Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kamil Barczyk gościem Bolec.Info
~~Oliwkowozielony Jałowiec niezalogowany
5 listopada 2021r. o 18:53
Mi odbiło się o uszy że szpital dostał 60mln od państwa w sumie. Tak to i ja byłbym świetnym dyrektorem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotobrązowa Fuksja niezalogowany
5 listopada 2021r. o 18:56
chamstwo personelu wobec pacjentów trzeba wyeliminować panie dyr.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~qwerty niezalogowany
5 listopada 2021r. o 19:13
Byłem ostatnio w poradni chirurgicznej, tłum ludzi w małej poczekalni. Ludzie stłoczeni bez możliwości dystansu, personel bez maseczek. Jak tak ma wyglądać organizacja szpitala to niech ten pan poda się do dymisji bo to jest żenada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biskupi Złotokap niezalogowany
5 listopada 2021r. o 19:17
tak samo bywa na spędzie u grzyba
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielony Hebe niezalogowany
5 listopada 2021r. o 20:40
~~Niebieskozielona Trzmielina napisał(a): Jak na razie to zadowoleni sa tylko dyr i starosta ...a szpital jest dla pacjentów powiatu... nie całego województwa .... dlaczego zamykane są kolejne odziały na covidowe przekształcane???? kasa się tylko liczy nie pacjent ....potem piszą ile to więcej ludzi umiera b.... no umiera bo nie ma leczenia tylko fikcja covidowa zasłona dymna za która płacą podwójnie .... niestety to trwa juz 2 lata a ludzie muszą jeżdzić po innych szpitalach .... ile to jeszcze potrwa ???? powinno wymienić się dyr i staroste a nie tylko sobie nagrody przyznają i podwyzki ....

Cała prawda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowoczerwony Wawrzynek niezalogowany
5 listopada 2021r. o 21:04
~~Szarozielony Hebe napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Niebieskozielona Trzmielina napisał(a): Jak na razie to zadowoleni sa tylko dyr i starosta ...a szpital jest dla pacjentów powiatu... nie całego województwa .... dlaczego zamykane są kolejne odziały na covidowe przekształcane???? kasa się tylko liczy nie pacjent ....potem piszą ile to więcej ludzi umiera b.... no umiera bo nie ma leczenia tylko fikcja covidowa zasłona dymna za która płacą podwójnie .... niestety to trwa juz 2 lata a ludzie muszą jeżdzić po innych szpitalach .... ile to jeszcze potrwa ???? powinno wymienić się dyr i staroste a nie tylko sobie nagrody przyznają i podwyzki ....

Cała prawda.

Z racji swoich chorób nazwijmy to ogólnie przewleklych mam dalej kontakt z lekarzami ale teraz więcej prywatnie...cóż mogę powiedziec na niewygodne pytania dają głowę w dół i poprostu milczą bo co mają powiedzieć . Oczywiście prywatnie nie ma problemu . Przykre jest to że tak łatwo można zastraszyć ludzi naprawdę wykształconych ...odbierz im prawo wykonywania zawodu i pozamiatany
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
5 listopada 2021r. o 21:21
~~Karminowoczerwony Wawrzynek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szarozielony Hebe napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Niebieskozielona Trzmielina napisał(a): Jak na razie to zadowoleni sa tylko dyr i starosta ...a szpital jest dla pacjentów powiatu... nie całego województwa .... dlaczego zamykane są kolejne odziały na covidowe przekształcane???? kasa się tylko liczy nie pacjent ....potem piszą ile to więcej ludzi umiera b.... no umiera bo nie ma leczenia tylko fikcja covidowa zasłona dymna za która płacą podwójnie .... niestety to trwa juz 2 lata a ludzie muszą jeżdzić po innych szpitalach .... ile to jeszcze potrwa ???? powinno wymienić się dyr i staroste a nie tylko sobie nagrody przyznają i podwyzki ....

Cała prawda.
Z racji swoich chorób nazwijmy to ogólnie przewleklych mam dalej kontakt z lekarzami ale teraz więcej prywatnie...cóż mogę powiedziec na niewygodne pytania dają głowę w dół i poprostu milczą bo co mają powiedzieć . Oczywiście prywatnie nie ma problemu . Przykre jest to że tak łatwo można zastraszyć ludzi naprawdę wykształconych ...odbierz im prawo wykonywania zawodu i pozamiatany

Część jest zastraszona,ale dużo też jest podłych,robiących to dla pieniędzy.To wszystko przypomina lata trzydzieste w Niemczech,tylko nazistowskiego pozdrowienia wzniesiona dłonią mamy maskę na mordzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawy Ligustr niezalogowany
6 listopada 2021r. o 8:38
PANIE KAMILU JEST PAN WSPANIAŁY I WSZYSCY LEKARZE BIORACY UDZIAŁ W TEJ PLANDEMI. TYLKO CO BEDZIE JAK TREND SIE ODWRÓCI, NIE POMYSLELISCIE O TYM??????
https://pl1.tv/title/dr-zelenko-przed-rabinicznym-sadem/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza