Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niedługo zjesz w Bolesławcu Big Maca i WieśMaca. Kończy się budowa restauracji McDonald's. Wielu bolesławian czekało na ten moment od lat
~~elo niezalogowany
23 października 2021r. o 17:34
~~Ciemnofioletowa Dynia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Monon napisał(a): Wolał bym pizza hut, hamburgery zrobiły się już nudne

To otwórz...powodzenia

ale w Bolesławcu jest duzo pizzeri i w McDonaldzie nie ma tylko burgerów, jest bardzo duzo wyborów. po za tym większość woli McDonalda więc ten wybór jest bardziej opłacalny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~elo niezalogowany
23 października 2021r. o 17:36
~~Ciemnofioletowa Dynia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Monon napisał(a): Wolał bym pizza hut, hamburgery zrobiły się już nudne

To otwórz...powodzenia

ale w Bolesławcu jest duzo pizzeri i w McDonaldzie nie ma tylko burgerów, jest bardzo duzo wyborów. po za tym większość woli McDonalda więc ten wybór jest bardziej opłacalny.
~~Celestynowa Śnieguliczka napisał(a): A ja nie,nie smakuje mi to,...

nikt nie pytal, latwo z tb
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mahoniowy Grab niezalogowany
23 października 2021r. o 20:48
A ja podziękuję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krasna Aksamitka niezalogowany
23 października 2021r. o 22:09
Na lotosie na przeciwko będzie KFC. Około 14 może być ciasno wszędzie ja wszyscy będą wracać do domu a jeszcze 2 fastfoody po drodze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~gletscher niezalogowany
24 października 2021r. o 14:01
Już czekam na to zatwardzenie na rondzie Kościuszki, masakra. Już teraz po 14.00 ciężko się tam ruszyć a co dopiero po otwarciu... czy włodarze miasta wydając pozwolenie na budowę przewidzieli również ten problem ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowa Diaskia niezalogowany
24 października 2021r. o 14:11
Nawet tutaj lewaki komentarze kasują..... Tolerancja....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłoty Kosmos niezalogowany
25 października 2021r. o 22:00
~~gletscher napisał(a): Już czekam na to zatwardzenie na rondzie Kościuszki, masakra. Już teraz po 14.00 ciężko się tam ruszyć a co dopiero po otwarciu... czy włodarze miasta wydając pozwolenie na budowę przewidzieli również ten problem ??


z zatwardzeniem można sobie poradzić ,polecam śliwki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
25 października 2021r. o 22:12
Nie mam nic przeciw FAST -FOOD :)
Nie lubię "barowych " potraw,a od czasu do czasu nikomu taka przekąska nie zaszkodzi .Wszystko jest dla ludzi .
Smacznego :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza