Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dwa nowe zakażenia w powiecie, 117 ofiar epidemii w Polsce
13926
qwax_
9 stycznia 2022r. o 21:56
Horus napisał(a): Dopisane 09.01.2022r. o godz. 18:33:o kurna ...to qwax chce upamiętnienia?
świat staje na głowie...:D
no dobra ...
wracam do kart ...;D

No mam takie marzenie, a myślę, że Lucek słówko może szepnąć w ministerstwie ;)
Coviqwax albo qwaxtylion - nawet nazwy takie medialne ;)
A Luckowi zwykły pomnik wystarczy - z napisem "Zwalczającemu ciemnotę - Rodacy" ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
9 stycznia 2022r. o 22:30
Ooo Jurek się odpalił :D
A kiedy to ja negowałem pandemie?
Jeden sklerotyk, drugi udaje że po naszemu czytać umie i coś z tego rozumie.
Wy niemcy, to nawet zabawni być potraficie ;)

Ps. Pod taki pomnik… to ja kwiaty bym przynosił. Co wieczór :D


Dopisane 09.01.2022r. o godz. 22:30:

Ps2 a tym Djokoviczu to sobie poczytaj. Zaprosili go, dopuścili do gry, a gdy przyjechał to potraktowali go jak twoi rodacy sam wiesz kogo.
W imię czystości krwi szczypanej :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
10 stycznia 2022r. o 7:37
PIS-PO-PRL napisał(a): Ooo Jurek się odpalił :D
A kiedy to ja negowałem pandemie?
Jeden sklerotyk, drugi udaje że po naszemu czytać umie i coś z tego rozumie.
Wy niemcy, to nawet zabawni być potraficie ;)
W imię czystości krwi szczypanej :D


Jurek nie pierwsze raz tu już ''odpalił'' :D
nawet to że jak wspominasz teraz będzie każdemu z oponentów zarzucał negowanie pandemii :D
chciałbym aby znalazł jeden mój wpis gdzie to ja niby neguję jego obecność ...chłop myli pojęcia a to że kieruje się emocjami i osobistymi ''ansami'' odbiera mu zdrowy rozsądek ...
ale Niemcy niekiedy tak mają ...;D
a to pisanie o ''czystości krwi'' -to o ile pamiętam zwrot po raz pierwszy zastosowany przez lucusia - to już prawie jak pisanie o czystości ''krwi arryjskiej'' ;D
co się zrodzi jeszcze w ich głowach tego nikt nie przewidzi...

Nie chce mi się za bardzo rozpisywać Jurek ale to nie ja daję się ''łapać'' a ty ...''dzieciaku komunistycznych czasów''
popatrz jak to lucuś broni się przed takim określeniem ,jak pluje swoim ''sowieckim'' jadem kiedy mu o tym wspominam ...nie wiem i mnie to nie interesuje czy byłeś w PZPR czy nie ale lucuś na ''bank'' w niej był ...;D
stąd w nim tyle zwykłej nienawiści do mnie bo ja mu wprost o tym piszę ...

piszesz że ''jesteś realistą''?...przecież to bzdura i dobrze o tym wiesz...;D

piszesz ...''Zacznij tolerować osoby innego poglądu , uświadamiając że nie wszyscy musza być jak Janusz''
a jak z tolerancją u ciebie?...a jak z tolerancją u twojego brata?
napiszesz mi tu że jesteście tolerancyjni? przecież przykładów na tą waszą ''tolerancję '' jest tu od cholery...
warto pamiętać co się pisze Jurek bo inaczej można zabrnąć w ślepy zaułek ...
a wiesz kiedy o to najłatwiej?...jak się po prostu łże...;D dlatego mnie nie złapiecie na kłamstwie bo ja zawsze piszę co myślę i w przeciwieństwie do takiego lucusia ,myślę co piszę ...;D

więc zanim zaczniesz kolejne swoje wywody na temat swojego nowego ''faterlandu'' ;D i ''dutch paradise'' ;D pomyśl by nie narażać się na śmieszność...
zanim zaczniesz pisać o swoim ''realiźmie'' też pomyśl bo to już wygląda na czystą kpinę z twojej strony...;D

lucuś , ty i ''realizm'' to jak ogień i woda...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
10 stycznia 2022r. o 8:34
Bo nasz Jerzy, co podaje się tylko za naszego, to taki mały hipokryta. Szczytem było założenie tematu, w którym doszukiwał się rzeczy, które powinny nas łączyć, rozkminiał co powinniśmy zrobić aby zapanowała miłość, braterstwo i …solidarność.
A potem poszedł nabijać się ze zwolenników opozycji i innych takich. Co robi właściwie za każdym razem jak się tu pojawi.

Także tak, jak się kogoś ma za głąba, to warto to napisać, a nie udawać i na siłe innym pokazywać jakim to się jest obywatelem świata, przedstawicielem cywilizacji zachodu, bo u nas w niemczech… :D

Szkoda że fotek nie da się już wklejać. Lubiłem jak Jurko nam tu pokazywał swoje „lepsze” życie :)
Juruś… masz instagrama? Dam faloła :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
10 stycznia 2022r. o 9:04
Jurko trochę mi przypomina kuzyna który przed trzydziestoma laty spierdzielił przed alimentami do ''yankee'' a teraz kiedy odwiedza od czasu do czasu ''ziemię ojców'' próbuje mnie niekiedy ''prostować'' :D
ale też nie chce tu podobnie jak Jurko wracać...
kiedy mówię wprost że ''tacy jak ty Kazik powinni być pozbawieni praw do głosowania '' ten kurna nagle robi się patriotą ...;D
ale ja właśnie tak myślę ...każdy mieszkający np. ponad rok poza granicami (no może dwa ,trzy lata) powinien być pozbawiony głosu w wyborach bo tak jak Jurko kompletnie jest oderwany od polskiej rzeczywistości...
a że jak piszesz jest hipokrytą to fakt niezaprzeczalny ...
on o tym wie i to właśnie sprawia mu ból bo po tym co tu wcześniej wypisywał nie sposób mu teraz zmienić front...;D
udając przed nami że nie widzi co teraz wyrabia się w tym kraju stawia go w pozycji hipokryty do kwadratu ...;D

zrobię sobie drugą kawę bo u mnie dom jeszcze pogrążony we śnie ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
10 stycznia 2022r. o 9:24
PIS-PO-PRL napisał(a): Bo nasz Jerzy, co podaje się tylko za naszego, to taki mały hipokryta. Szczytem było założenie tematu, w którym doszukiwał się rzeczy, które powinny nas łączyć, rozkminiał co powinniśmy zrobić aby zapanowała miłość, braterstwo i …solidarność.
A potem poszedł nabijać się ze zwolenników opozycji i innych takich. Co robi właściwie za każdym razem jak się tu pojawi.

Także tak, jak się kogoś ma za głąba, to warto to napisać, a nie udawać i na siłe innym pokazywać jakim to się jest obywatelem świata, przedstawicielem cywilizacji zachodu, bo u nas w niemczech… :D

Szkoda że fotek nie da się już wklejać. Lubiłem jak Jurko nam tu pokazywał swoje „lepsze” życie :)
Juruś… masz instagrama? Dam faloła :D

Super pomysł , dzięki za podpowiedz .
Mam Instagrama , tylko kurka nie potrafię obsługiwać
postaram się wrzucić parę fotek za którymi tęsknisz ,
tylko tego faloła podpisz bym wiedział że to od ciebie ,
Tobie sprawie przyjemność i mi będzie miło,
Tyko chwilka , Janusz się nie obrazi???



Dopisane 10.01.2022r. o godz. 09:24:

Horus napisał(a): Jurko trochę mi przypomina kuzyna który przed trzydziestoma laty spierdzielił przed alimentami do ''yankee'' a teraz kiedy odwiedza od czasu do czasu ''ziemię ojców'' próbuje mnie niekiedy ''prostować'' :D
ale też nie chce tu podobnie jak Jurko wracać...
kiedy mówię wprost że ''tacy jak ty Kazik powinni być pozbawieni praw do głosowania '' ten kurna nagle robi się patriotą ...;D
ale ja właśnie tak myślę ...każdy mieszkający np. ponad rok poza granicami (no może dwa ,trzy lata) powinien być pozbawiony głosu w wyborach bo tak jak Jurko kompletnie jest oderwany od polskiej rzeczywistości...
a że jak piszesz jest hipokrytą to fakt niezaprzeczalny ...
on o tym wie i to właśnie sprawia mu ból bo po tym co tu wcześniej wypisywał nie sposób mu teraz zmienić front...;D
udając przed nami że nie widzi co teraz wyrabia się w tym kraju stawia go w pozycji hipokryty do kwadratu ...;D

zrobię sobie drugą kawę bo u mnie dom jeszcze pogrążony we śnie ...;D


Janusz a co to takiego strasznego się dzieje w naszym kraju??
Zwykła walka o stołki , masz stołek jest kasa ,
Każdy z nich jest w coś umoczony , każdy z nich metodą spychania chce udowadniać niewinność
Z jakich źródeł pobierasz wiadomości , przypuszczam z tych samych co ja .
Nie muszę być w kraju by nie wiedzieć co tam się dzieje
A że ty na każdy lep /fejk się łapiesz twoja sprawa ,
Piaseckiego wczoraj profesor Zybertowicz wprowadził w lekkie zakłopotanie , odpowiedz dlaczego??
albo masz klapki na oczach , a może niewygodnie pisać o codziennej krytyce tego rzadu.
Janusz przypuszczam że nie ogarniasz tematu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
10 stycznia 2022r. o 9:27
Czekam na linka.
I czemu Janusz ma się obrazić? Pijesz do „ciepłych” ludzi? To twoje teorie nie jego.
Nie przypisuj innym swoich urojeń bo to nie przystoi przedstawicielowi cywilizacji zachodu :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
10 stycznia 2022r. o 9:34
Horus napisał(a): Jurko trochę mi przypomina kuzyna który przed trzydziestoma laty spierdzielił przed alimentami do ''yankee'' a teraz kiedy odwiedza od czasu do czasu ''ziemię ojców'' próbuje mnie niekiedy ''prostować'' :D
ale też nie chce tu podobnie jak Jurko wracać...
kiedy mówię wprost że ''tacy jak ty Kazik powinni być pozbawieni praw do głosowania '' ten kurna nagle robi się patriotą ...;D
ale ja właśnie tak myślę ...każdy mieszkający np. ponad rok poza granicami (no może dwa ,trzy lata) powinien być pozbawiony głosu w wyborach bo tak jak Jurko kompletnie jest oderwany od polskiej rzeczywistości...
a że jak piszesz jest hipokrytą to fakt niezaprzeczalny ...
on o tym wie i to właśnie sprawia mu ból bo po tym co tu wcześniej wypisywał nie sposób mu teraz zmienić front...;D
udając przed nami że nie widzi co teraz wyrabia się w tym kraju stawia go w pozycji hipokryty do kwadratu ...;D

zrobię sobie drugą kawę bo u mnie dom jeszcze pogrążony we śnie ...;D


Nie wiem w jakim temacie ciebie prostuje kuzyn ,
Lecz przypuszczam chce ci naświetlić jak prawidłowo , może nie do końca perfekcyjnie
Funkcjonuje zachodnia gospodarka ,po 30 latach przejrzał na oczy chcąc kuzynowi przekazać coś pozytywnego
Janusz się broni , wiedząc lepiej.



Dopisane 10.01.2022r. o godz. 09:34:

PIS-PO-PRL napisał(a): Czekam na linka.
I czemu Janusz ma się obrazić? Pijesz do „ciepłych” ludzi? To twoje teorie nie jego.
Nie przypisuj innym swoich urojeń bo to nie przystoi przedstawicielowi cywilizacji zachodu :D[/c

Ostrożności nigdy nie za wiele , ja waszych relacji nie znam , a nie chciałbym „ciepłego” kolegę
w zakłopotanie wprowadzać :):)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza