Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Miejsca parkongowe w Boleslawcu

~~Rdzawobrunatna Rezeda niezalogowany
24 października 2021r. o 14:54
Parkingi płatne w Bolesławcu - przegięcie - chyba komuś w Ratuszu się pogorszyło z parkomatami .W Goerlitz pierwsze 15 min jest bezpłatne - drukuje się bilet 15 - minutowy i spokojnie załatwia się sprawę . Natomiast u nas zaparkowałem - poszedłem do parkomatu - a już hiena parkingowa z telefonem komórkowym robiła zdjęcie że nie ma wyłożonego biletu - następnym razem zapalę jej kopa pod torbulec że się zatrzyma na Ratuszu . Druga sprawa w Goerlitz np. płaci się za ścisłe u nas żeby mogli to by mi pod domem postawili parkomat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
24 października 2021r. o 17:46
~~Rdzawobrunatna Rezeda napisał(a): Parkingi płatne w Bolesławcu - przegięcie - chyba komuś w Ratuszu się pogorszyło z parkomatami .W Goerlitz pierwsze 15 min jest bezpłatne - drukuje się bilet 15 - minutowy i spokojnie załatwia się sprawę . Natomiast u nas zaparkowałem - poszedłem do parkomatu - a już hiena parkingowa z telefonem komórkowym robiła zdjęcie że nie ma wyłożonego biletu - następnym razem zapalę jej kopa pod torbulec że się zatrzyma na Ratuszu . Druga sprawa w Goerlitz np. płaci się za ścisłe u nas żeby mogli to by mi pod domem postawili parkomat


Mój znajomy zaparkował na chwilę pod Hebe, z dzieckiem chorym, jak podszedł z dzieckiem po 15 minutach do samochodu to już miał mandat do zapłaty...Fajnie nie? i właśnie takie sytuacje wkurzają...Nie ma zmiłuj ...przecież w centrum mamy mnóstwo przychodni a to z dzieckiem z gorączka a to z kimś starszym a człowiekowi się spieszy, ale co tam mandat trzeba zapłacić. Doją człowieka z każdej strony

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrunatna Rezeda niezalogowany
24 października 2021r. o 18:13
~~Rdzawobrunatna Rezeda napisał(a): Parkingi płatne w Bolesławcu - przegięcie - chyba komuś w Ratuszu się pogorszyło z parkomatami .W Goerlitz pierwsze 15 min jest bezpłatne - drukuje się bilet 15 - minutowy i spokojnie załatwia się sprawę . Natomiast u nas zaparkowałem - poszedłem do parkomatu - a już hiena parkingowa z telefonem komórkowym robiła zdjęcie że nie ma wyłożonego biletu - następnym razem zapalę jej kopa pod torbulec że się zatrzyma na Ratuszu . Druga sprawa w Goerlitz np. płaci się za ścisłe u nas żeby mogli to by mi pod domem postawili parkomat

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biały Cytryniec niezalogowany
24 października 2021r. o 18:28
poprawcie nagłówek
po pierwsze mieszkańcy ,w tym haśle jest zawarte WSZYSTKO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognisty Migdałowiec niezalogowany
24 października 2021r. o 18:29
To jeszcze hoo.......y ,oni dalej kminią jakby tu bardziej zdoić podatnika,więc na tym nie koniec,i proszę się nie spodziewać po takich jak oni jakiejkolwiek empatii
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krystyna niezalogowany
24 października 2021r. o 18:35
W Legnicy zdarzyło mi się przekroczyć czas parkowania i dostałam do zapłaty 20,00. Jest różnica????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Rannik niezalogowany
24 października 2021r. o 19:20
~~Krystyna napisał(a): W Legnicy zdarzyło mi się przekroczyć czas parkowania i dostałam do zapłaty 20,00. Jest różnica????

Bo w Legnicy prezydenta wybierają ludzie a u nas burmistrza wybierają moherowe berety oglądające tv bolesławiecką.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
26 października 2021r. o 9:16
Burmistrz to jest w Nowogrodźcu ,u nas jest miasto i jest prezydent.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza