Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trzy ofiary epidemii w powiecie, 684 w kraju
22258
#Horus nieaktywny
12 stycznia 2022r. o 18:29
M21W2 napisał(a):
Januszku , znam twój bełkot i słowotok na pamięć , zadałem proste pytanie nie pisałem DAJ GŁOS .
Dobra popyskowałeś , powtórzę pytanie - co jest ważniejsze życie ludzkie czy źle pojęta wolność

widzisz prostaku jak się zachowujesz kiedy brakuje argumentu?
wracasz ''buraku'' do tego ''daj głos'' bo w twoim tępym łbie tylko takie ''złote myśli'' mogą powstawać :D

piszesz kmiocie o ważności życia ludzkiego ?
więc odpowiedz po co to była ta impreza w Zakopanem?
czterdzieści tysięcy ludzi bez masek ,bez zachowania odległości ...
czterdzieści tysięcy ludzi wybuczało Kamela kiedy zwrócił im uwagę i zaapelował o maseczki ...
czterdzieści tysięcy ludzi którzy następnego dnia rozjechali się po całej Polsce plując i prychając w pociągach i autobusach ...

więc co ty mi tu pierdzielisz knocie o poszanowaniu życia ludzkiego...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
12 stycznia 2022r. o 18:31
~~Zzieleniała Borówka jesteś kolejnym który nie pojmuje różnicy pomiędzy szczepieniami dobrowolnymi a obowiązkowymi .
NA KOMISJI ZDROWIA POSŁOWIE PRZEGŁOSOWALI ODRXZUCENIE PROJEKTU O OBOWIĄZKOWYCH SZCZEPIENIACH , ZA BYLI POSŁOWIE LEWICY I PO PRZECIWKO PIS I KONFEDERACJA , JEDEN Z PIS WSTRZYMAŁ SIĘ OD GŁOSU - wynik 16 do 16 , jeden wstrzymujący .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Barbara niezalogowany
12 stycznia 2022r. o 18:35
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: qwax_ napisał(a): Lucek, ty jak na człowieka oświeconego, jesteś w pełni wyszczepiony.
To powiedz tak szczerze - boisz się ciężkiego przechorowania a nawet zgonu z powodu covid?
Czy jednak wierzysz, że te ciągle powtarzane szczepienia spowodują, że nie zachorujesz lub jeśli już, to przechorujesz łagodnie?



Tak szczerze to boję się o moich bliskich którzy się nie zaszczepili .
Jakbym nie wierzył że moje szanse na łagodny przebieg choroby są znacznie większe niż niezaszczepionych
nie szczepiłbym się , jak już pisałem , ufam naukowcom i wiem o wielkim postępie naukowym w XXI wieku .
Zawsze sobie powtarzam , będzie co ma być , jako najstarszy w rodzinie nie chciałbym aby przede mną odeszły córki , wnuki lub prawnuki .


Pan ufa szamanom a nie naukowcom , prawdziwych naukowców którzy mówią nie to co panu telewizor w głowie zaprogramował, to pan albo ignoruje , albo wymyśla pan setki najbardziej głupich argumentów aby ich opinie dezawuować .Czytałam pańskie wypowiedzi na tym forum i mam wyrobioną opinię o panu, cytuje pan tylko kłamliwe wypowiedzi mainstreamu oraz buńczuczne wypowiedzi pseudo ekspertów z tzw .rady medycznej nie oparte na żadnych faktach naukowych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
12 stycznia 2022r. o 18:48
Januszku , ty nie tylko głąb ale też sklerotyk , skrytykowałeś sylwester w Zakopanem , ja zgodziłem się i nadal zgadzam z twoją opinią .
Napisałem - nie jest to mój sylwester marzeń , drogo może nasz kosztować - zdrowie i życie nie jest warte chwili przyjemności .
Sklerotyku , ja krytykowałem marsze strajku kobiet , ty hipokryto wspierałeś , wtedy nie przeszkadzały tobie tysiące na ulicach .


Dopisane 12.01.2022r. o godz. 18:48:

Ma Pani prawo do własnej opinii Pani ~~Barbaro , Pani wierzy garstce ja większości , nie chce mi się wierzyć że Barbara to kobieta a nie pozbawiony empatii grubiański mężczyzna .
Ponad 100 tyś zgonów na Covid i prawie 200 tyś nad wymiarowych zrobiłyby wrażenie na najbardziej oschłej kobiecie .

Pozdrawiam Pana / Panią .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fan Lucka niezalogowany
12 stycznia 2022r. o 18:56
M21W2 napisał(a): ~~Zzieleniała Borówka jesteś kolejnym który nie pojmuje różnicy pomiędzy szczepieniami dobrowolnymi a obowiązkowymi .
NA KOMISJI ZDROWIA POSŁOWIE PRZEGŁOSOWALI ODRXZUCENIE PROJEKTU O OBOWIĄZKOWYCH SZCZEPIENIACH , ZA BYLI POSŁOWIE LEWICY I PO PRZECIWKO PIS I KONFEDERACJA , JEDEN Z PIS WSTRZYMAŁ SIĘ OD GŁOSU - wynik 16 do 16 , jeden wstrzymujący .


Jak nie używam brzydkich słów, tak teraz Lucuś napiszę brzydko : Ja podlę! Ty naprawdę nie widzisz nic dziwnego w tym, że osoba, która innych zmusza do przyjęcia czepionki, sama głosuje przeciw obowiązkowi czepień dla posłów i senatorów, sama będąc senatorem?
Lucuś, zainwestuj 8,90 zł i kup wydanie DoRzeczy z tego tygodnia. Przeczytaj artykuł, w którym lekarz podaje dane:
hospitalizacje 2019 - 7127 tyś, 2020 - 5020 tyś., z tego na covid 4,6%! A Niedzielski bredzi o przeciążeniu służby zdrowia przy mniejszym o 30% obłożeniu szpitali! Zapaleń płuc, w tym covideowych: 2018: 585 tyś, 2019 - 445 tyś, 2020 - 299 tyś.
I więcej danych wraz z wnioskami.
Ludzie umierają nie na covid! Ludzie umierają, bo zniszczono celowo służbę zdrowia.
Kup chłopie gazetę, przeczytaj - jest dostępna! Jak dalej nie zrozumiesz, to jesteś po prostu wyjątkowo ograniczony i całkowicie zmanipulowany.
A jak nie chcesz kupić i przeczytać, to oznacza, że jesteś już zniszczony do szczętu i szkoda z tobą gadać!
A dane o wzroście zgonów z powodu powojennego wyżu demograficznego zrozumiałeś?

Twój fan
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dla Szczepanów wierzących w naukowców niezalogowany
12 stycznia 2022r. o 18:58
https://dorzeczy.pl/obserwator-mediow/250321/media-naukowcy-nie-chcieli-badac-teorii-o-wycieku-wirusa-z-laboratorium.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
12 stycznia 2022r. o 19:14
Januszku , co do tematu Pana M , sam do niego wróciłem , głąbie Pan M nie wziął w nim udziału , szanuję jego decyzję , ty tumanie nikogo nie uszanujesz , nawet zmarłego ŚP. Piotra .
Łajzo możesz do tego wracać , to cały ty , namówiłeś Pana M aby mnie zaprosił a Ty miałeś przyjść anonimowo , nie było Ciebie , zdał ci relacje ze spotkania , wyjaśnij to sobie ze swoim pracodawcą .
Piłeś z nim dużo więcej jak ja , nie przeszkodziło ci nazwać Pana M sprzedawczykiem który sprzedał się jak to napisałeś
za jednego zeta .
Podły hipokryto , tylko to na zakończenie , nigdy w tym temacie nie oczekuj odpowiedzi .



Dopisane 12.01.2022r. o godz. 19:10:

~~Fan Lucka napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): ~~Zzieleniała Borówka jesteś kolejnym który nie pojmuje różnicy pomiędzy szczepieniami dobrowolnymi a obowiązkowymi .
NA KOMISJI ZDROWIA POSŁOWIE PRZEGŁOSOWALI ODRXZUCENIE PROJEKTU O OBOWIĄZKOWYCH SZCZEPIENIACH , ZA BYLI POSŁOWIE LEWICY I PO PRZECIWKO PIS I KONFEDERACJA , JEDEN Z PIS WSTRZYMAŁ SIĘ OD GŁOSU - wynik 16 do 16 , jeden wstrzymujący .


Jak nie używam brzydkich słów, tak teraz Lucuś napiszę brzydko : Ja podlę! Ty naprawdę nie widzisz nic dziwnego w tym, że osoba, która innych zmusza do przyjęcia czepionki, sama głosuje przeciw obowiązkowi czepień dla posłów i senatorów, sama będąc senatorem?
Lucuś, zainwestuj 8,90 zł i kup wydanie DoRzeczy z tego tygodnia. Przeczytaj artykuł, w którym lekarz podaje dane:
hospitalizacje 2019 - 7127 tyś, 2020 - 5020 tyś., z tego na covid 4,6%! A Niedzielski bredzi o przeciążeniu służby zdrowia przy mniejszym o 30% obłożeniu szpitali! Zapaleń płuc, w tym covideowych: 2018: 585 tyś, 2019 - 445 tyś, 2020 - 299 tyś.
I więcej danych wraz z wnioskami.
Ludzie umierają nie na covid! Ludzie umierają, bo zniszczono celowo służbę zdrowia.
Kup chłopie gazetę, przeczytaj - jest dostępna! Jak dalej nie zrozumiesz, to jesteś po prostu wyjątkowo ograniczony i całkowicie zmanipulowany.
A jak nie chcesz kupić i przeczytać, to oznacza, że jesteś już zniszczony do szczętu i szkoda z tobą gadać!
A dane o wzroście zgonów z powodu powojennego wyżu demograficznego zrozumiałeś?

Twój fan



Po przeczytaniu wstępu rezygnuję z z dyskusji , za co przepraszam , szanuję Ciebie za kulturę której mi czasami brakuje , przyznam , na chamstwo odpowiadam chamstwem .
Nie wiesz co to jest promowanie szczepień , ten brak nie skłania mnie do dyskusji z Tobą - Przepraszam .




Dopisane 12.01.2022r. o godz. 19:14:

P.S , Do Rzeczy nawet za darmo nie wezmą .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
12 stycznia 2022r. o 19:27
"Brak naukowych podstaw do powszechnego szczepienia trzecią dawką" - ogłosił tygodnik "Do Rzeczy", powołując się na raport opublikowany w piśmie "The Lancet". Sęk w tym, że raport pochodzi z września 2021 r., a dziś mamy sporo dowodów, że trzecia dawka jest skuteczna.

Tygodnik wspierający antyszczepionkowców posuwa się do kłamstw a obecność w nim Ziemkiewicza nis skłania mnie do czytania i wspierania tygodnika nie z mojej bajki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza