Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dwa nowe zakażenia w powiecie, 117 ofiar epidemii w Polsce
22258
#Horus nieaktywny
9 stycznia 2022r. o 19:35
Jurko61 napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: PIS-PO-PRL napisał(a): Lucuś, kochanie… znowu ciepły się robisz? Co na to Jureczek? Popiera? ;)


Jurek nawet gdyby miał wyjść przy tym na idi.o.tę to brachola poprze lub dyskretnie przemilczy... ;D
a lucuś teraz jak widzę marzy o nazwanie jakiegoś wariantu jego imieniem ...

a nie wystarczy może jakiś order? hahaha

''bojowniki'' tak mają ...;D
a więc ''ruki po szwam'' i wystąp ...:D

Janusz dzieciaku komunistycznych czasów , cóż ty możesz biedaczku wiedzieć kogo Jurek poprze lub przemilczy ??
u ciebie jest to ciekawe , a wręcz śmieszne , nie znając osoby wiesz lepiej jakie decyzje podejmie ,


''dzieciaku komunistycznych czasów''?...po co się unosisz?
a twój brachol to od urodzenia ''solidaruch''?
przeszedł i nadal tkwi w swojej ''komunie'' :D

a skąd wiem że poprzez brachola?
bo nigdy nawet kiedy napisał tu największy idio.ty.zm nigdy go nie skrytykowałeś ...
dlatego w tym względzie wiem że będziesz popierał zarówno jego jak każdego innego piSSdzielca czy ''solidarucha'' ;D

pracuj nadal na chwałę swojego nowego ''faterlandu'' :D
''patrioto '' zza Odry ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pinochet niezalogowany
9 stycznia 2022r. o 19:36
Jurko61 napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: PIS-PO-PRL napisał(a): Lucuś, kochanie… znowu ciepły się robisz? Co na to Jureczek? Popiera? ;)


Jurek nawet gdyby miał wyjść przy tym na idi.o.tę to brachola poprze lub dyskretnie przemilczy... ;D
a lucuś teraz jak widzę marzy o nazwanie jakiegoś wariantu jego imieniem ...

a nie wystarczy może jakiś order? hahaha

''bojowniki'' tak mają ...;D
a więc ''ruki po szwam'' i wystąp ...:D
Dopisane 09.01.2022r. o godz. 18:33:o kurna ...to qwax chce upamiętnienia?
świat staje na głowie...:D
no dobra ...
wracam do kart ...;D

Janusz dzieciaku komunistycznych czasów , cóż ty możesz biedaczku wiedzieć kogo Jurek poprze lub przemilczy ??
u ciebie jest to ciekawe , a wręcz śmieszne , nie znając osoby wiesz lepiej jakie decyzje podejmie ,
przejrzałem dzieciaku twoje intencje , lubisz być na świeczniku tego forum .
Wiec życzę ci viel Erfolg :):) mit PIS-PO-PRL he he he.
A Covid 19 powoli człapie w waszą stronę , nieszczepieni to takie Djokovicze , lepszy sort :):)
A tu Zonk , i w lotniskowej latrynie czekać trzeba na deportację.



Z czego się śmiejesz? Że był naiwny, uwierzył faszystom i został oszukany? Bardzo śmieszne.... Facet,który nie chce się zaszczepić i miał czelność nie kupić sobie lewego certyfikatu musi być upodlony przez faszystów z Australii.














































Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
9 stycznia 2022r. o 19:46
posty Jurka ocierają się juz o prostactwo ...;D

pisze że covid człapie w naszą stronę -czyli polską - a on się ''zaczepił'' przeciwko niemieckiemu który jest mu bliższy...;D
wspomina Djokowicza pisząc o tym jak ten siedzi niby w jakiejś ''latrynie''

Jurko...opanuj się ...powstrzymaj emocje bo ty takiej ''latryny'' nigdy nie dostąpisz...;D
napisz może o pewnym polskim sportowcu którego Niemcy wyrzucili z klubu bo nie chciał się tez ''zaszczepić''

ale co ty o tym wiesz ...;D wazelina aż z ciebie kapie...;D
a każdy kto nie poprze ciebie czy ma odmienne zdanie niż ty lub twój otumaniony brachol to wróg...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
9 stycznia 2022r. o 20:40
Widzisz Janusz złapałeś się jednak na zwykły wpis , „dzieciaku komunistycznych czasów”
wiec wytłumacz mi prostackie wpisy , wszyscy urodzeni z przed 1989 roku to dzieciaki komunistycznych czasów ,
również i ja jestem dzieciakiem komunistycznych czasów . He he,
Oczywiście miałbyś wiekszą frajdę gdybym krytykował twoje ataki na Lutka ,
On jest dorosły i sam się obroni bez klakierów , co do człapania Covid 19 , zluzuj trochę nie do Polski bo tam już szaleje od dawna , humorystycznie ujęte w dosłownym znaczeniu w twoim kierunku i PIS-PO-PRL ,
krytykujących /podważających pandemie .
Przecież Janusz nie będę dawał wiary zdesperowanym szaleńcom wierzącym szamanom o nie istnieniu Covid 19
Jestem realistą i tą waszą bajkę o śmiercionośnych szczepionkach włożyłem między książki ,
Nie ukrywając iż cała familia zaszczepiona 3 razy , i jak trzeba będzie to i 4,5,6,7…..
Mamy pełną świadomość iż szczepionka nie chroni przed zakażeniem , lecz nie potrzebna jest hospitalizacja ,
Chyba że masz inne choroby osłabiające system immunologiczny .
Służby medyczne włącznie ze szpitalami nie tylko w Polsce ,lecz również tu w Niemczech jadą na oparach ,
Co do Djokowicza , a czym on się wyróżnia oprócz iż jest niepodważalnym geniuszem tenisa ziemnego.
Australijskie prawo dla przybywających na ich terytorium obowiązuje każdego.


Dopisane 09.01.2022r. o godz. 20:40:

Wiesz co zauważyłem , wypisujesz tu o kąpiącej wazelinie ,
a jak ktoś wstawi wpis z którym się nie zgadzasz to wróg,
Zacznij tolerować osoby innego poglądu , uświadamiając że nie wszyscy musza być jak Janusz
Czy zauważyłeś choć jeden krytyczny wpis co do drugiego brata , choć się nie zgadzam z jego poglądem.
Janusz życie weryfikuje .

A jak w jakiś sposób zostałeś upokorzony z mojej strony , to sorry
Nie będę komentował twoich wpisów .

Prostak Jurek z nowego Vaterlandu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pinochet niezalogowany
9 stycznia 2022r. o 20:44
Jurko61 napisał(a): Widzisz Janusz złapałeś się jednak na zwykły wpis , „dzieciaku komunistycznych czasów”
wiec wytłumacz mi prostackie wpisy , wszyscy urodzeni z przed 1989 roku to dzieciaki komunistycznych czasów ,
również i ja jestem dzieciakiem komunistycznych czasów . He he,
Oczywiście miałbyś wiekszą frajdę gdybym krytykował twoje ataki na Lutka ,
On jest dorosły i sam się obroni bez klakierów , co do człapania Covid 19 , zluzuj trochę nie do Polski bo tam już szaleje od dawna , humorystycznie ujęte w dosłownym znaczeniu w twoim kierunku i PIS-PO-PRL ,
krytykujących /podważających pandemie .
Przecież Janusz nie będę dawał wiary zdesperowanym szaleńcom wierzącym szamanom o nie istnieniu Covid 19
Jestem realistą i tą waszą bajkę o śmiercionośnych szczepionkach włożyłem między książki ,
Nie ukrywając iż cała familia zaszczepiona 3 razy , i jak trzeba będzie to i 4,5,6,7…..
Mamy pełną świadomość iż szczepionka nie chroni przed zakażeniem , lecz nie potrzebna jest hospitalizacja ,
Chyba że masz inne choroby osłabiające system immunologiczny .
Służby medyczne włącznie ze szpitalami nie tylko w Polsce ,lecz również tu w Niemczech jadą na oparach ,
Co do Djokowicza , a czym on się wyróżnia oprócz iż jest niepodważalnym geniuszem tenisa ziemnego.
Australijskie prawo dla przybywających na ich terytorium obowiązuje każdego.Dopisane 09.01.2022r. o godz. 20:40:Wiesz co zauważyłem , wypisujesz tu o kąpiącej wazelinie ,
a jak ktoś wstawi wpis z którym się nie zgadzasz to wróg,
Zacznij tolerować osoby innego poglądu , uświadamiając że nie wszyscy musza być jak Janusz
Czy zauważyłeś choć jeden krytyczny wpis co do drugiego brata , choć się nie zgadzam z jego poglądem.
Janusz życie weryfikuje .

A jak w jakiś sposób zostałeś upokorzony z mojej strony , to sorry
Nie będę komentował twoich wpisów .

Prostak Jurek z nowego Vaterlandu.

Skoro się naśmiewasz z Djakovića,to jesteś upośledzonym umysłowo prostakiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
9 stycznia 2022r. o 21:23
~~pinochet napisał(a):
Ktoś napisał: Jurko61 napisał(a): Widzisz Janusz złapałeś się jednak na zwykły wpis , „dzieciaku komunistycznych czasów”
wiec wytłumacz mi prostackie wpisy , wszyscy urodzeni z przed 1989 roku to dzieciaki komunistycznych czasów ,
również i ja jestem dzieciakiem komunistycznych czasów . He he,
Oczywiście miałbyś wiekszą frajdę gdybym krytykował twoje ataki na Lutka ,
On jest dorosły i sam się obroni bez klakierów , co do człapania Covid 19 , zluzuj trochę nie do Polski bo tam już szaleje od dawna , humorystycznie ujęte w dosłownym znaczeniu w twoim kierunku i PIS-PO-PRL ,
krytykujących /podważających pandemie .
Przecież Janusz nie będę dawał wiary zdesperowanym szaleńcom wierzącym szamanom o nie istnieniu Covid 19
Jestem realistą i tą waszą bajkę o śmiercionośnych szczepionkach włożyłem między książki ,
Nie ukrywając iż cała familia zaszczepiona 3 razy , i jak trzeba będzie to i 4,5,6,7…..
Mamy pełną świadomość iż szczepionka nie chroni przed zakażeniem , lecz nie potrzebna jest hospitalizacja ,
Chyba że masz inne choroby osłabiające system immunologiczny .
Służby medyczne włącznie ze szpitalami nie tylko w Polsce ,lecz również tu w Niemczech jadą na oparach ,
Co do Djokowicza , a czym on się wyróżnia oprócz iż jest niepodważalnym geniuszem tenisa ziemnego.
Australijskie prawo dla przybywających na ich terytorium obowiązuje każdego.Dopisane 09.01.2022r. o godz. 20:40:Wiesz co zauważyłem , wypisujesz tu o kąpiącej wazelinie ,
a jak ktoś wstawi wpis z którym się nie zgadzasz to wróg,
Zacznij tolerować osoby innego poglądu , uświadamiając że nie wszyscy musza być jak Janusz
Czy zauważyłeś choć jeden krytyczny wpis co do drugiego brata , choć się nie zgadzam z jego poglądem.
Janusz życie weryfikuje .

A jak w jakiś sposób zostałeś upokorzony z mojej strony , to sorry
Nie będę komentował twoich wpisów .

Prostak Jurek z nowego Vaterlandu.

Skoro się naśmiewasz z Djakovića,to jesteś upośledzonym umysłowo prostakiem.


A jak odwołam co napisałem o Djokovicu , przebaczysz Pinoczecie ???
Strasznie się zasmuciłem , będę pewnie miał straszne sny :):)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowa Wiekuistka niezalogowany
9 stycznia 2022r. o 21:35
Jurko61 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~pinochet napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Jurko61 napisał(a): Widzisz Janusz złapałeś się jednak na zwykły wpis , „dzieciaku komunistycznych czasów”
wiec wytłumacz mi prostackie wpisy , wszyscy urodzeni z przed 1989 roku to dzieciaki komunistycznych czasów ,
również i ja jestem dzieciakiem komunistycznych czasów . He he,
Oczywiście miałbyś wiekszą frajdę gdybym krytykował twoje ataki na Lutka ,
On jest dorosły i sam się obroni bez klakierów , co do człapania Covid 19 , zluzuj trochę nie do Polski bo tam już szaleje od dawna , humorystycznie ujęte w dosłownym znaczeniu w twoim kierunku i PIS-PO-PRL ,
krytykujących /podważających pandemie .
Przecież Janusz nie będę dawał wiary zdesperowanym szaleńcom wierzącym szamanom o nie istnieniu Covid 19
Jestem realistą i tą waszą bajkę o śmiercionośnych szczepionkach włożyłem między książki ,
Nie ukrywając iż cała familia zaszczepiona 3 razy , i jak trzeba będzie to i 4,5,6,7…..
Mamy pełną świadomość iż szczepionka nie chroni przed zakażeniem , lecz nie potrzebna jest hospitalizacja ,
Chyba że masz inne choroby osłabiające system immunologiczny .
Służby medyczne włącznie ze szpitalami nie tylko w Polsce ,lecz również tu w Niemczech jadą na oparach ,
Co do Djokowicza , a czym on się wyróżnia oprócz iż jest niepodważalnym geniuszem tenisa ziemnego.
Australijskie prawo dla przybywających na ich terytorium obowiązuje każdego.Dopisane 09.01.2022r. o godz. 20:40:Wiesz co zauważyłem , wypisujesz tu o kąpiącej wazelinie ,
a jak ktoś wstawi wpis z którym się nie zgadzasz to wróg,
Zacznij tolerować osoby innego poglądu , uświadamiając że nie wszyscy musza być jak Janusz
Czy zauważyłeś choć jeden krytyczny wpis co do drugiego brata , choć się nie zgadzam z jego poglądem.
Janusz życie weryfikuje .

A jak w jakiś sposób zostałeś upokorzony z mojej strony , to sorry
Nie będę komentował twoich wpisów .

Prostak Jurek z nowego Vaterlandu.

Skoro się naśmiewasz z Djakovića,to jesteś upośledzonym umysłowo prostakiem.

A jak odwołam co napisałem o Djokovicu , przebaczysz Pinoczecie ???
Strasznie się zasmuciłem , będę pewnie miał straszne sny :):)

Naturlich
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty_ciemnogród niezalogowany
9 stycznia 2022r. o 21:42
"Wielokrotnie w nagraniach zamieszczanych w Internecie przez Weldon padały stwierdzenia typu "szczepionki zabijają ludzi" czy "szczepią się jedynie idioci". Widać na nich też, jak Amerykanka kieruje obraźliwe słowa do osób stojących w kolejce do punktu szczepień. – Oto jak łatwowierni są ci idioci. Oni wszyscy dostaną szczepionkę! – krzyczała."

Weldon nie ma a wirus jest - lubię takie historie z pozytywnym zakonczeniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima