Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Osiem świątecznych gwiazdek na balkonie w Bolesławcu - wiemy czyj to balkon!
~~M21W2 niezalogowany
3 grudnia 2021r. o 7:12
~~Schabowy po lubelsku napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Schabowy po lubelsku napisał(a): Już się lewactwo nawet za Święta BN powoli bierze... Nie ma to jak przy tej okazji koniec o krec ...niu. Lewactwo to zaraz tego świata. Nic dobrego z tego nie będzie. Ludzie z nienawiści do jakiejś tam partii i polityki tracą rozum...Zastosowana autokorekta


A to ciekawe... Skoro portal promuje takie słownictwo to niech wyłączy moderację tego słowa...
Miało być w zdaniu: "Nie ma to jak przy okazji Świąt BN mówić o je#aniu."


Katoliku niezłomny ,co to za Święta BN
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czujne oko niezalogowany
3 grudnia 2021r. o 7:34
Chyba ciekawiej by było, gdyby wywiesiła swoją bieliznę (oczywiście - białą, świeżo upraną). Myślę, że tym też mogła zwrócić na siebie uwagę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Baśka niezalogowany
3 grudnia 2021r. o 7:48
Dzieciom mamusia już powiedziała co znaczy 8 gwiazdek? Należy się nagroda "Madki Roku"!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anulka niezalogowany
3 grudnia 2021r. o 8:37
Szkoda mi tej kobiety szuka rozgłosu. Znam ją ze szkoły inteligencją nie grzeszy to musi głupotą nadrobić. I pewnie zaraz mi tu odpisze jaka to ona mądra i w ogóle pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tutejszy niezalogowany
3 grudnia 2021r. o 8:53
Niech mnie ktoś oświeci co oznaczają te ładne gwiazdki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pożółkła Tunbergia niezalogowany
3 grudnia 2021r. o 8:58
~~Tutejszy napisał(a): Niech mnie ktoś oświeci co oznaczają te ładne gwiazdki?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowordzawy Wiąz niezalogowany
3 grudnia 2021r. o 9:15
~~Pożółkła Tunbergia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Tutejszy napisał(a): Niech mnie ktoś oświeci co oznaczają te ładne gwiazdki?


Gwiazdki jak gwiazdki, ale ...om piana z pysku cieknie.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ares niezalogowany
3 grudnia 2021r. o 9:25
Kto tam mieszka? Nikt inteligentny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza