Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wnioski o 500 plus dla Ukraińców już od soboty, ale nie w Bolesławcu
22258
#Horus nieaktywny
25 marca 2022r. o 6:39
aż się nie chce w to wierzyć...
ale obserwując to co teraz wokół się dzieje jestem skłonny uwierzyć w ten opis...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~milioner Donald Tusk niezalogowany
25 marca 2022r. o 6:42
,,wczoraj miała sytuacja, że starszy pan podszedł tam gdzie żywność ''.

Dostał od ciebie 2 zł . aby mógł sobie kupić ten chleb ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
25 marca 2022r. o 6:52
a wiesz że właśnie wczoraj pod biedrą na Wesołej dałem starszemu gościowi z długą ,siwą brodą kilka złotych? nie wiem ile ...może z pięć ,sześć złotych...zawsze mam w skrytce obok popielniczki jakieś drobne z wydawanej reszty ...
niekiedy wystarczy popatrzeć na człowieka i wiesz czy potrzebuje na chleb czy gorzałę...
nurasom pod biedrami nigdy grosza nie dam...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistożółta Kalmia niezalogowany
25 marca 2022r. o 11:31
~~Ja Yebie napisał(a): To ile jest tych Ukraińców w Polsce liczą jeszcze ich ,czy wpuszczają jak leci . I po jakiego wała ten płot jeszcze stawiają .


Mają nadwyżkę budżetową to stawiają. Do tego wierzą, że uchodźcy idą przez Białoruską granicę i ten płot jest potrzebny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
25 marca 2022r. o 13:55
Ten wyżej to V kolumna putina.
Beka z typa :D


Dopisane 25.03.2022r. o godz. 13:55:

To kiedy to powstanie organizujesz?

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotoruda Jeżówka niezalogowany
25 marca 2022r. o 14:06
~~Purpurowa Bazylia napisał(a): Rząd ogłosił program "telewizor +" co oznacza, że chce zainstalować w domach maszynki do wyświetlania propagandy. Ludzie nie myślą i będą się cieszyć bo dostali coś za darmo. Obecne rozdawnictwo przyczyni się bardziej do wzrostu inflacji niż wojna. Niedawno był problem z pieniędzmi na rozwój armii a tu proszę na telewizory się znalazło :-) . Tylko czekać aż posiadanie telewizora stanie się obowiązkowe :-)
Skorzystasz z programu telewizor + a za 3miesiace przyjdzie ci do zapłaty za abonament rodiowo-telewizyjny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieska Lnica niezalogowany
25 marca 2022r. o 17:13
W czwartek popularny ukraiński portal „Europejska Prawda” opublikował wywiad z ambasadorem Ukrainy w Polsce, Andrijem Deszczycią. Powiedział w nim m.in., że wspólnie polskim rządem pracują nad przyjęciem państwowego programu szybkiej budowy mieszkań dla Ukraińców, którzy chcą zostać w Polsce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morus niezalogowany
25 marca 2022r. o 17:18
Horus napisał(a): właśnie wczoraj pod biedrą na Wesołej dałem starszemu gościowi z długą ,siwą brodą kilka złotych


Horus napisał(a): nurasom pod biedrami nigdy grosza nie dam


fuck logic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima