Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trzy ofiary epidemii w powiecie, 684 w kraju
22258
#Horus nieaktywny
12 stycznia 2022r. o 18:12
;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
12 stycznia 2022r. o 18:12
qwax_ napisał(a): Lucek, ty jak na człowieka oświeconego, jesteś w pełni wyszczepiony.
To powiedz tak szczerze - boisz się ciężkiego przechorowania a nawet zgonu z powodu covid?
Czy jednak wierzysz, że te ciągle powtarzane szczepienia spowodują, że nie zachorujesz lub jeśli już, to przechorujesz łagodnie?



Tak szczerze to boję się o moich bliskich którzy się nie zaszczepili .
Jakbym nie wierzył że moje szanse na łagodny przebieg choroby są znacznie większe niż niezaszczepionych
nie szczepiłbym się , jak już pisałem , ufam naukowcom i wiem o wielkim postępie naukowym w XXI wieku .
Zawsze sobie powtarzam , będzie co ma być , jako najstarszy w rodzinie nie chciałbym aby przede mną odeszły córki , wnuki lub prawnuki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoniebieski Barwinek niezalogowany
12 stycznia 2022r. o 18:16
Horus napisał(a): ;D

On teraz pisze nic związanego z twoim komputerzem udaje że twojego komentarza nie widział śmiech poprostu ,ubaw z niego jest nie zły
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoniebieski Barwinek niezalogowany
12 stycznia 2022r. o 18:16
~~Jaskrawoniebieski Barwinek napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a): ;D

On teraz pisze nic związanego z twoim komputerzem udaje że twojego komentarza nie widział śmiech poprostu ,ubaw z niego jest nie zły

Komentarzem*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoniebieski Barwinek niezalogowany
12 stycznia 2022r. o 18:18
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: qwax_ napisał(a): Lucek, ty jak na człowieka oświeconego, jesteś w pełni wyszczepiony.
To powiedz tak szczerze - boisz się ciężkiego przechorowania a nawet zgonu z powodu covid?
Czy jednak wierzysz, że te ciągle powtarzane szczepienia spowodują, że nie zachorujesz lub jeśli już, to przechorujesz łagodnie?



Tak szczerze to boję się o moich bliskich którzy się nie zaszczepili .
Jakbym nie wierzył że moje szanse na łagodny przebieg choroby są znacznie większe niż niezaszczepionych
nie szczepiłbym się , jak już pisałem , ufam naukowcom i wiem o wielkim postępie naukowym w XXI wieku .
Zawsze sobie powtarzam , będzie co ma być , jako najstarszy w rodzinie nie chciałbym aby przede mną odeszły córki , wnuki lub prawnuki .

Głupi zawsze będzie głupcem przyjmuj ten syf trzeci ,czwarty ,piąty itd,itd,zobaczymy co będzie z tobą się działo po pewnym czasie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
12 stycznia 2022r. o 18:19
widzisz ... jak sam się kompromitujesz?
przecież zaszczepieni też zakażają i też umierają ...

jaka jest więc różnica czy będziesz czy tez nie zaszczepiony?
otóż wyjaśnienie jest proste kmiocie bo potwierdzają to słowa twoich ponoć ''fachowców''

zaszczepienie nie chroni przed zakażeniem ani przed zakażaniem innych ...może złagodzić skutki zakażenia...

więc tu wychodzi na to że nie chodzi ci o twoich bliskich tylko o to by stworzyć sobie ułudę że sam być może łagodniej to przejdziesz ,że sam być może przeżyjesz ...

hipokryta....;D

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
12 stycznia 2022r. o 18:20
Januszku , znam twój bełkot i słowotok na pamięć , zadałem proste pytanie nie pisałem DAJ GŁOS .
Dobra popyskowałeś , powtórzę pytanie - co jest ważniejsze życie ludzkie czy źle pojęta wolność antyszczepionkowców .
Możesz odpowiedzieć bez bełkotu ? .


Dopisane 12.01.2022r. o godz. 18:20:

~~Jaskrawoniebieski Barwinek napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a): ;D

On teraz pisze nic związanego z twoim komputerzem udaje że twojego komentarza nie widział śmiech poprostu ,ubaw z niego jest nie zły



Mnie bawią obszczekiwacze , między innymi ty .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zzieleniała Borówka niezalogowany
12 stycznia 2022r. o 18:21
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: qwax_ napisał(a): Lucek, ty jak na człowieka oświeconego, jesteś w pełni wyszczepiony.
To powiedz tak szczerze - boisz się ciężkiego przechorowania a nawet zgonu z powodu covid?
Czy jednak wierzysz, że te ciągle powtarzane szczepienia spowodują, że nie zachorujesz lub jeśli już, to przechorujesz łagodnie?



Tak szczerze to boję się o moich bliskich którzy się nie zaszczepili .
Jakbym nie wierzył że moje szanse na łagodny przebieg choroby są znacznie większe niż niezaszczepionych
nie szczepiłbym się , jak już pisałem , ufam naukowcom i wiem o wielkim postępie naukowym w XXI wieku .
Zawsze sobie powtarzam , będzie co ma być , jako najstarszy w rodzinie nie chciałbym aby przede mną odeszły córki , wnuki lub prawnuki .

A CO JEST W TYCH SZCZEPIONKACH ZE POSŁOWIE I SENATORZY NIE CHCĄ SIĘ SZCZEPIĆ???????????????????????????????

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie