Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Okruszki Historii: Wypadki przy skrzyżowaniu ulicy Kutuzowa
~~Wesoły Romek 20 stycznia 2022r. o 11:23
~~Burozielony Rumianek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rdzawozłoty Nawłoć napisał(a): Rumianek, fajnie piszesz. Dobrze się czyta. Napisz coś dłuższego, jakiś kawałek z tamtych lat, ale na śmiesznie.

Ulica Gdańska do POM-u cała była wysypana szlaką i czarnym miałem czy popiołem. Ojciec postarał się o dziurawą dętkę tylnego koła z traktora. Po napompowaniu w domu na Gdańskiej razem z dwoma braćmi turlamy ją nad rzekę aż do mostku wiszącego./ kto go dzisiaj pamięta? / Tam włazimy na dętkę i płyniemy aż do zakrętu w okolicy wodospadu. Frajda niesamowita. No ale pora wracać do domu. Najstarszy brat mówi że szkoda puszczać powietrze by nazajutrz znowu nie pompować. Oczywiście ręczną pompką. No dobra. Znowu turlamy po tej drodze ze szlaki i popiołu. Jak nas Mama w chałupie zobaczyła to myślała że diabły się zjawiły. Och. poszedł pasek w ruch. Ale warto było chociaż skóra na tyłku piekła, oj piekła.

W 75 roku, płynęliśmy na materacach od mostu wiszącego, przed tym drewnianym koło basenów stał dziadek, pytamy -Panie daleko do Bolesławca?.-Już jesteście, a wy skąd?.-z Jeleniej Góry przypłynęliśmy :) .dziadek zdziwiony aż głową kręcił z niedowierzenia :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Łososiowa Kolendra 20 stycznia 2022r. o 12:24
I już się zaczęło sprzedaż działek nad jeziorem w krepnicy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zarumieniony Maczek 20 stycznia 2022r. o 17:44
~~Łososiowa Kolendra napisał(a): I już się zaczęło sprzedaż działek nad jeziorem w krepnicy

No przecież biznesmen nie kupił dziury wypełnionej wodą po to by to mieć i śmieci dookoła zbierać. Od początku było wiadomo że chodzi o teren. Tylko jakoś szanowna Gmina na to nie wpadła. A może nie wpadła bo im wpadło.?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~no 21 stycznia 2022r. o 11:30
~~Zarumieniony Maczek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Łososiowa Kolendra napisał(a): I już się zaczęło sprzedaż działek nad jeziorem w krepnicy

No przecież biznesmen nie kupił dziury wypełnionej wodą po to by to mieć i śmieci dookoła zbierać. Od początku było wiadomo że chodzi o teren. Tylko jakoś szanowna Gmina na to nie wpadła. A może nie wpadła bo im wpadło.?


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA ZSET Rakowice - Twoja szkoła