Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Małpia ospa coraz bliżej Polski. Czy i kiedy dotrze do Bolesławca?
~~MatkaBiedronia niezalogowany
22 maja 2022r. o 12:36
Big pharma nie próżnuje. Biznes musi się kręcić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowoczerwona Gunera niezalogowany
22 maja 2022r. o 13:02
Witam wszystkich forumowiczów. Nie jestem tu często ale dzisiaj jakoś zawędrowałem. Ja p......e przecież to już jest dno dna. Ludzie czy wy nie widzicie o co w tym chodzi. Wyprali wam te j......e łby przez dwa lata a teraz cały czas tłoczą wam jedno wielkie g......o do tych pustych łbów. Przeraża mnie fakt i skala ułomności umysłowej narodu. Jakim trzeba być pustakiem żeby łykać te bradnie. Wyłączcie te głupoty, zajmijcie się realnym życiem. Spójrzcie na wszystko z normalnej perspektywy, a nie przez pryzmat tego co podawane. Kowidy, zarazy, permanentna śmierć, zastraszanie w każdy możliwy sposób, kryzysy, jakieś inflację, drożyzna, ogłupianie ludzi na każdym kroku, wymyślanie zagrożeń, chorób, mówienie co jest dobre a co nie, itd, itd. Pytam się po co to wszystko. Komu to potrzebne. Jaki cel jest w takich działaniach. Szkoda słów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnożółty Żeniszek niezalogowany
22 maja 2022r. o 13:21
~~Pomarańczowoczerwona Gunera napisał(a): Witam wszystkich forumowiczów. Nie jestem tu często ale dzisiaj jakoś zawędrowałem. Ja p......e przecież to już jest dno dna. Ludzie czy wy nie widzicie o co w tym chodzi. Wyprali wam te j......e łby przez dwa lata a teraz cały czas tłoczą wam jedno wielkie g......o do tych pustych łbów. Przeraża mnie fakt i skala ułomności umysłowej narodu. Jakim trzeba być pustakiem żeby łykać te bradnie. Wyłączcie te głupoty, zajmijcie się realnym życiem. Spójrzcie na wszystko z normalnej perspektywy, a nie przez pryzmat tego co podawane. Kowidy, zarazy, permanentna śmierć, zastraszanie w każdy możliwy sposób, kryzysy, jakieś inflację, drożyzna, ogłupianie ludzi na każdym kroku, wymyślanie zagrożeń, chorób, mówienie co jest dobre a co nie, itd, itd. Pytam się po co to wszystko. Komu to potrzebne. Jaki cel jest w takich działaniach. Szkoda słów.


Ale mało kto już łyka te ich srowidy ospy i inne zarazy (nie licząc znachorów z łocic).
Po co to wszysko?
Mają aparat władzy i nacisku i chcą to po raz kolejny wykorzystać aby nas oskubać i trzymać krótko za ryj.
A zaraza jest tylko pretekstem, tak jak dla putlera jest nazizm na Ukrainie i dla hitlera był atak na radiostację gliwicką.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
22 maja 2022r. o 13:53
Nowa plandemia.Ludzie o małpim rozumie to łykną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
22 maja 2022r. o 14:07
~~Ciemnożółty Żeniszek napisał(a):
Ale mało kto już łyka te ich srowidy ospy i inne zarazy (nie licząc znachorów z łocic).

Znachor z łocic "ufa" tylko naukowcom ;)
Jak ku powiedzą, że małpia ospa nie atakuje psów, bo wirus boi się szczekania, po będzie łaził na czworaka, szczekał i do tego wesoło merdał ogonem;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stop idiotom niezalogowany
22 maja 2022r. o 14:07
~~Pinochet napisał(a): Nowa plandemia.Ludzie o małpim rozumie to łykną.


Młotku foliarski, po pierwsze nikt nie pisze o nowej pandemii , po drugie nie jest się tak łatwo zarazić. Skończ zatem p.i.e.r.d.o.l.ic swoje mądrości z dupy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Chabrowy Jastrzębiec niezalogowany
22 maja 2022r. o 14:58
~~Pomarańczowoczerwona Gunera napisał(a): Witam wszystkich forumowiczów. Nie jestem tu często ale dzisiaj jakoś zawędrowałem. Ja p......e przecież to już jest dno dna. Ludzie czy wy nie widzicie o co w tym chodzi. Wyprali wam te j......e łby przez dwa lata a teraz cały czas tłoczą wam jedno wielkie g......o do tych pustych łbów. Przeraża mnie fakt i skala ułomności umysłowej narodu. Jakim trzeba być pustakiem żeby łykać te bradnie. Wyłączcie te głupoty, zajmijcie się realnym życiem. Spójrzcie na wszystko z normalnej perspektywy, a nie przez pryzmat tego co podawane. Kowidy, zarazy, permanentna śmierć, zastraszanie w każdy możliwy sposób, kryzysy, jakieś inflację, drożyzna, ogłupianie ludzi na każdym kroku, wymyślanie zagrożeń, chorób, mówienie co jest dobre a co nie, itd, itd. Pytam się po co to wszystko. Komu to potrzebne. Jaki cel jest w takich działaniach. Szkoda słów.


Podobnie tępe łby łykają PiSowskie kłamstwa .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lewicowy Wolnościowiec niezalogowany
22 maja 2022r. o 15:14
Kolejna groźna choroba u granic naszego kraju a nasz rząd nic nie robi, trzeba jak najszybciej wprowadzić obostrzenia oraz wrócić do maseczek, a także co najważniejsze wprowadzić obowiązkowe szczepienia tylko tak możemy wygrać tą nierówną walkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.