Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Mamy to! McDonald's w Bolesławcu otwarty,marzenia wielu bolesławian zostały spełnione!
~~Lala pinia 1 grudnia 2021r. o 17:50
Dobre:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miro 2 grudnia 2021r. o 7:50
Będzie wielkie żarcie w Bolcu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anonim 5 czerwca 2022r. o 23:15
Po krec ani jesteście... Weźcie tam obsługę wymiencie albo nie wiem w czym macie problem ale gubicie zamówienia, wydajecie nie to co było zamówione, na zamówienie czeka się kur*a zakupczynee

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek 6 czerwca 2022r. o 15:44
jak byście wiedzieli co jest w tym żarciu to byście tego nie jedli,ale nie wiecie co tam jest i jecie, smacznego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~owca 6 czerwca 2022r. o 18:32
Nie wiem jakie to marzenie ale tam zazwyczaj stoją okoliczni farmerzy w swoich gratach a najczęściej tablice DLW i DW ..czyli takie dam festynowe chłopaki z siksami .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.