Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie dajcie się nabrać hejterom działającym na rzecz rosyjskiego agresora
~~XYZ niezalogowany
3 marca 2022r. o 18:21
a to sie zrobił bajzel
https://www.youtube.com/post/UgkxjskhcoqHgUXJn75iYjx5HdYRFu8U58Zt
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
3 marca 2022r. o 18:37
M21W2 napisał(a): Ukraińcy wzywają matki wziętych do niewoli niech przyjeżdżają do Kijowa i zabiorą swoje dzieci .Dopisane 03.03.2022r. o godz. 18:16:
Ktoś napisał: ~~Horus napisał(a): ;D
Bezradny jak dziecko we mgle...;D



Taki już jesteś od urodzenia .

e tam....łżesz jak zwykle...
nie na tyle by samemu sobie nie zabezpieczyć lokum a nie żebrać jak ty o przydział mieszkania...;D
a po kim masz teraz ''swoje'' ? ;D

tylko pisz prawdę po pierwsze czytają to ludzie z ''łocic'' a po drugie ja mam dwóch znajomych ...;D

a ''łocice'' to nie jakieś Złotki na ''białostoczczyźnie''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowy Świerk niezalogowany
3 marca 2022r. o 18:41
Iron Maiden Yebie ruską onuce .Koncertów Nie Budziet . A to jest tylko początek u kacapuw nie będzie niczego .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
3 marca 2022r. o 18:42
~~Kanarkowy Jastrzębiec napisał(a): Tak czysto z taktycznego punktu widzenia.
Upadł mit wielkiej rosji i jej wielkiej armii tworzony latami przez putina, by straszyć świat.
Sprzęt wojskowy mają z lat 70.
Mają ogromne braki w logistyce: problemy z dostarczaniem paliwa, części do zepsutych pojazdów - w efekcie część sprzętu porzucają w czasie walk, braki w dostawach wyżywienia, wody.
Armia jest niewyszkolona, nie potrafi skutecznie przeprowadzić najprostszych operacji, nie orientują się w terenie, mają problem z rozpoznaniem.
Armia ma słabe morale - w efekcie całe oddziały szybko się poddają.
Mają nieskuteczne lotnictwo. W ciągu 8 dni walk Ukraina zniszczyła około 40 bojowych samolotów rosyjskich. Są to ogromne straty w lotnictwie jak na 8 dni walk. Lotnictwo rosyjskie nie potrafi zdobyć przestrzeni powietrznej nad Ukrainą.
Wojna w Ukrainie ukazał prawdę o stanie rosji. Słaby kraj, słaba armia.


Falco… weź wyjaśnij kolegę.
Mówi że Putin no lipa, a nie wielki przywódca :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
3 marca 2022r. o 18:50
~~Horus napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Ukraińcy wzywają matki wziętych do niewoli niech przyjeżdżają do Kijowa i zabiorą swoje dzieci .Dopisane 03.03.2022r. o godz. 18:16:
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Horus napisał(a): ;D
Bezradny jak dziecko we mgle...;D



Taki już jesteś od urodzenia .

e tam....łżesz jak zwykle...
nie na tyle by samemu sobie nie zabezpieczyć lokum a nie żebrać jak ty o przydział mieszkania...;D
a po kim masz teraz ''swoje'' ? ;D

tylko pisz prawdę po pierwsze czytają to ludzie z ''łocic'' a po drugie ja mam dwóch znajomych ...;D

a ''łocice'' to nie jakieś Złotki na ''białostoczczyźnie''



Ubecki pomiot a akcji , zbiera informacje i haki , jak ty nisko upadłeś .
Wspomnienia z lat 80-dziesiątych wracają .



Dopisane 03.03.2022r. o godz. 18:50:

PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kanarkowy Jastrzębiec napisał(a): Tak czysto z taktycznego punktu widzenia.
Upadł mit wielkiej rosji i jej wielkiej armii tworzony latami przez putina, by straszyć świat.
Sprzęt wojskowy mają z lat 70.
Mają ogromne braki w logistyce: problemy z dostarczaniem paliwa, części do zepsutych pojazdów - w efekcie część sprzętu porzucają w czasie walk, braki w dostawach wyżywienia, wody.
Armia jest niewyszkolona, nie potrafi skutecznie przeprowadzić najprostszych operacji, nie orientują się w terenie, mają problem z rozpoznaniem.
Armia ma słabe morale - w efekcie całe oddziały szybko się poddają.
Mają nieskuteczne lotnictwo. W ciągu 8 dni walk Ukraina zniszczyła około 40 bojowych samolotów rosyjskich. Są to ogromne straty w lotnictwie jak na 8 dni walk. Lotnictwo rosyjskie nie potrafi zdobyć przestrzeni powietrznej nad Ukrainą.
Wojna w Ukrainie ukazał prawdę o stanie rosji. Słaby kraj, słaba armia.


Falco… weź wyjaśnij kolegę.
Mówi że Putin no lipa, a nie wielki przywódca :D



Za dużo wymagasz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
3 marca 2022r. o 18:51
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Horus napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):

tylko pisz prawdę po pierwsze czytają to ludzie z ''łocic'' a po drugie ja mam dwóch znajomych ...;D

a ''łocice'' to nie jakieś Złotki na ''białostoczczyźnie''


Ubecki pomiot a akcji , zbiera informacje i haki , jak ty nisko upadłeś .
Wspomnienia z lat 80-dziesiątych wracają .


ja zbieram ''haki '' ty postkomuchu o ''esbeckich ciągotach'' ;D

w łocicach wystarczy powiedzieć ''lucek solidaruch'' a wszyscy rżą ze śmiechu ...
to prawda że startowałeś na sołtysa ale w przedbiegach przepadłeś? ;D

no jak tam ze sprawą ''chatki puchatka''?
po kim dziedziczona? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
3 marca 2022r. o 19:00
Ubecki pomiocie zmień donosicieli , nigdy mi do głowy by nie przyszło żeby startować na sołtysa ,
Horusie nie byłeś aż takim idji,tą , wypadek zaszkodził ?, na pusty łeb upadłeś ?

Januszek daj głos , obszczekuj dalej , ja ci życzę dobrej nocy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
3 marca 2022r. o 19:06
nie na sołtysa?
to może to o wójta chodziło...;D
no jak tam sprawa dziedziczenia ?...bo coś omijasz temat...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima