Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pierwsze w Polsce automatyczne skrytki depozytowe już otwarte!
~~Gad Paskudny bo Rudy niezalogowany
29 października 2021r. o 14:29
~~Zielonoszara Wiśnia napisał(a): ciekawe jaka opłata roczna


Na stronie jest w cenniku wszystko. Niemało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modra Lepnica niezalogowany
29 października 2021r. o 19:37
120 zł za najmniejszą skrytkę miesięcznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
30 października 2021r. o 1:04
~~Ciemnoróżowy Rannik napisał(a): Czy dostęp do skrytek będzie miał prokurator i policja ?

Nawkręcają Ci, że wjadą Ci na chate, a Ty sam zaniesiesz w jedno miejsce wszystko, co masz do oclenia, zamkniesz drzwiczki i odrazu wejdą z nakazem, niczego nie pominą, jak przy przeszukaniu:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnofioletowy Przypołudnik niezalogowany
30 października 2021r. o 8:54
~~ napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnoróżowy Rannik napisał(a): Czy dostęp do skrytek będzie miał prokurator i policja ?

Nawkręcają Ci, że wjadą Ci na chate, a Ty sam zaniesiesz w jedno miejsce wszystko, co masz do oclenia, zamkniesz drzwiczki i odrazu wejdą z nakazem, niczego nie pominą, jak przy przeszukaniu:)

Z tego co się doczytałem w tych sprawach to nie tak do końca muszą mieć wyrok i zgodę sądu na Ciebie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ametystowa Rogownica niezalogowany
30 października 2021r. o 11:32
~~Brązowoszara Fuksja napisał(a):
Ktoś napisał: może jakaś kasa z pod poduszki :-) :-) :-)
{br}
Chyba "spod" poduszki? Chamieje ten nasz ojczysty język.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowy Aster niezalogowany
31 października 2021r. o 10:43
To chyba lepsze będzie niż trzymanie pieniędzy w banku bo za grosz nie mam zaufania do PiS. Ponadto ja nic nie mam z trzymania pieniędzy w banku a sam bank na nich zarabia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowy Aster niezalogowany
31 października 2021r. o 10:45
~~Kruczoczarny Rokitnik napisał(a): komu to niby potrzebne w takiej mieścinie się pytam?????
NP. mi bo nie chcę w banku trzymać oszczędności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bogdan niezalogowany
1 listopada 2021r. o 16:40
~~Cynamonowy Aster napisał(a): To chyba lepsze będzie niż trzymanie pieniędzy w banku bo za grosz nie mam zaufania do PiS. Ponadto ja nic nie mam z trzymania pieniędzy w banku a sam bank na nich zarabia

Firma z kapitałem 5.000 złotych nie budzi mojego zaufania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.