Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Drożyzna zjada nasze oszczędności i dochody, inflacja we wrześniu wynosiła 5,8% i jest najwyższa od dwudziestu lat, aż strach pomyśleć, co będzie w grudniu
~~Brunatnoruda Godecja niezalogowany
22 października 2021r. o 18:50
~~TW balbina napisał(a): żoliborski impotent obekupczyny w gacie ze strachu przed gniewem Narodu odgrodził swój dom słupkami. Zastosowana autokorekta

Klęczało się przy rozporku skoro takie informacje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoturkusowy Złotokap niezalogowany
22 października 2021r. o 19:07
W ostatnim czasie w Europie bardzo podrożał gaz. Rosja po zakończeniu budowy Nord Stream 2 postanowiła zmusić Brukselę do zdjęcia z drugiej nitki gazociągu unijnych ograniczeń. Zamiast na Zachód tłoczy więc paliwo do Chin. Trudno mieć pretensje do Rosji , że chce na gazie jak najwięcej zarobić. Trzeba zapytać kraje Unii Europejskiej dlaczego uzależniły się od rosyjskiego gazu? Mam nadzieję ,że jeśli Niemcy, Holendrzy i Francuzi pomarzną z tego powodu zimą to ich rządy pójdą po rozum do głowy i w przyszłości uda się uniknąć tego że my będziemy płacić za cudzą naiwność.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
22 października 2021r. o 19:09
~~Olo napisał(a): Ja pamiętam. Bo ty masz błędny nik. Ty nic co PiS obniżył nie pamiętasz a w swojej nazwie tak lubisz się obnosić z PiS,
Pamiętasz taki podatek dochodowy? Kto go obniżył do 17%? Może PO-PRL?


No wymieniaj dalej
Tylko na każdy Twój jeden, ja podam 5 podwyższonych albo nowych

Walcz ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Olo niezalogowany
22 października 2021r. o 23:12
PIS-PO-PRL napisał(a): Pamiętasz jak Pis obniżył te, które PO podniosła?

Ja też nie


I dlatego twoj kolezka z forum zbieral podpisy na "czaskoskiego"? Zemsta? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
23 października 2021r. o 0:36
czyli więcej już nie potrafisz wymienić?
No trudno
ale próbowałeś ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eee niezalogowany
23 października 2021r. o 5:18
Proszę państwa, ceny rosną. Ja sobie zdaję z tego sprawę, że ceny rosną. Ale musicie mieć państwa świadomość, że jak rosną wynagrodzenia, to niestety rosną też i ceny - mówił prezydenta Andrzej Duda

Do tej pory prezydent RP zarabiał ok. 20 tys. zł miesięcznie brutto. Jednak Sejm właśnie przegłosował ustawę, która da mu ok. 40-procentową podwyżkę. Mało tego, pensja prezydenta ma być co roku waloryzowana z uwzględnieniem „średniorocznego wskaźniku wzrostu wynagrodzenia”.
Prezydent niedawno podpisał rozporządzenie o… podwyżkach dla posłów. Już od sierpnia zarabiają o ok. 5 tys. zł więcej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lazurowy Rdest niezalogowany
23 października 2021r. o 8:29
~~Eee napisał(a): Proszę państwa, ceny rosną. Ja sobie zdaję z tego sprawę, że ceny rosną. Ale musicie mieć państwa świadomość, że jak rosną wynagrodzenia, to niestety rosną też i ceny - mówił prezydenta Andrzej Duda

Do tej pory prezydent RP zarabiał ok. 20 tys. zł miesięcznie brutto. Jednak Sejm właśnie przegłosował ustawę, która da mu ok. 40-procentową podwyżkę. Mało tego, pensja prezydenta ma być co roku waloryzowana z uwzględnieniem „średniorocznego wskaźniku wzrostu wynagrodzenia”.
Prezydent niedawno podpisał rozporządzenie o… podwyżkach dla posłów. Już od sierpnia zarabiają o ok. 5 tys. zł więcej.

Powiedz lepiej ile nasz dwuimienny zarabia - takiego grajdołka jak Bolesławiec.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłoty Floks niezalogowany
23 października 2021r. o 8:41
~~Eee napisał(a): Proszę państwa, ceny rosną. Ja sobie zdaję z tego sprawę, że ceny rosną. Ale musicie mieć państwa świadomość, że jak rosną wynagrodzenia, to niestety rosną też i ceny - mówił prezydenta Andrzej Duda

Do tej pory prezydent RP zarabiał ok. 20 tys. zł miesięcznie brutto. Jednak Sejm właśnie przegłosował ustawę, która da mu ok. 40-procentową podwyżkę. Mało tego, pensja prezydenta ma być co roku waloryzowana z uwzględnieniem „średniorocznego wskaźniku wzrostu wynagrodzenia”.
Prezydent niedawno podpisał rozporządzenie o… podwyżkach dla posłów. Już od sierpnia zarabiają o ok. 5 tys. zł więcej.


Bo tym darmozjadom po prostu się należało .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.