Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Okruszki Historii: Armia Czerwona naciera na Bolesławiec
~~Jorg niezalogowany
11 lutego 2022r. o 7:30
~~Pokój Światu napisał(a): Co by nie mówić to ludność cywilna Bunzlau i okolic nie zasłużyła na to co ja spotkało. Armia Czerwona to była totalna dzicz. Kiedyś byłem w latach 80-tych na Mazurach i nosiłem mleko od kobiety autochtonki. Co ona mi opowiedziała to przez kolejnych dwadzieścia lat nie wierzyłem jej w ani jedno słowo. Myślałem, że zwariowała i czas pomieszał jej w mózgu. A potem wszystko wyszło na jaw. Jak mi było głupio! Ale ona już nie żyła.

A Niemcy to byli aniołowie i głaskali wszystkie podbite narody najpierw przepuszczając te narody przez ruszta w piecach. Byli kulturalni wykształceni ale bez zmrużenia oka potrafili zastrzelić dziecko lub dorosłego a szczególnie podczłowieka Polaka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawy Cedr niezalogowany
11 lutego 2022r. o 8:16
~~Jorg napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pokój Światu napisał(a): Co by nie mówić to ludność cywilna Bunzlau i okolic nie zasłużyła na to co ja spotkało. Armia Czerwona to była totalna dzicz. Kiedyś byłem w latach 80-tych na Mazurach i nosiłem mleko od kobiety autochtonki. Co ona mi opowiedziała to przez kolejnych dwadzieścia lat nie wierzyłem jej w ani jedno słowo. Myślałem, że zwariowała i czas pomieszał jej w mózgu. A potem wszystko wyszło na jaw. Jak mi było głupio! Ale ona już nie żyła.

A Niemcy to byli aniołowie i głaskali wszystkie podbite narody najpierw przepuszczając te narody przez ruszta w piecach. Byli kulturalni wykształceni ale bez zmrużenia oka potrafili zastrzelić dziecko lub dorosłego a szczególnie podczłowieka Polaka.

Zgadzam się. Za to co zrobili nie ponieśli w zasadzie żadnych konsekwencji. Zaraz po wojnie alianci roztoczyli nad nimi parasol ochronny , pomogli rozwinąć gospodarkę największych pseudonaukowców zbrodniarzy przygarnęli do siebie . Oczywiście tam gdzie swołocz i dzicz ze wschodu dotarła to cywile ucierpieli ale było to niewspółmierne do tego co oni zgotowali narodom Europy i nie tylko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowy Wilczomlecz niezalogowany
11 lutego 2022r. o 10:33
Naciera i gwałci a następnie mamy po latach tyłu w mieście antyPolaków
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
11 lutego 2022r. o 10:37
jak widzę nie brakuje też takich jak ty...
takich piSSlamskich folksdojczów...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~nina niezalogowany
11 lutego 2022r. o 11:17
~~Fioletowy Wilczomlecz napisał(a): Naciera i gwałci a następnie mamy po latach tyłu w mieście antyPolaków

Sądząc po powyższej wypowiedzi to sprawdza się powiedzenie.UDERZ W STÓŁ A NOŻYCE SIĘ ODEZWĄ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
11 lutego 2022r. o 11:49
Horus napisał(a): jak widzę nie brakuje też takich jak ty...
takich piSSlamskich folksdojczów...;D

Uderz w stół... :-P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grynszpanowa Fuksja niezalogowany
11 lutego 2022r. o 19:20
tytoń ,że tak powiem /
i ty tutaj( Brutusie ty przeciw mnie)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoczerwona Jeżówka niezalogowany
11 lutego 2022r. o 20:18
A tak na poważnie to ta Armia Czerwona naprawdę może na Bolesławiec i to w niedługim czasie nacierać. Patrząc na to co ten KGB-owiec zaczyna na wschodzie wyrabiać to sytuacja staje się nie za wesoła. Do wybuchu I wojny światowej wystarczyła iskra z zabicia starego dziadka. Teraz też zaczyna się zabawa zapałkami nad rozlanym paliwem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza