Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

€ ratunkiem dla Polaków

~~Horus niezalogowany
10 kwietnia 2023r. o 18:35
bzdura...
to pęd Polaka by poczuć się ''kimś'' ...by później zasypać FB zdjęciami z basenu hotelowego ...
czyli włącza się tryb -''a nich wim że ja siem bawiem jak panisko'' ;D

tylko widzisz mam kolegę który potrafi zaciągnąć pożyczkę u swojego szefa by jak właśnie ostatnio polecieć do Egiptu na pięć dni a później miesiącami to spłacać po kilka złotych...;D
kiedyś go zapytałem o napiwek dla hotelowego boya to mi powiedział -masz mnie za frajera? ;D
zresztą co tam Grecja czy Egipt...
żenujące są sceny kiedy obserwuje się tu na polskim wybrzeżu rodaka który wręcz rabuje ''szwedzki stół''

czy ja teraz narzekam?...może mi tylko trochę wstyd za takich...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~donek niezalogowany
10 kwietnia 2023r. o 22:16
No to jak lemingi? ......chcecie ojro?.....to wam mogę obiecać :) A na dzisiaj to spać już, i dobranoc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~My chcemy Boga niezalogowany
10 kwietnia 2023r. o 23:03
~~donek napisał(a): No to jak lemingi? ......chcecie ojro?.....to wam mogę obiecać :) A na dzisiaj to spać już, i dobranoc.

Po co nam ojro. Chcemy Boga .
Bóg, honor ojczyzna. Wiara patriotyzm , bohaterstwo.
Precz z mumią ,ruskimi, niemieckimi tuskami , lewakamii ich złodziejskim ojro.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
11 kwietnia 2023r. o 2:46
~~donek napisał(a): No to jak lemingi? ......chcecie ojro?.....to wam mogę obiecać :) A na dzisiaj to spać już, i dobranoc.








Ja chce bo mi sie należy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
11 kwietnia 2023r. o 16:16
Wprowadzenie waluty € będzie ratunkiem dla najsłabszych.
Pod warunkiem że oni sami zrozumieją na czym polega życie.
Nie damy nikomu umrzeć ale nie pozwolimy aby pracujący byli niewolnikami niepracujących.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółty Lilak niezalogowany
11 kwietnia 2023r. o 16:19
Euro są ładniejsze o złotówek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
11 kwietnia 2023r. o 16:26
dlaczego wolę sto euro od stu złotych?
kto mi odpowie? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Ambrowiec niezalogowany
11 kwietnia 2023r. o 17:43
~~Horus napisał(a): dlaczego wolę sto euro od stu złotych?
kto mi odpowie? ;D



Proste , jesteś Niemiec , a może Ruski .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima