Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piasek stanowi fundament współczesnej cywilizacji, wydmy na "Pustyni Kozłowskiej", nie takie jak na Saharze, ale powstałe tak samo, czyli przy pomocy wiatru
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
20 października 2021r. o 20:07
na tej pustyni rosną grzyby i biegają zające ,które gonią wilki ,a one uciekają i żyją 3 lata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnozielony Len niezalogowany
20 października 2021r. o 21:55
~~Zielonobiały Rozmaryn napisał(a): Quady i crossy rozjeżdżają to miejsce bardzo często, zwłaszcza w weekendy. Pasjonaci tego sportu przywożą pojazdy na lawetach, wjezdzaja w głąb lasu , szaleją do późnych godzin wieczornych. Po udanej zabawie ładują graty na lawety i wracają do Wrocka czy Środy Śląskiej (nr. rej) A GDZIE STRAŻ LEŚNA? Te służby najchętniej ganiają grzybiarzy, którzy za daleko zapuszczają się autem. Tyle w temacie ochrony terenów leśnych.

100/100
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.