid który nie istnieje .
Mogę dołączyć do was , też potrafię pisać jak foliarze .


Lucek, napisz! Pokaż jaki z ciebie foliarz!

P.S. Załóż folię na głowę, jak będziesz pisał i umieść zdjęcie na forum. Inaczej wszyscy będą wiedzieli, że to z czipa, a nie od ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
16 września 2021r. o 18:29
Zmieniłem zdanie nie chcę być taki jak ten wierszokleta , może mi też coś siąść na głowę i zostanę grafomanem piszącym
denne wiersze .
Sprostowanie : , dziś MZ podało że ostatniej doby zmarło na covid 10 osób .
4 na covid , 6 na covid z chorobami współistniejącymi .
Wśród zmarłych 8 osób niezaszczepionych dwie zaszczepione .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
16 września 2021r. o 18:32
Pytanie do M21:
To w końcu są te zgony po tych bezpiecznych szczepionkach, czy nie?
Bo mi - rasowemu folarzowi - trudno to w jednoznaczny i naukowy sposób stwierdzić.

A kolega PRL znowu głupoty wypisuje - UK i USA tak liczą zgony covidowe, żeby im pasowało. I wstyd tego nie rozumieć (tym bardziej, że Ocice patrzą) ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucek grafoman niezalogowany
16 września 2021r. o 18:40
M21W2 napisał(a): Zmieniłem zdanie nie chcę być taki jak ten wierszokleta , może mi też coś siąść na głowę i zostanę grafomanem piszącym
denne wiersze .
Sprostowanie : , dziś MZ podało że ostatniej doby zmarło na covid 10 osób .
4 na covid , 6 na covid z chorobami współistniejącymi .
Wśród zmarłych 8 osób niezaszczepionych dwie zaszczepione .

M21W2 napisał(a): Zmieniłem zdanie nie chcę być taki jak ten wierszokleta , może mi też coś siąść na głowę i zostanę grafomanem piszącym
denne wiersze .
Sprostowanie : , dziś MZ podało że ostatniej doby zmarło na covid 10 osób .
4 na covid , 6 na covid z chorobami współistniejącymi .
Wśród zmarłych 8 osób niezaszczepionych dwie zaszczepione .



Lucek, grafomanem już jesteś! Piszesz cały czas denną prozę propagandową.
A wierszyka nie chcesz? Chciałeś i ... czip ci zmienił zdanie. Trzeba było folię na głowę założyć :)
Lucuś - a teraz skup się! Niedawno na tym forum covidowy propagandzista wszem i wobec oznajmiał, że wyszczepienie nie miało zatrzymać trasnmisji wirusa, jak to obiecywano, ale wyszczepienie ma zapewnić lekkie przejście covida. To według podanych przez ciebie wyżej wiadomości wyszczepienie zapewniło dwóm, osobom lekkie przejście na łono Abrahama! Gdybym był Niedzielakiem to po takich danych podałbym, że 20% wyszczepionych umiera po zachorowaniu na covid. Tak ten gość interpretuje dane, a ty łykasz bezkrytycznie.
Lucuś, czy ty dalej nie widzisz, jakie to bzdury wypisujesz tutaj każdego dnia prozą? Naprawdę tego nie widzisz?
Nie bierz się za poezję, błagam!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
16 września 2021r. o 19:08
qwax_ napisał(a): To w końcu są te zgony po tych bezpiecznych szczepionkach, czy nie?


Jako że odpowiedzi specjalistów, a co za tym idzie odpowiedzi Pana Lucjana ciągle ewoluują, to spróbuję przewidzieć jaka teraz ona będzie...

"nikt nie gwarantował, ze szczepienia będą w 100% przebadane i skuteczne, nikt nie gwarantował, że zaszczepieni nie bedą chorować i umierać. Szczepionka ma za zadanie zmniejszyć ilość zgonów"

dla przypomnienia wersja z początku pandemii

"Szczepionki chronią przed zakażeniem"



qwax_ napisał(a): A kolega PRL znowu głupoty wypisuje


no i znowu głupot nawypisywałem, kuźwa... muszę zacząć jakoś to kontrolować :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~AUTOMAT BIURO niezalogowany
16 września 2021r. o 19:17
Dodam, że preparat zmniejszy, co oznacza, że zwiększy. Bo nikt nie gwarantuje niczego.
Może Lucjan, taki pewny swego, odda spadkobiercom pierwszej osoby z Bolesławca, która zejdzie w pełni wyszczepiona swoje pole truskawkowe. No skoro taki preparatu pewny, to dlaczego nie?
Przy okazji skojarzyło mi się z piosenki "And nothing to get hung about
Strawberry Fields forever". Nic się nie przejmujesz? Cmentarz? Proroctwo? I do tego pole w Ocicach? Nie, to niemożliwe!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
16 września 2021r. o 19:19
qwax_ napisał(a): Pytanie do M21:
To w końcu są te zgony po tych bezpiecznych szczepionkach, czy nie?
Bo mi - rasowemu folarzowi - trudno to w jednoznaczny i naukowy sposób stwierdzić.

A kolega PRL znowu głupoty wypisuje - UK i USA tak liczą zgony covidowe, żeby im pasowało. I wstyd tego nie rozumieć (tym bardziej, że Ocice patrzą) ;)[/

Przepraszam że odpowiem pytaniem na pytanie ;
Qwax czy jest jakikolwiek lek na świecie który ma 100% skuteczności , drugie czy jest jakiekolwiek lekarstwo które nie ma u osób uczulonych na jakiś składnik leku skutków ubocznych .

Jest szansa że niedługo taki lek powstanie .
Naukowcy twierdzą, że ludzka głupota jest warunkowana genetycznie. W pięćdziesiąt lat od odkrycia struktury łańcucha DNA, jeden z jego badaczy twierdzi, że głupotę można zwyczajnie... wyleczyć! 28 lutego 1953 roku biolodzy James Watson i Francis Crick odkryli strukturę ‘kodu życia’. Teraz ten pierwszy uważa, że niski współczynnik inteligencji jest zaburzeniem dziedzicznym i że biolodzy powinni stosować terapię genową, aby pozbyć się głupoty u ludzi. Wystąpienie Watsona w brytyjskiej telewizji Channel Four spowodowało duże zamieszanie w środowisku naukowym, a tymczasem biolog już zapowiada, że będzie prowadził dalsze badania, aby raz na zawsze wyplenić ludzką głupotę z powierzchni Ziemi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.