Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Test na wymarzony kraj

22258
#Horus nieaktywny
29 stycznia 2022r. o 16:04
PIS-PO-PRL napisał(a): I proszę… jaki szybki odzew w społeczeństwie.
Wspólnie przegnamy z naszego miasta tego szaletowego rabusia.
Brawo mieszkańcy ;)



a ja myślałem że tu grasują tylko ''parówkowi skrytożercy'' a tu masz babo placek...
są jeszcze ''szaletowi rabusie '' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dobrzy złodzieje niezalogowany
29 stycznia 2022r. o 17:48
Horus napisał(a):
Ktoś napisał: PIS-PO-PRL napisał(a): I proszę… jaki szybki odzew w społeczeństwie.
Wspólnie przegnamy z naszego miasta tego szaletowego rabusia.
Brawo mieszkańcy ;)



a ja myślałem że tu grasują tylko ''parówkowi skrytożercy'' a tu masz babo placek...
są jeszcze ''szaletowi rabusie '' ;D

To pozytywni złodzieje i nie okradają państwowych toalet. Jak już to łoją fanty w prywatnych knajpach. Okradanie prywaciarzy to nie grzech.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eee niezalogowany
29 stycznia 2022r. o 20:21
~~Dobrzy złodzieje napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: PIS-PO-PRL napisał(a): I proszę… jaki szybki odzew w społeczeństwie.
Wspólnie przegnamy z naszego miasta tego szaletowego rabusia.
Brawo mieszkańcy ;)



a ja myślałem że tu grasują tylko ''parówkowi skrytożercy'' a tu masz babo placek...
są jeszcze ''szaletowi rabusie '' ;D
To pozytywni złodzieje i nie okradają państwowych toalet. Jak już to łoją fanty w prywatnych knajpach. Okradanie prywaciarzy to nie grzech.


Ja cie rozumiem, to taki gang Olsena?
Ale z takiej bogatej Dani u nas by się rozwinęli?:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
29 stycznia 2022r. o 20:25
~~Dobrzy złodzieje napisał(a): To pozytywni złodzieje i nie okradają państwowych toalet


Jak nie. Tać oni jedyny szalet miejski okradają... a miejski to prawie jak państwowy. Trochę dziwne że wojewoda jeszcze nie interweniował.
i właśnie temu, musimy sprawy wziąć w swoje ręce... W kupie siła...

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Babcia Kloze niezalogowany
29 stycznia 2022r. o 20:42
Ja cosi tak mi się widzi że to niemiaszek był, bo jakoś tak zaciągał jak ormianin czy cuś?:)?:):)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Babcia Kloze niezalogowany
29 stycznia 2022r. o 21:08
Chciałabym zaśpiewać panum piosenkę miłości:
"Besa me,. Besa me ...mucho..........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.