Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jak uniknąć wizyty policji
~~Tomek niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 12:01
Mam kwarantannę to proszę pukać dzwonić i bawić się razem ze mną w ten cyrk .Żadnego wyręczania za pomocą aplikacji i innych głupot .A to ze Policja przez to nie ma kiedy patrolować ulic jest wina pomysłodawców tego absurdu a nie moją
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
24 stycznia 2022r. o 12:10
Nie instalowałem żadnego syfu.
Ani razu nie odwiedziła mnie milicyjna kontrola.
Szczęściarz ze mnie

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielona Rzeżucha niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 12:12
~~Tomek napisał(a): Mam kwarantannę to proszę pukać dzwonić i bawić się razem ze mną w ten cyrk .Żadnego wyręczania za pomocą aplikacji i innych głupot .A to ze Policja przez to nie ma kiedy patrolować ulic jest wina pomysłodawców tego absurdu a nie moją

I tak mimo tej aplikacji przyjeżdżają co oni za bzdury piszą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowoczerwony Wawrzynek niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 12:37
~~Brudnozielona Rzeżucha napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Tomek napisał(a): Mam kwarantannę to proszę pukać dzwonić i bawić się razem ze mną w ten cyrk .Żadnego wyręczania za pomocą aplikacji i innych głupot .A to ze Policja przez to nie ma kiedy patrolować ulic jest wina pomysłodawców tego absurdu a nie moją

I tak mimo tej aplikacji przyjeżdżają co oni za bzdury piszą

Bo maja taki bałagan .U mnie już dam nie wiem ile razy dzieci miały kwarantannę bo nauczyciele tłuką l4 na potęgę a tylko raz zadzwoniła telefonem policja jako niby kontrola .Ale wiem ze w centrum miasta jest więcej tych kontroli .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rafal niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 12:54
Z ostatniej chwili .Córka była do niedzieli na kwarantannie przez chorego nauczyciela 10dni . Dziś wystartowała do szkoły i już z niej wróciła z kolejna kwarantanna od nowa bo nauczyciel chory
Pytam się kiedy miało dojść do tego niby zarażenia .Ludzie to już Bareja by tego nie wymyślił
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Wierzba niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 12:59
Policja kontroluje 4 letnie dzieci. Cyrk!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Terakotowa Rzeżucha niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 13:05
~~Bławatkowa Wierzba napisał(a): Policja kontroluje 4 letnie dzieci. Cyrk!

Buraku ,są pod parasolem ochronnym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zimowit niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 13:06
Syn 2 klasa, od dzisiaj kwarantanna - w zeszły piątek - zakażenie w klasie
Córka 3 klasa ,ta sama szkoła -uczymy się .
Rodzeństwo ze sobą przebywa ok 18godz .
DZIADU JUŻ SIĘ JEBIE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza