Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kto dla Was pracuje?
~~MatkaBiedronia niezalogowany
17 maja 2022r. o 15:36
Która z tych osobopostaci usuwa komentarze niezgodne z jedyną, słuszną prawdą ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
17 maja 2022r. o 18:00
~~Horus napisał(a): pamięta Pan początki portalu i panującą tam atmosferę? łezka się w oku kręci

Faktycznie kręci się, bo jeśli o początkach mowa, to ciebie tu nie było.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
17 maja 2022r. o 18:09
skorn napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Horus napisał(a): pamięta Pan początki portalu i panującą tam atmosferę? łezka się w oku kręci

Faktycznie kręci się, bo jeśli o początkach mowa, to ciebie tu nie było.


Wszyscy pamiętamy jak podyebywałeś Sentiego . I co ,pokonała cię dziewczyna . Twoje aspiracje aby zostać tu moderatorem są starsze niż istnienie Bolca.
Tak że Paweł luzuj gumę w majtach .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~falco niezalogowany
17 maja 2022r. o 19:36
Pamiętacie mnie cieniasy.Jestem Jasiu burczymucha ni nikt mnie tu nie zastraszy jedno słowo i od razu zafalują wam majtasy.
Dziś mam humor , dajcie ciumka i bezpieczna wasza gumka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
17 maja 2022r. o 19:36
emem napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Horus napisał(a): a tu Bernard z jednej strony zapewnia że ''nie ulega propagandzie'' a z drugiej z ''rozkoszą usuwa posty'' nie będące po jego lub politycznej myśli ...;D


Usuwa posty, które robią z forum śmietnik, posty, które nie mają nic wspólnego z tematem dyskusji, sa o czymś zupełnie innym. To się nazywa: moderacja.
I nadal tak będziemy robić. Inaczej będzie jeden wielki chaos na tym forum.

''M21W2 10 min. temu

Nie wiem wielbiciel Prawa i Sprawiedliwości , w Ukrainie dostajecie w dudę .Długo nie zobaczysz na Dolnych Młynach swoich kamratów.''

długo nie trzeba było czekać...
to z tematu ''wojna XXI ''

no gdzie jest Bernard? z taką ''rozkoszą '' usuwa moje posty a tu?
dlaczego z takim kimś nie robicie porządku?

dlatego wcześniej pisałem jak wasze postępowanie i brak radykalnej reakcji ma się do obowiązującego RODO...
teraz wiecie?

czy wy naprawdę chcecie bym was kiedyś poprosił o udostępnienie mi IP takiego typka?
to już nie jest takie trudne po zmianach jakie wprowadziła Krajowa Rada a ja potrafię być konsekwentny jak coś postanowię ...
przykład PzD jest na to dowodem ...

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
17 maja 2022r. o 19:53
~~Horus napisał(a): czy wy naprawdę chcecie bym was kiedyś poprosił o udostępnienie mi IP takiego typka?


ale skąd on ma wiedzieć, ze ten horus to ty, a nie jakiś inny? Pozwiesz go, że do anonima napisał po nazwisku... no weź Kowalski nie świruj.

Oho... i teraz mnie wszystkie Kowalskie pozwą :D

Ale ja tam się na prawie nie znam, nie oglądałem tyle discovery co ty ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
17 maja 2022r. o 20:03
a więc mało wiesz ...
zrzut ekranu ,czas opublikowania posta i już tylko krok by administrator był zmuszony zerknąć na zapis z serwera ...
a tam jak na dłoni...
PRL .. myślisz że Horus to głupiec nic nie kumający? myślisz że podobnej sytuacji nie przerabiałem z pzd?
kiedyś miałem ułatwione zadanie bo tamten typ sam publikował tu swoje dane...
i to wystarczyło by na Policji pewne sprawy mi wyjaśniono i odpowiednio ukierunkowano...
dzisiaj po zeszłorocznych zmianach w prawie prasowym sprawa nie jest już tak skomplikowana jak kiedyś ...

ale ty zapewne wiesz lepiej...;D
a skoro uważasz że tak jest nie będę cię wyprowadzał z błędu...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafa06 niezalogowany
17 maja 2022r. o 20:27
~~Horus napisał(a): a więc mało wiesz ...
zrzut ekranu ,czas opublikowania posta i już tylko krok by administrator był zmuszony zerknąć na zapis z serwera ...
a tam jak na dłoni...
PRL .. myślisz że Horus to głupiec nic nie kumający? myślisz że podobnej sytuacji nie przerabiałem z pzd?
kiedyś miałem ułatwione zadanie bo tamten typ sam publikował tu swoje dane...
i to wystarczyło by na Policji pewne sprawy mi wyjaśniono i odpowiednio ukierunkowano...
dzisiaj po zeszłorocznych zmianach w prawie prasowym sprawa nie jest już tak skomplikowana jak kiedyś ...

ale ty zapewne wiesz lepiej...;D
a skoro uważasz że tak jest nie będę cię wyprowadzał z błędu...;D



Janusz ,czy ty nie jesteś tzw. ruską onucą, czy nie chwalisz na Bolcu poczynań Putina , czy nie krytykujesz postawy naszego rządu i Polaków w sprawie Ukrainy ?
I za taką kacapską postawę domagasz się od Bernarda ochrony ? Chcesz zmienić nazwisko ? To po co twój ojciec za Gomółki walczył na wybrzeżu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.