Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trzy ofiary epidemii w powiecie, 684 w kraju
13926
qwax_
12 stycznia 2022r. o 19:29
M21W2 napisał(a): Dopisane 12.01.2022r. o godz. 19:14:P.S , Do Rzeczy nawet za darmo nie wezmą .

I to popieram.
Bowiem by być na bieżąco z prawdziwie NAUKOWYMI "informacjami" wystarczy medonet lub wp zdrowie ;)
PS.
A zauważyłeś, że MZ nie publikuje już ilości zgonów osób w pełni zaszczepionych? Ostatnie dane z 31 grudnia mówiły o ponad 140 zgonach DZIENNIE osób w pełni zaszczepionych!! Dzień w dzień umiera 140 osób w pełni zaszczepionych!!
Więc po co drażnić takimi danymi antyszczepionkowców?
Przestali to więc publikować i teraz muszą nam wystarczyć "dane" z konferencji prasowych.
Popierasz to "działanie" MZ? ;)


„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoniebieski Barwinek niezalogowany
12 stycznia 2022r. o 19:31
~~Barbara napisał(a): M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: qwax_ napisał(a): Lucek, ty jak na człowieka oświeconego, jesteś w pełni wyszczepiony.
To powiedz tak szczerze - boisz się ciężkiego przechorowania a nawet zgonu z powodu covid?
Czy jednak wierzysz, że te ciągle powtarzane szczepienia spowodują, że nie zachorujesz lub jeśli już, to przechorujesz łagodnie?



Tak szczerze to boję się o moich bliskich którzy się nie zaszczepili .
Jakbym nie wierzył że moje szanse na łagodny przebieg choroby są znacznie większe niż niezaszczepionych
nie szczepiłbym się , jak już pisałem , ufam naukowcom i wiem o wielkim postępie naukowym w XXI wieku .
Zawsze sobie powtarzam , będzie co ma być , jako najstarszy w rodzinie nie chciałbym aby przede mną odeszły córki , wnuki lub prawnuki .


Pan ufa szamanom a nie naukowcom , prawdziwych naukowców którzy mówią nie to co panu telewizor w głowie zaprogramował, to pan albo ignoruje , albo wymyśla pan setki najbardziej głupich argumentów aby ich opinie dezawuować .Czytałam pańskie wypowiedzi na tym forum i mam wyrobioną opinię o panu, cytuje pan tylko kłamliwe wypowiedzi mainstreamu oraz buńczuczne wypowiedzi pseudo ekspertów z tzw .rady medycznej nie oparte na żadnych faktach naukowych.

~~Barbara napisał(a): M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: qwax_ napisał(a): Lucek, ty jak na człowieka oświeconego, jesteś w pełni wyszczepiony.
To powiedz tak szczerze - boisz się ciężkiego przechorowania a nawet zgonu z powodu covid?
Czy jednak wierzysz, że te ciągle powtarzane szczepienia spowodują, że nie zachorujesz lub jeśli już, to przechorujesz łagodnie?



Tak szczerze to boję się o moich bliskich którzy się nie zaszczepili .
Jakbym nie wierzył że moje szanse na łagodny przebieg choroby są znacznie większe niż niezaszczepionych
nie szczepiłbym się , jak już pisałem , ufam naukowcom i wiem o wielkim postępie naukowym w XXI wieku .
Zawsze sobie powtarzam , będzie co ma być , jako najstarszy w rodzinie nie chciałbym aby przede mną odeszły córki , wnuki lub prawnuki .


Pan ufa szamanom a nie naukowcom , prawdziwych naukowców którzy mówią nie to co panu telewizor w głowie zaprogramował, to pan albo ignoruje , albo wymyśla pan setki najbardziej głupich argumentów aby ich opinie dezawuować .Czytałam pańskie wypowiedzi na tym forum i mam wyrobioną opinię o panu, cytuje pan tylko kłamliwe wypowiedzi mainstreamu oraz buńczuczne wypowiedzi pseudo ekspertów z tzw .rady medycznej nie oparte na żadnych faktach naukowych.

Brawo za komentarz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawozielona Gęsiówka niezalogowany
12 stycznia 2022r. o 19:59
M21W2 napisał(a): "Brak naukowych podstaw do powszechnego szczepienia trzecią dawką" - ogłosił tygodnik "Do Rzeczy", powołując się na raport opublikowany w piśmie "The Lancet". Sęk w tym, że raport pochodzi z września 2021 r., a dziś mamy sporo dowodów, że trzecia dawka jest skuteczna.

Tygodnik wspierający antyszczepionkowców posuwa się do kłamstw a obecność w nim Ziemkiewicza nis skłania mnie do czytania i wspierania tygodnika nie z mojej bajki .


Przypadek kliniczny ogłupienia przez mass media. To chyba będzie w podręcznikach kiedyś opisywane jak klasyczny przykład zdalnego wyłączenia myślenia.
Jak się kiedyś dziwiliście, dlaczego poszli za Hitlerem, płakali po Stalinie to już wiecie, jak się to odbywa. Możecie podawać fakty, możecie przywoływać źródła, a wielka wiara we współczesnych Fuehrerów jest nie do zabicia. Jawohl, Mein Fuehrer!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
12 stycznia 2022r. o 20:11
M21W2 napisał(a): Januszku , co do tematu Pana M , sam do niego wróciłem , głąbie Pan M nie wziął w nim udziału , szanuję jego decyzję , ty tumanie nikogo nie uszanujesz , nawet zmarłego ŚP. Piotra .
Łajzo możesz do tego wracać , to cały ty , namówiłeś Pana M aby mnie zaprosił a Ty miałeś przyjść anonimowo , nie było Ciebie , zdał ci relacje ze spotkania , wyjaśnij to sobie ze swoim pracodawcą .
Piłeś z nim dużo więcej jak ja , nie przeszkodziło ci nazwać Pana M sprzedawczykiem który sprzedał się jak to napisałeś
za jednego zeta .
Podły hipokryto , tylko to na zakończenie , nigdy w tym temacie nie oczekuj odpowiedzi .


jesteś i pozostaniesz zwykłym łgarzem ...
a uwierzyć ci może tylko ktoś nieobeznany z tematem ...;D

teraz juz nawet piszesz że to ja namawiałem PanaM by ciebie zaprosił ...;D
'kłamstwo u ciebie goni kolejne kłamstwo i już sam się gubisz w tym co wcześniej pisałeś ...

ale w jednym masz rację ...tego łajzy nie szanowałem i podobnie jest z tobą ...nie muszę wyjaśniać dlaczego bo już wcześniej to robiłem a teraz jak widzę zabolało cię porównanie z nim na tyle byś zareagował ...
słusznie zresztą bo wyjątkowo do siebie pasowaliście ...;D

co ty łgarzu teraz po raz kolejny wymyślasz?
zanim coś napiszesz zapytaj może swojego kolegę ile to ja z nim wypiłem?
ile razy mnie zapraszał tak bym mógł później wracać taksówką bo ja zawsze jeśli u niego byłem to byłem samochodem ...
może wyjaśnie ci ile razy mnie zapraszał i ani razu -kumasz głombie? ... ani razu nie skorzystałem z zaproszenia ...
więc kłmczuszku zanim coś napiszesz może wyjaśnij to sobie z kolegą którego tu często przywołujesz a który uparcie milczy by chyba cię nie urazić ...:D
ale wy ''wyjaśniacie '' sobie sprawy przez telefon...hahaha

tak ...kiedyś powiedziałem PanuM że jest w pewnym sensie hipokrytą bo jasno i wyraźnie nie odcina się od twoich kłamstw tłumacząc to tym że kiedy przyjdzie pora kupi od ciebie tańsze truskawki bo dżemy ,kompoty itd.
i dla ścisłości kmiocie ...nie nazwałem go sprzedawczykiem a o ile pamiętam koniunkturalistą lub oportunistą ...
co zresztą niewiele zmienia ...
ale to są dla takiego jak ty prostaka zbyt trudne słowa...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoszara Tawułka niezalogowany
12 stycznia 2022r. o 21:52
M21W2 napisał(a): Januszku , ty nie tylko głąb ale też sklerotyk , skrytykowałeś sylwester w Zakopanem , ja zgodziłem się i nadal zgadzam z twoją opinią .
Napisałem - nie jest to mój sylwester marzeń , drogo może nasz kosztować - zdrowie i życie nie jest warte chwili przyjemności .
Sklerotyku , ja krytykowałem marsze strajku kobiet , ty hipokryto wspierałeś , wtedy nie przeszkadzały tobie tysiące na ulicach .Dopisane 12.01.2022r. o godz. 18:48:Ma Pani prawo do własnej opinii Pani ~~Barbaro , Pani wierzy garstce ja większości , nie chce mi się wierzyć że Barbara to kobieta a nie pozbawiony empatii grubiański mężczyzna .
Ponad 100 tyś zgonów na Covid i prawie 200 tyś nad wymiarowych zrobiłyby wrażenie na najbardziej oschłej kobiecie .

Pozdrawiam Pana / Panią .

M21W2 napisał(a): Januszku , ty nie tylko głąb ale też sklerotyk , skrytykowałeś sylwester w Zakopanem , ja zgodziłem się i nadal zgadzam z twoją opinią .
Napisałem - nie jest to mój sylwester marzeń , drogo może nasz kosztować - zdrowie i życie nie jest warte chwili przyjemności .
Sklerotyku , ja krytykowałem marsze strajku kobiet , ty hipokryto wspierałeś , wtedy nie przeszkadzały tobie tysiące na ulicach .Dopisane 12.01.2022r. o godz. 18:48:Ma Pani prawo do własnej opinii Pani ~~Barbaro , Pani wierzy garstce ja większości , nie chce mi się wierzyć że Barbara to kobieta a nie pozbawiony empatii grubiański mężczyzna .
Ponad 100 tyś zgonów na Covid i prawie 200 tyś nad wymiarowych zrobiłyby wrażenie na najbardziej oschłej kobiecie .

Pozdrawiam Pana / Panią .


Jakiej garstce ? co pan nawijasz makaron na uszy ,garstka to jest tych płatnych szamanów z tzw rad medycznych tak w Polsce tak i w innych krajach ,korporacje posadziły ich na głównych stanowiskach i kraczą co im karzą . Mała grupa siedzi zamknięta w korporacyjnych instytutach i też klepie to za co im płacą .Nie publikując swoich badań .Skutki tego widać dobitnie że nasze Ministerstwo Zdrowia i tzw Rada pseudo medyczna nie potrafią podać nawet badań na jakich opierają swoje decyzje Niezależne instytuty i naukowcy mówią co innego , dziesiątki tysięcy protestuje , wydają oświadczenia , protesty i petycje ,zrzeszają się w organizacjach ,za co płatni szamani im grożą , jednocześnie bojąc się wystąpić w publicznej debacie z niezależnymi lekarzami .Pan chyba ma coś z głową ,słuchem i wzrokiem ,nic pan nie widzi i nie słyszy .Klepie pan w kółko to samo co panu telewizor powie .Empatii to panu brakuje chwaląc ten genetyczny preparat po którym tysiące ludzi umiera , jeszcze rzeczywistość pana głupotę ukarze Bardzo dobrze mu pani napisała pani Barbaro
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoniebieski Barwinek niezalogowany
12 stycznia 2022r. o 22:49
~~Jasnoszara Tawułka napisał(a): M21W2 napisał(a): Januszku , ty nie tylko głąb ale też sklerotyk , skrytykowałeś sylwester w Zakopanem , ja zgodziłem się i nadal zgadzam z twoją opinią .
Napisałem - nie jest to mój sylwester marzeń , drogo może nasz kosztować - zdrowie i życie nie jest warte chwili przyjemności .
Sklerotyku , ja krytykowałem marsze strajku kobiet , ty hipokryto wspierałeś , wtedy nie przeszkadzały tobie tysiące na ulicach .Dopisane 12.01.2022r. o godz. 18:48:Ma Pani prawo do własnej opinii Pani ~~Barbaro , Pani wierzy garstce ja większości , nie chce mi się wierzyć że Barbara to kobieta a nie pozbawiony empatii grubiański mężczyzna .
Ponad 100 tyś zgonów na Covid i prawie 200 tyś nad wymiarowych zrobiłyby wrażenie na najbardziej oschłej kobiecie .

Pozdrawiam Pana / Panią .

Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Januszku , ty nie tylko głąb ale też sklerotyk , skrytykowałeś sylwester w Zakopanem , ja zgodziłem się i nadal zgadzam z twoją opinią .
Napisałem - nie jest to mój sylwester marzeń , drogo może nasz kosztować - zdrowie i życie nie jest warte chwili przyjemności .
Sklerotyku , ja krytykowałem marsze strajku kobiet , ty hipokryto wspierałeś , wtedy nie przeszkadzały tobie tysiące na ulicach .Dopisane 12.01.2022r. o godz. 18:48:Ma Pani prawo do własnej opinii Pani ~~Barbaro , Pani wierzy garstce ja większości , nie chce mi się wierzyć że Barbara to kobieta a nie pozbawiony empatii grubiański mężczyzna .
Ponad 100 tyś zgonów na Covid i prawie 200 tyś nad wymiarowych zrobiłyby wrażenie na najbardziej oschłej kobiecie .

Pozdrawiam Pana / Panią .

Jakiej garstce ? co pan nawijasz makaron na uszy ,garstka to jest tych płatnych szamanów z tzw rad medycznych tak w Polsce tak i w innych krajach ,korporacje posadziły ich na głównych stanowiskach i kraczą co im karzą . Mała grupa siedzi zamknięta w korporacyjnych instytutach i też klepie to za co im płacą .Nie publikując swoich badań .Skutki tego widać dobitnie że nasze Ministerstwo Zdrowia i tzw Rada pseudo medyczna nie potrafią podać nawet badań na jakich opierają swoje decyzje Niezależne instytuty i naukowcy mówią co innego , dziesiątki tysięcy protestuje , wydają oświadczenia , protesty i petycje ,zrzeszają się w organizacjach ,za co płatni szamani im grożą , jednocześnie bojąc się wystąpić w publicznej debacie z niezależnymi lekarzami .Pan chyba ma coś z głową ,słuchem i wzrokiem ,nic pan nie widzi i nie słyszy .Klepie pan w kółko to samo co panu telewizor powie .Empatii to panu brakuje chwaląc ten genetyczny preparat po którym tysiące ludzi umiera , jeszcze rzeczywistość pana głupotę ukarze Bardzo dobrze mu pani napisała pani Barbaro

Brawo szacunek za komentarz.BRAWO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Wierzba niezalogowany
13 stycznia 2022r. o 8:49
~~Bławatkowa Wierzba napisał(a): Była tu relacja z wypowiedzi poseł Siarkowskiej przeciwko segregacji sanitarnej ale jakiś kow dziwny czlowiek to usunął.

Pamietajcie dziennikarzyny że kiedyś za wysługiwanie się mafii kowidowej też możecie beknąćZastosowana autokorekta

*kow i d i o t a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoniebieski Barwinek niezalogowany
13 stycznia 2022r. o 10:29
Redaktorki dają te artykuły co drugi dzień o srowidzie bo trzeba z czegoś utrzymać gazetę ,portal musi zarabiać a my komentujący obrzucamy się błotem,hejtem wyzwiska a oni czerpią z tego kasę bo .Portale,gazety mają kasę z komentarzy itd,itd,oni mają bekę z nas szczególnie z tych głąbów co tu wymyślają jacy są mądrzy ,jak szczepionki ratują życie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.