Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trzy ofiary epidemii w powiecie, 684 w kraju
14240
M21W2
12 stycznia 2022r. o 17:05
Horus napisał(a): wczoraj brachol lucusia coś tam pisał do mnie ...'bystrzak'' ;D
a dzisiaj jak widzę lucuś podłapał to słówko ...nawet wspomina o ironii ...

tak to jest jak ktoś stara się kreować na kogoś kim nie jest ...;D
a lucuś inteligencją nie grzeszy ...;D



W stosunku do ciebie szczekaczko wystarczy znać dwa słowa - zamknij ryja , może cztery , kłamco , oszczerco .

A co mi tam , dołożę jeszcze , tępaku , masz coś do powiedzenia w temacie , jesteś w stanie logicznie odpowiedzieć dlaczego wspierasz nic nie robienie PiS-u w celu zmniejszenia tragicznych skutków pandemii .
Jak myślisz co jest ważniejsze , życie ludzkie czy źle pojęta wolność przez antyszczepionkowców .
Dwa proste pytania , nawet dla ciebie nie powinny być za trudne do ogarnięcia .



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
12 stycznia 2022r. o 17:09
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a): wczoraj brachol lucusia coś tam pisał do mnie ...'bystrzak'' ;D
a dzisiaj jak widzę lucuś podłapał to słówko ...nawet wspomina o ironii ...

tak to jest jak ktoś stara się kreować na kogoś kim nie jest ...;D
a lucuś inteligencją nie grzeszy ...;D



W stosunku do ciebie szczekaczko wystarczy znać dwa słowa - zamknij ryja , może cztery , kłamco , oszczerco .

A co mi tam , dołożę jeszcze , tępaku , masz coś do powiedzenia w temacie , jesteś w stanie logicznie odpowiedzieć dlaczego wspierasz nic nie robienie PiS-u w celu zmniejszenia tragicznych skutków pandemii .
Jak myślisz co jest ważniejsze , życie ludzkie czy źle pojęta wolność przez antyszczepionkowców .
Dwa proste pytania , nawet dla ciebie nie powinny być za trudne do ogarnięcia .




M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a): wczoraj brachol lucusia coś tam pisał do mnie ...'bystrzak'' ;D
a dzisiaj jak widzę lucuś podłapał to słówko ...nawet wspomina o ironii ...

tak to jest jak ktoś stara się kreować na kogoś kim nie jest ...;D
a lucuś inteligencją nie grzeszy ...;D



W stosunku do ciebie szczekaczko wystarczy znać dwa słowa - zamknij ryja , może cztery , kłamco , oszczerco .

A co mi tam , dołożę jeszcze , tępaku , masz coś do powiedzenia w temacie , jesteś w stanie logicznie odpowiedzieć dlaczego wspierasz nic nie robienie PiS-u w celu zmniejszenia tragicznych skutków pandemii .
Jak myślisz co jest ważniejsze , życie ludzkie czy źle pojęta wolność przez antyszczepionkowców .
Dwa proste pytania , nawet dla ciebie nie powinny być za trudne do ogarnięcia .




Na stare lata zostal Pan faszysta?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoniebieski Barwinek niezalogowany
12 stycznia 2022r. o 17:10
M21W2 napisał(a): ~~Jaskrawoniebieski Barwinek , nie będę się wypowiadał o Twojej " bystrości " a raczej jej braku .
Posiedzenie o którym tu tak ochoczo piszecie było posiedzeniem komisji zdrowia w którym uczestniczyło 33 posłów .

Sejmowa Komisja Zdrowia. Poprawa dotycząca obowiązku szczepień posłów i senatorów odrzucona.

Głosowało 33 posłów, 16 było za, 16 było przeciw, jeden się wstrzymał.Dopisane 12.01.2022r. o godz. 15:54:~~Jaskrawoniebieski Barwinek jak w czasie pandemii zarabiają a co za tym idzie remontują to tylko się cieszyć a nie biadolić .Dopisane 12.01.2022r. o godz. 16:08:A to dobre :
Guru antyszczepionkowców zdemaskowany. 71-latek ma strony o młodych dziewicach
Zbigniew Hałat twierdzi, że test PCR nie odróżnia COVID-19 od zwykłej grypy, szczepienia są niebezpieczne, a ustawy epidemiologiczne to "narzędzie ludobójstwa". Kiedyś był wiceministrem zdrowia, dlatego stał się autorytetem ruchów antyszczepionkowych. Po śledztwie internautów wyszła na jaw nieznana dotychczas pasja tego eksperta. Publikuje zdjęcia młodych kobiet i pisze o zniewalającym wdzięku ich dziewictwa.

https://wiadomosci.wp.pl/guru-antyszczepionkowcow-zdemaskowany-71-latek-ma-strony-o-mlodych-dziewicach-6725613548272480a

Cieszyć że dorobili się na ludzkim nieszczęściu brawo ty za takie myślenie.Brak słow dziękuję za konwersacje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
12 stycznia 2022r. o 17:12
~~Bławatkowa Wierzba napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): ~~Jaskrawoniebieski Barwinek , nie będę się wypowiadał o Twojej " bystrości " a raczej jej braku .
Posiedzenie o którym tu tak ochoczo piszecie było posiedzeniem komisji zdrowia w którym uczestniczyło 33 posłów .

Sejmowa Komisja Zdrowia. Poprawa dotycząca obowiązku szczepień posłów i senatorów odrzucona.

Głosowało 33 posłów, 16 było za, 16 było przeciw, jeden się wstrzymał.Dopisane 12.01.2022r. o godz. 15:54:~~Jaskrawoniebieski Barwinek jak w czasie pandemii zarabiają a co za tym idzie remontują to tylko się cieszyć a nie biadolić .Dopisane 12.01.2022r. o godz. 16:08:A to dobre :
Guru antyszczepionkowców zdemaskowany. 71-latek ma strony o młodych dziewicach
Zbigniew Hałat twierdzi, że test PCR nie odróżnia COVID-19 od zwykłej grypy, szczepienia są niebezpieczne, a ustawy epidemiologiczne to "narzędzie ludobójstwa". Kiedyś był wiceministrem zdrowia, dlatego stał się autorytetem ruchów antyszczepionkowych. Po śledztwie internautów wyszła na jaw nieznana dotychczas pasja tego eksperta. Publikuje zdjęcia młodych kobiet i pisze o zniewalającym wdzięku ich dziewictwa.

https://wiadomosci.wp.pl/guru-antyszczepionkowcow-zdemaskowany-71-latek-ma-strony-o-mlodych-dziewicach-6725613548272480a


Pis to na każdego znajdzie haka.
A jak nie znajdzie to podłoży.

Przy pomocy Pegasusa można zrobić wiele
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
12 stycznia 2022r. o 17:43
~~Pinochet , znasz więcej słów , Horus i eurokraci to coś jak Ty , wszędzie widzicie faszystów .

Proste pytanie Tobie też sprawia kłopot , moja odpowiedź jest jednoznaczna , życie ludzkie jest największą wartością .


Dopisane 12.01.2022r. o godz. 17:24:

Pinochet , specjalnie dla Ciebie dużymi literami :

PO ŚLEDZTWIE INTERNAUTÓW , został zdemaskowany wasz guru został zdemaskowany .

71-letni dr Zbigniew Hałat na własnej stronie internetowej przedstawia się także jako ekspert "virginologii", co można przetłumaczyć jako nauka o dziewictwie. Jak czytamy, radzi niezamężnym kobietom, by nie umawiały się na randki w dniach owulacji. "Odczuwają chcicę, niepohamowaną żądzę", co prowadzi do "potencjalnego złego seksualnego zachowania".

Fotografuje i publikuje na swoich stronach zdjęcia dziesiątek młodych kobiet. Pod fotografiami pojawiają się podpisy takie jak np. "Sztuka dziewiczego powabu - niepohamowany i zniewalający wdzięk dziewictwa".

Na jednej ze stron dr. Hałata znajdujemy zdjęcie młodych kobiet w kostiumach kąpielowych, które stojąc na nadmorskiej skale, przebierają się do kąpieli. "Chroń moralną, psychiczną i fizyczną integralność młodych dziewic, aby zachować uniwersalną wartość dziewictwa aż do małżeństwa, które jest źródłem harmonii świata. (...). Fotografia artystyczna Zbigniew Halat" - czytamy w podpisie.


Dopisane 12.01.2022r. o godz. 17:39:

Jeszcze o guru antyszczepionkowców ;

Podobno był świetnym lekarzem... kiedyś
Tygodnik "Polityka", który niedawno poświęcił tekst dr. Hałatowi, dotarł do jego znajomych, którzy przekonywali, iż przed laty był to świetny lekarz.

- W Afryce zajmował się zwalczaniem epidemii chorób tropikalnych, po powrocie był wiceministrem, a teraz ma wokół siebie samych antyszczepionkowców, gada jakieś niestworzone historie o spiskach - powiedział tygodnikowi jeden z wrocławskich medyków.

Ze starych sejmowych stenogramów wynika, że zdania o urzędniczych kompetencjach Hałata były podzielone. W 1997 roku były wiceminister zdrowia Wiesław Jaszczyński powiedział na sejmowej komisji zdrowia, że Hałat dobrał sobie na współpracownicę "panią inżynier chemii". Wspólnie zwolnili z pracy 114 epidemiologów.

"Największą ciekawostką z tego okresu jest obsadzenie w Krajowym Biurze Koordynacyjnym do Spraw AIDS inżyniera metalurgii, który w dyplomie miał napisane: specjalność metaloznawstwo i obróbka cieplna. Zwalniano wtedy lekarzy bez pardonu - grzmiał urzędnik.


Dopisane 12.01.2022r. o godz. 17:43:

Horusie ! , gdzie jesteś ? , odpowiesz na dwa proste pytania , czy jak zwykle bełkotem się wymigasz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
12 stycznia 2022r. o 17:54
Lucek, ty jak na człowieka oświeconego, jesteś w pełni wyszczepiony.
To powiedz tak szczerze - boisz się ciężkiego przechorowania a nawet zgonu z powodu covid?
Czy jednak wierzysz, że te ciągle powtarzane szczepienia spowodują, że nie zachorujesz lub jeśli już, to przechorujesz łagodnie?

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
12 stycznia 2022r. o 17:54
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a): wczoraj brachol lucusia coś tam pisał do mnie ...'bystrzak'' ;D
a dzisiaj jak widzę lucuś podłapał to słówko ...nawet wspomina o ironii ...

tak to jest jak ktoś stara się kreować na kogoś kim nie jest ...;D
a lucuś inteligencją nie grzeszy ...;D



W stosunku do ciebie szczekaczko wystarczy znać dwa słowa - zamknij ryja , może cztery , kłamco , oszczerco .

A co mi tam , dołożę jeszcze , tępaku , masz coś do powiedzenia w temacie , jesteś w stanie logicznie odpowiedzieć dlaczego wspierasz nic nie robienie PiS-u w celu zmniejszenia tragicznych skutków pandemii .
Jak myślisz co jest ważniejsze , życie ludzkie czy źle pojęta wolność przez antyszczepionkowców .
Dwa proste pytania , nawet dla ciebie nie powinny być za trudne do ogarnięcia .

ale jesteś rozemocjowany lucuś ...;D
zaraz kiedy ci odpowiem pieprzony kłamco wpadnie tu twój brat i weźmie cię w obronę bo nie będzie mu się podobało jak ja cię tu określam...;D
a jesteś oszustem i kłamcą co jest proste do udowodnienia ...;D
ty durny kmiocie na proste pytania nie potrafisz tu odpowiadać a oczekujesz tego po mnie?
zadałem ci tu głombie dziesiątki pytań i co wtedy robiłeś oszuście?
podwijałeś ogon czmychając czym prędzej do swojej nory ...;D

ciężki młocie ...
bijesz tu pianę dzień w dzień o tej ''pandemii'' a ja mam to w dupie...
ja mam pomagać piSSdzielcom w powstrzymywaniu tej ''pandemii''?
teraz kiedy w Zakopanem nastąpił wzrost zakażeń o 160% po tym całym jacusiowym ''sylwestrze marzeń''?
ty durny kmiocie uważasz że ta twoja bazgranina tutaj pomaga i wzrasta liczba ochotników do tych ''szczepień''?
wali mnie to co pierdzielą ci twoi ''fachowcy'' od wirusów ...
ty tym ''żyjesz '' i mam głęboko w tyle czy zejdziesz z tego świata niezaszczepiony czy zaszczepiony po tysiąckroć...;D
przypomnieć ci ... jak to twój brat sam tu pisał że po szczepieniu naszły go wątpliwości co do słuszności tego co zrobił?

i ty łajzo zarzucasz mi tu kłamstwa?
dlaczego nie opdpowiedziałes mi na żadne z pytań zadanych wczoraj?
może teraz ?...ile to płytek i rygipsów położyłem u PanaM?
ty pieprzony dwulicowcu...piłeś z nim przy jednym stole by następnego dnia obrabiać mu tu publicznie dupę ...;D

nie zapomnę ci tego bo jesteś wierną kopią swojego dawnego koleżki ...;D


Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoniebieski Barwinek niezalogowany
12 stycznia 2022r. o 18:05
Horus napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Horus napisał(a): wczoraj brachol lucusia coś tam pisał do mnie ...'bystrzak'' ;D
a dzisiaj jak widzę lucuś podłapał to słówko ...nawet wspomina o ironii ...

tak to jest jak ktoś stara się kreować na kogoś kim nie jest ...;D
a lucuś inteligencją nie grzeszy ...;D



W stosunku do ciebie szczekaczko wystarczy znać dwa słowa - zamknij ryja , może cztery , kłamco , oszczerco .

A co mi tam , dołożę jeszcze , tępaku , masz coś do powiedzenia w temacie , jesteś w stanie logicznie odpowiedzieć dlaczego wspierasz nic nie robienie PiS-u w celu zmniejszenia tragicznych skutków pandemii .
Jak myślisz co jest ważniejsze , życie ludzkie czy źle pojęta wolność przez antyszczepionkowców .
Dwa proste pytania , nawet dla ciebie nie powinny być za trudne do ogarnięcia .

ale jesteś rozemocjowany lucuś ...;D
zaraz kiedy ci odpowiem pieprzony kłamco wpadnie tu twój brat i weźmie cię w obronę bo nie będzie mu się podobało jak ja cię tu określam...;D
a jesteś oszustem i kłamcą co jest proste do udowodnienia ...;D
ty durny kmiocie na proste pytania nie potrafisz tu odpowiadać a oczekujesz tego po mnie?
zadałem ci tu głombie dziesiątki pytań i co wtedy robiłeś oszuście?
podwijałeś ogon czmychając czym prędzej do swojej nory ...;D

ciężki młocie ...
bijesz tu pianę dzień w dzień o tej ''pandemii'' a ja mam to w dupie...
ja mam pomagać piSSdzielcom w powstrzymywaniu tej ''pandemii''?
teraz kiedy w Zakopanem nastąpił wzrost zakażeń o 160% po tym całym jacusiowym ''sylwestrze marzeń''?
ty durny kmiocie uważasz że ta twoja bazgranina tutaj pomaga i wzrasta liczba ochotników do tych ''szczepień''?
wali mnie to co pierdzielą ci twoi ''fachowcy'' od wirusów ...
ty tym ''żyjesz '' i mam głęboko w tyle czy zejdziesz z tego świata niezaszczepiony czy zaszczepiony po tysiąckroć...;D
przypomnieć ci ... jak to twój brat sam tu pisał że po szczepieniu naszły go wątpliwości co do słuszności tego co zrobił?

i ty łajzo zarzucasz mi tu kłamstwa?
dlaczego nie opdpowiedziałes mi na żadne z pytań zadanych wczoraj?
może teraz ?...ile to płytek i rygipsów położyłem u PanaM?
ty pieprzony dwulicowcu...piłeś z nim przy jednym stole by następnego dnia obrabiać mu tu publicznie dupę ...;D

nie zapomnę ci tego bo jesteś wierną kopią swojego dawnego koleżki ...;D


Zastosowana autokorekta

Brawo za komentarz lecz Lucus milczy jak zwykle szuka w internecie co ci odpowiedzieć .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza