Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kto dla Was pracuje?
~~Horus niezalogowany
17 maja 2022r. o 21:44
jutro też jest dzień...
teraz zbliża się ''szkiełko'' a więc pozostawiam was samych ze swoimi fantazjami...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złoty Wilczomlecz niezalogowany
17 maja 2022r. o 21:44
~~Horus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wyjaśnij pan o co chodzi napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał:

Wyjaśnij pan czy chcesz pan się bić i straszysz falowaniem majtasów czy wolisz pozywać na milicje. Obcykany pan jesteś w paragrafach . Zbierasz pan płyty. Mondrujesz się pan we wszystkich tematach. Zadzierasz ze wszystkimi. Tego PZD przeczołgałeś pan przez sąd i dumny z tego byłeś. Teraz chłopak nie żyje ale pan nie odpuszczasz. Pana Lucjana gnoisz pan na każdym kroku. Jego brata Jurko. Skorna . Nawet swego kumpla pana em . To z kim pan trzymasz sztame . Kto jest kolegą , znajomym . Z kim pan pije piwo?

następny?...można się było tego spodziewać ...
wiedziałem że mam tu wielu sympatyków ale że aż tylu? ...a może to jeden z poprzednich tyle że nie ''kwiatek''? któż to wie...
a więc ciekawski czytaj ...nie straszyłem tu nigdy nikogo obijaniem mordy czy skopaniem...
ale wspomniany przez ciebie ten którego ''przeczołgałem przed sądem'' owszem ...wielokrotnie to robił a nawet posiłkował się synkiem którego chciał w to włączyć ..;D
ostrzegałem wielokrotnie -nie posłuchał ...teraz problem samo życie a właściwie jego odwrotność problem rozwiązało...
czego ja nie odpuszczam pzd?...chodzi o ''grzechy'' ?...mam to gdzieś ...
tak ...życie i zachowanie kilku forumowiczów zdecydowało że musiałem z lekka ''obcykać się w paragrafach''
co kiedyś dało efekty ...to nazywa się przezorność i dalekowzroczność...;D
Lucjan?...nie zaczepia mnie tu otwarcie i trwa tu spokój...
jego brat? zaczepiam?...sam do mnie najczęściej pisze...

skorn i panem?
to oddzielne historie...
każdego z nich mógłbym powlec do sądu ...ale dla jednego szkoda mi czasu a drugi jest za cieniutki...
jednego za nieuprawnione udostępnienie moich danych ...(potwierdził to w jednym ze swoich wpisów nie kto inny jak sam Lucjan) a drugiego za obraźliwe określenia jakie kierował publicznie pod moim kątem...
pedał ,zoofil a nawet nekrofil ...w jednym ze swoich wpisów zasugerował że widziano mnie w samochodzie pod jedną ze szkół kiedy to grasował tu jakiś pedofil...

a później tacy jak ty panie ciekawski dziwicie się że po takich waszych ''zachowaniach'' założyłem sobie ''ipeenek'' :D
a on istnieje ...ku pamięci ale i pewnej przestrodze że zanim się coś napisze warto nie dać ponieść się emocjom...;D

z kim jestem kolegą czy trzymam ''sztamę ''?...tego się nigdy nie dowiecie ...;D
właśnie dlatego mam kolegów...
a piwa nie piję ...no chyba że Warkę cytrynową 0.0 lub Reed'sa apple...



Janusz , a jak ,,stosunki '' z twoja brzydką żoną , po tym jak się z Bolca dowiedziała że pukasz na boku . ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
17 maja 2022r. o 22:23
Z kim może trzymać sztamę ktoś, kto "zeszmacił się u wszystkich"'? Chyba tylko z innymi szmaciarzami. ; )


<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
17 maja 2022r. o 23:10
Oderwany od rzeczywistości Januszku, kiedy obrażasz bezpodstawnie mi rodzinę nie dziw się że pisałem do ciebie ,
To że jesteś malutkim krętaczem wie każdy forumowicz , poznali się na tobie po prostu , niesamowicie przejrzysta jest każda twoja insynuacja , jedynym co dał się wpuścić w maliny Januszku tobie , stanął dzięki twojej bezduszności przed Temidą , dzisiaj już się obronić nie może [*] .
Wspominasz często o prywatnym ipeenku , nazwij to jak prawdziwy facet mam „Kapownik”na was !!
Widzisz tylko zwykły „Czeresniak” używa argumentów o sandałach wypisywanych przez jakiegoś niedorozwoja ,
Nie odpowiedziałeś Januszku również co kierowało tobą pisanie iż nie wiesz w sprawie Pogorzelców
jaką sumę przekazałem , masz ipeenek/Kapownik zajrzyj skopiuj wklej , przecież na priv Januszku pisałem z tobą ,
A może wstydzisz się???
Już i tak cię rozszyfrowali .
PRL jedzie z tobą jak …………?????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
18 maja 2022r. o 5:37
O wypraszam sobie. Ja z horusem nigdzie nie jeździłem. Nie zapraszał mnie ostatnio na wspólny spacer wzdłuż bobru, albo wypad nad morze.
Ale nie tracę nadziei… puszkę bezalkoholowego już mam przygotowaną jak coś ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
18 maja 2022r. o 5:58
PIS-PO-PRL napisał(a): O wypraszam sobie. Ja z horusem nigdzie nie jeździłem. Nie zapraszał mnie ostatnio na wspólny spacer wzdłuż bobru, albo wypad nad morze.
Ale nie tracę nadziei… puszkę bezalkoholowego już mam przygotowaną jak coś ;)


Ciesz się że nie zapraszam. Jak cie zaprosze to będziesz przeczołgany jak ten co go nie ma. ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
18 maja 2022r. o 6:23
Grozisz mi? :D
Tak z samego rana?
Znowu jakiś pobudzony wstałeś.
Zluzuj pończochy i ciesz się pięknym porankiem ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
18 maja 2022r. o 6:41
uderz w stół a ...
odezwało się grono biednych ''pokrzywdzonych'' ;D
pytał mnie tu ktoś kiedy ja śpię?
ano śpię kiedy innym nawet po północy myśl o mnie spędza sen z powiek...;D

piękny dzień się zapowiada...okoliczne dachy pięknie podświetlone słońcem ,ciepło ....wszędzie jeszcze cicho...
stoję sobie w oknie ,popijam kawkę ,do niej fajeczka...
i w takich okolicznościach myślę sobie jak tym u góry łatwo przychodzi pisanie o innych kiedy własnych brudów nie widzą ...
jeden nawija o ''szmatach'' bo chyba tak się właśnie czuje po tym jak właśnie jak ''szmatę'' wystawiono go za drzwi i teraz samotność i frustracje go dobijają ...
drugi ''pokrzywdzony '' nagle się obudził i prawi tu kocopoły jak to mu się brata obraża nie widząc nadal że właśnie on robił podobnie...
a jednocześnie pieprzy tu o jakiejś mojej ''bezduszności'' przez którą jakaś łajza stanęła przed Temidą:D
Jureczku ...(wpadnę w twój ton bo tak ładnie do mnie piszesz -Januszku ;) ) stanął przed sędzią nie przez moją bezduszność tylko własną głupotę ...;D

''kapownik'' powiadasz? ''....''na was''?
czyli na kogo?...przecież mam tylko trzech takich którym poświęciłem kilka folderków.. a więc nie ''na was''
bo np. ciebie tam nie ma...jeszcze ;D
co mnie obchodzi czy pogorzelcom coś przekazałeś czy nie?...chciałeś się ''pokazać'' na forum jakim to jesteś samarytaninem i to zrobiłeś ...;D
tylko widzisz ''dobroczyńco'' ;D - prawdziwe dobro nie wymaga nagłaśniania...
to że coś tam pisałeś na priv nie jest żadnym dowodem na to że dokonałeś wpłaty a wierzyć ci ''na słowo'' ?
daruj sobie...

mnie rozszyfrowali?...a ciebie?
przecież to nie ja a ktoś kto cię zna pisał tu o tych słynnych już ''sandałach'' ;D

tylko co mnie to kurna obchodzi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.