Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Skrajnie nieodpowiedzialni kierowcy namierzeni przez dolnośląską grupę SPEED
~~ niezalogowany
17 stycznia 2022r. o 11:33
~~Ceglastoróżowy Maczek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnogranatowy Czosnek napisał(a): Pomówmy o tym speedzue który wymusza na kierowcach przyspieszenie cham
Jeden traktują nas jak okazje do zarobku nie jak tych „nieodpowiedzialnych kierowców” na piratów nikt nie poluje tylko ma normalnych ludzi których można wydoić

Jak można wymusić na kimś przyspieszenie, rozwiń proszę, bo ciekawą teorię snujesz.

Bo to pewnie kierowca typu "ja jezdze najlepiej i nikomu nie dam sie wyprzedzić" ;]
A jesli daje sie prowokowac na drodze, to znaczy, ze nie dorosl do posiadania prawka ;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
17 stycznia 2022r. o 12:12
jadę sobie 110...w ''porywach '' 120 a za mną biała ''superB''
wyprzedzam lawetę więc i ona wyprzedza...zwalniam i ona zwalnia ...
toczę się ,toczę a ona uparta...co ciekawe chyba nie do końca ''trzyma odległość '' siedząc mi ''na zderzaku''

skręcam na stację paliw i co?
ona też ...tyle że ja tankuję a tam chyba mieli autko zatankowane...
ruszam dalej a po minucie ,może dwóch superB mnie dochodzi i w końcu mija bo ja nadal się toczę 120...;D

pozdrawiam dwóch panów ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Wierzba niezalogowany
17 stycznia 2022r. o 13:14
Za mną kiedyś 15 kilometrów jechali. Czarna Insygnia
Od Bolca do Czernej. Ale już ich w bolcu przyuważyłem i się pilnowałem. Ale i tak 100 zł zapłaciłem.
W niezabudowanym zostawali w tyle, a przy wjeździe do zabudowanego mnie doganiali.
Zatrzymali mnie w Czernej przy cmentarzu i że w Brzeźniku przekroczyłem prędkość o 22km.
Oglądam film, oni 200m ode mnie i robią zapis. Ale mówię że :
-Panowie przecież sie do mnie zbliżacie.
-Nie, to pana prędkość. Jak nie pasuje to do sądu.
Nie chciałem się ciągać po sądach to im odpuściłem i przyjąłem mandat.
Teraz jak mandaty liczone w tysiakach to już bym im nie odpuścił, bo wiem że miałem około 50km/h.
Tak że dziadki cieszące się ze wzrostu mandatów możecie jeszcze z tego powodu zapłakać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
17 stycznia 2022r. o 20:03
mnie osobiście najbardziej w......denerwują ograniczenia osiedlowe...
strefa ruchu i ograniczenia do 30km.

kurna czy ktoś zdaje sobie sprawę z tego jak autko mające sporo KM pod maską ma zarzynany silnik?
jak w aucie ledwo się toczącym w du-pę dostaje dwumasa?
bo kur.....na ile można jeździć na jedynce czy dwójce?

a dzisiaj czytam że Policja zakupiła już kolejne drony które pozwolą im namierzać samochody będące w odległości do 5km.
już trwają przygotowania do wprowadzenia w tym kraju 260 !!!!! tzw. odcinków pomiarowych ...

więc pytam ...
na ''H'' produkuje się samochody mające 150 czy 300 KM
nie prościej wrócić do produkcji ''malucha'' albo nawet syrenki?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 8:01
Komandosi ,policjanci?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 8:11
Horus napisał(a): mnie osobiście najbardziej w......denerwują ograniczenia osiedlowe...
strefa ruchu i ograniczenia do 30km.

kurna czy ktoś zdaje sobie sprawę z tego jak autko mające sporo KM pod maską ma zarzynany silnik?
jak w aucie ledwo się toczącym w du-pę dostaje dwumasa?
bo kur.....na ile można jeździć na jedynce czy dwójce?

a dzisiaj czytam że Policja zakupiła już kolejne drony które pozwolą im namierzać samochody będące w odległości do 5km.
już trwają przygotowania do wprowadzenia w tym kraju 260 !!!!! tzw. odcinków pomiarowych ...

więc pytam ...
na ''H'' produkuje się samochody mające 150 czy 300 KM
nie prościej wrócić do produkcji ''malucha'' albo nawet syrenki?Zastosowana autokorekta

Mam troszkę koni pod maską i 30-tką mogę spokojnie jechać na trójce. A dlaczego 30? Z tej prędkości stajesz praktycznie w miejscu. A na osiedlu brzdąc wskakujący na jezdnię za piłką nie jest takim znowu ewenementem. Gdyby tam było 50 to i tak bym jechał 30.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.