Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

€ ratunkiem dla Polaków

~~Horus niezalogowany
12 kwietnia 2023r. o 9:21
faktom nie zaprzeczysz...
mąż ''hrabiny'' tam leży ...faktem jest że ojomem rządzi jej koleżanka z Jawora...
faktem jest że odmówiono przyjęcia innej osoby która niedługo po tym zmarła...
no i faktem jest to co ustaliła kontrola NFZ...

faktem jest i to że córka ''hrabiny'' w tym czasie uprawia żebry na FB by zebrać kasę by jej biznes nie upadł ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
12 kwietnia 2023r. o 9:32
Zazwyczaj jest to broń przeciwników uderzająca w czuły punkt osób z uczuciami na krzywdy wyrządzane słabszym lub nie potrafiącym się obronić
Sto razy powielone kłamstwo staje się podejrzliwe,
Niedawno napisałeś bym nie reagował na podobnego typu zaczepki jakichś lub jakiegoś kmiota obrażającego , nie potrafię przejść obok krzywdy
choć na pewne sprawy mam zalecane przez ciebie twarde j..ja , tylko tyldy miękiszony boją się ukazać
To by były największe śmieszne j..ja .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
12 kwietnia 2023r. o 9:39
~~Horus napisał(a): faktom nie zaprzeczysz...
mąż ''hrabiny'' tam leży ...faktem jest że ojomem rządzi jej koleżanka z Jawora...
faktem jest że odmówiono przyjęcia innej osoby która niedługo po tym zmarła...
no i faktem jest to co ustaliła kontrola NFZ...

faktem jest i to że córka ''hrabiny'' w tym czasie uprawia żebry na FB by zebrać kasę by jej biznes nie upadł ...


Z pierwszym faktem można się zgodzić , drugi fakt to już podejrzenie , trzeci fakt jaki związek ma Witek z przyjęciem na OIOM ???
czyżby dorabiała w recepcji szpitala ??
A o córce to już zarzut bez potwierdzenia Janusz
Trochę ogłady nie wymyślaj bo już zaczyna być dziecinnie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
12 kwietnia 2023r. o 9:47
~~Jurek napisał(a): Zazwyczaj jest to broń przeciwników uderzająca w czuły punkt osób z uczuciami na krzywdy wyrządzane słabszym lub nie potrafiącym się obronić
Sto razy powielone kłamstwo staje się podejrzliwe,
Niedawno napisałeś bym nie reagował na podobnego typu zaczepki jakichś lub jakiegoś kmiota obrażającego , nie potrafię przejść obok krzywdy
choć na pewne sprawy mam zalecane przez ciebie twarde j..ja , tylko tyldy miękiszony boją się ukazać
To by były największe śmieszne j..ja .

rozumiem Jurek ...
jej ''ból jest większy ''... a pisanie o tym jako pewnej niesprawiedliwości - jest jak to napisała na Twitterze -''personalnym atakiem na nią i na jej rodzinę''
ani słowa o tym że miliony INNYCH Polaków leżą pod taką aparaturą w domach pod opieką bliskich ...

Jurek...nie stać jej na wynajęcie pielęgniarki? ...ale stać na zaciągnięcie pożyczki pod hipotekę mieszkania jakie kupiła córce?...a to już drugie mieszkanie córuni...
czy nauczycielce W-F-u potrzebne są dwa mieszkania?...siłownię gdzie pracuje zamknięto?
to jak to jest?...nie działa ta piSSlamska ''tarcza '' co to miała chronić przedsiębiorców? ;D

jak masz jakieś wątpliwości czy piszę prawdę wpadnij na TT i poczytaj komentarze...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
12 kwietnia 2023r. o 9:50
~~Jurek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Horus napisał(a): faktom nie zaprzeczysz...
mąż ''hrabiny'' tam leży ...faktem jest że ojomem rządzi jej koleżanka z Jawora...
faktem jest że odmówiono przyjęcia innej osoby która niedługo po tym zmarła...
no i faktem jest to co ustaliła kontrola NFZ...

faktem jest i to że córka ''hrabiny'' w tym czasie uprawia żebry na FB by zebrać kasę by jej biznes nie upadł ...


Z pierwszym faktem można się zgodzić , drugi fakt to już podejrzenie , trzeci fakt jaki związek ma Witek z przyjęciem na OIOM ???
czyżby dorabiała w recepcji szpitala ??
A o córce to już zarzut bez potwierdzenia Janusz
Trochę ogłady nie wymyślaj bo już zaczyna być dziecinnie .


Jurek ...nie musi dorabiać na recepcji ...żyjemy w erze telefonów ...;D
a o córce ''zarzut bez potwierdzenia''?
ja coś wymyślam?
a co zrobisz jak zamieszczę tu wpis z FB lub z sieci?
napiszesz że to ''fejki'' czy atak ''ruskich troli'' :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
12 kwietnia 2023r. o 9:54
Janusz ze takie coś ma miejsce na FB
nie zaprzeczam , lecz jaki cel wymyśliłeś
by jej biznes nie upadł ????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
12 kwietnia 2023r. o 10:15
Jurek ...przecież tu nie chodzi o jej córkę i jej biznes...
to raczej o biznes witek ...

to pokazuje właśnie że witek na TT pisze o tym że ''jest uboga ,mieszka w bloku na czwartym piętrze ,bez windy'' i ogólnie jest biedna ...;D
druga sprawa ...dlaczego mam nie wspomnieć o tym co pisze się na FB czy TT w sprawie jej równie ''biednej'' córki? ;D
ci których popierasz nie mają żadnych oporów by pisać o córce Kwaśniewskiego czy Tuska...;D

więc co tu witek jęczy że się ''atakuje jej rodzinę ''?
dziwne ...z jednej strony piszesz bym nie ''wymyślał'' za chwilę piszesz ze wiesz o czym się pisze na FB...

no i jeszcze o tych ''jajach'' jakie by tu mogły wyjść ...;D
masz rację ...były by niezłe...;D
tylko mógłbyś się zaskoczyć kto tu pisze ...mogło być to zaskakujące i kto wie czy niemiłe...;D

i wiesz co Jurek?...to nie jest jakaś moja ''teoria spiskowa''
jestem tego pewien...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
12 kwietnia 2023r. o 10:25
Masz gdzieś tą rozmowę telefoniczną Witek z koleżanką??
to są te dyrdymały bez potwierdzenia. …
jeżeli w taki sposób będziemy podchodzić do każdego
przypuszczenia to wiesz dobrze w jakim celu jest to pisane…
widzisz Janusz mógłbym napisać ze Tuska syn był zamieszany głęboko w Aferze Amber Gold , były wzmianki o jego szemranych powiązaniach OLT
nie piszę emocjonalnie , nie wyjaśnione / nie istnieje …
piszą często osoby nakręceni polityką o której pojęcia nie mają ( ja również ) , z przypuszczenia oskarżony i osadzony z wyrokiem był przez 18 lat niewinny wiesz kto, insynuacje podpierane bo ktoś napisał proponujesz mi poczytać , Janusz będą wyroki skazujące prawomocnie uwierzę .
Propaganda właśnie tanich mediów licząca na wielokrotność oglądalności lub czytania doprowadziła właśnie do skłócenia narodu którym się łatwiej steruje .
I można zgonić na PiS a co nie???
Wypowiedz jednego słowa po utracie brata w katastrofie cz zamachu ???
zwłaszcza bliźniaka , i tu ciebie poproszę poczytaj
wypowiedzi wybitnych naukowców o śmierci jednego z bliźniąt i odczuciach tego drugiego ..
nie bierz mi tego za obronę Kaczyńskiego , bo jeżeli ma coś na sumieniu by wydać wyrok skazujący
będę za .
Lecz narazie to naród się kłóci a inni się ośmiorniczkami objadają .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza