Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jak uniknąć wizyty policji
~~Czerwonobrązowa Tibuchina niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 18:56
~~Brudnobiała Krokosmia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bławatkowa Wierzba napisał(a): Policja kontroluje 4 letnie dzieci. Cyrk!

Do mojego 2.5 latka przyjechali inpyta gdzie jest to ja mówię że poszedł do Biedronki no gdzie ma być kur.....2.5 latek
Przeczytaj cyrkowcu ile osób jest na kwarantannie... A zresztą może z kimś wyszedł na spacer? Nie pomyślałeś? A wówczas odpowiadasz TY ! Bo twoim zas Ran Ym obowiązkiem jest dopilnować małoletniego! Mądrala się znalazł bo ma dziecko 2,5 roku...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Wierzba niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 19:17
~~Czerwonobrązowa Tibuchina napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brudnobiała Krokosmia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Bławatkowa Wierzba napisał(a): Policja kontroluje 4 letnie dzieci. Cyrk!

Do mojego 2.5 latka przyjechali inpyta gdzie jest to ja mówię że poszedł do Biedronki no gdzie ma być kur.....2.5 latek Przeczytaj cyrkowcu ile osób jest na kwarantannie... A zresztą może z kimś wyszedł na spacer? Nie pomyślałeś? A wówczas odpowiadasz TY ! Bo twoim zas Ran Ym obowiązkiem jest dopilnować małoletniego! Mądrala się znalazł bo ma dziecko 2,5 roku...

Lecz się czubku.
Policja ma śledzić 2,5 letnie dziecko? Jesteś yebnięty jak te oszołomy co wprowadziły te chore ustawy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 19:42
Aplikacja "Kwarantanna domowa" musiała być przygotowywana już w 2019 roku,bo była już gotowa w marcu 2020,a przygotowanie czegoś takiego trwa miesiącami.Dla mnie było oczywiste od początku ,że mamy do czynienia z plandemia,a nie z pandemia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
24 stycznia 2022r. o 19:48
~~V8 napisał(a): Who dzisiaj ogłosiło że pandemia skończy się do wiosny wtf skąd wiedzą????


Wiedzą, że ludzie są już wq_rwieni tym wszystkim i te dane w zupełności im wystarczą.
Jedynie Lucek dobrze się bawi. Ale to dla WHO za mało żeby stan pandemii przedłużać ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dyniowa Wiśnia niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 20:01
~~Bławatkowa Wierzba napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Czerwonobrązowa Tibuchina napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brudnobiała Krokosmia napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Bławatkowa Wierzba napisał(a): Policja kontroluje 4 letnie dzieci. Cyrk!

Do mojego 2.5 latka przyjechali inpyta gdzie jest to ja mówię że poszedł do Biedronki no gdzie ma być kur.....2.5 latek Przeczytaj cyrkowcu ile osób jest na kwarantannie... A zresztą może z kimś wyszedł na spacer? Nie pomyślałeś? A wówczas odpowiadasz TY ! Bo twoim zas Ran Ym obowiązkiem jest dopilnować małoletniego! Mądrala się znalazł bo ma dziecko 2,5 roku...

Lecz się czubku.
Policja ma śledzić 2,5 letnie dziecko? Jesteś yebnięty jak te oszołomy co wprowadziły te chore ustawy.

Zamiast się burzyć, ściągnij aplikację i policjant nie przyjdzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiśniowa Firletka niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 20:26
~~Czerwonobrązowa Tibuchina napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rudoczerwony Barwinek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Tomek napisał(a): Mam kwarantannę to proszę pukać dzwonić i bawić się razem ze mną w ten cyrk .Żadnego wyręczania za pomocą aplikacji i innych głupot .A to ze Policja przez to nie ma kiedy patrolować ulic jest wina pomysłodawców tego absurdu a nie moją


Racja. Bo tu nie chodzi o to jak uniknąć wizyty policji, bo niby po co, tylko jak odciążyć służby.
Niech łażą po domach, to mniej ich będzie na polowaniach na "maseczki".
Żebyś nie potrzebował ich pomocy gdy będą zajęci tym łażeniem ... i w słuchawce usłyszysz "sory facet, musisz być kozak dalej bo nasi sprawdzają kwarantannę..."
A życzę ci tego ... z całego serca...

Jesteś tak mądry jak Twoja wypowiedz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Wierzba niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 20:38
~~Dyniowa Wiśnia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bławatkowa Wierzba napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Czerwonobrązowa Tibuchina napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brudnobiała Krokosmia napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Bławatkowa Wierzba napisał(a): Policja kontroluje 4 letnie dzieci. Cyrk!

Do mojego 2.5 latka przyjechali inpyta gdzie jest to ja mówię że poszedł do Biedronki no gdzie ma być kur.....2.5 latek Przeczytaj cyrkowcu ile osób jest na kwarantannie... A zresztą może z kimś wyszedł na spacer? Nie pomyślałeś? A wówczas odpowiadasz TY ! Bo twoim zas Ran Ym obowiązkiem jest dopilnować małoletniego! Mądrala się znalazł bo ma dziecko 2,5 roku...

Lecz się czubku.
Policja ma śledzić 2,5 letnie dziecko? Jesteś yebnięty jak te oszołomy co wprowadziły te chore ustawy.

Zamiast się burzyć, ściągnij aplikację i policjant nie przyjdzie.

Niech spier...ają i sprawdzają dwuletnie dzieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrązowa Tibuchina niezalogowany
24 stycznia 2022r. o 22:31
~~Bławatkowa Wierzba napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Dyniowa Wiśnia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~

Niech spier...ają i sprawdzają dwuletnie dzieci.


Biedny, chory człowiek... ciebie pogotowie powinno kontrolować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.