Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Chyba wiemy dlaczego drzewa w Rynku wyglądają jak...
~~Bbb 15 maja 2022r. o 8:02
Nie dość, że katalpy potrzebują cięcia to bardzo późno wypuszczają liście. Wyglądają ladnie a za miesiąc/dwa będą wyglądać pieknie. Ale hejterom i ogrodniczym lajkonikom trzeba podziekować. Polecam posłuchac Abelarda Gize o hejterach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bbb 15 maja 2022r. o 8:10
A w ogóle to sama treść artykułu nastawia negatywnie do samej sytuacji. Szkoda, ze nikt nie zauważy i opisze stylu pisania takich artykułów. 'zapewno', 'domniemujemy', kupy na autach w rynku. Co Wy tam palicie???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białobrązowa Języczka 15 maja 2022r. o 8:15
~~olo napisał(a): Ten, kto okaleczył te drzewa, powinien dostać wyrok-- bez żadnej rozprawy !!!Można uformowac, np. na kształt kuli, ale tak okaleczać ???? Draństwo !!!Ale co sie dziwić, skoro u nas nikt za nic nie odpowiada !!! Wolnoamerykanka !!!!!


Okaleczył drzewa?? Człowieku ogarnij się i doszkol na temat pielęgnacji katalp,...a może coś więcej o roślinach.. i proponuję meliskę na ostudzenie emocji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Zapraszamy