Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Małpia ospa coraz bliżej Polski. Czy i kiedy dotrze do Bolesławca?
~~Błękitnozielony Kuklik niezalogowany
22 maja 2022r. o 19:07
~~Błękitnozielony Kuklik napisał(a): Japier...... normalnie Covid zakończyli to teraz tym beda straszyć czy ktoś w końcu zajmnie tymi skur ...nami


Ale ja jestem gupi , dwa piwka i gupoty wypisuje , troche my przesło ,
pseprasam ze ja taki niemundry .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Kuklik niezalogowany
22 maja 2022r. o 19:10
~~Pomarańczowoczerwona Gunera napisał(a): Witam wszystkich forumowiczów. Nie jestem tu często ale dzisiaj jakoś zawędrowałem. Ja p......e przecież to już jest dno dna. Ludzie czy wy nie widzicie o co w tym chodzi. Wyprali wam te j......e łby przez dwa lata a teraz cały czas tłoczą wam jedno wielkie g......o do tych pustych łbów. Przeraża mnie fakt i skala ułomności umysłowej narodu. Jakim trzeba być pustakiem żeby łykać te bradnie. Wyłączcie te głupoty, zajmijcie się realnym życiem. Spójrzcie na wszystko z normalnej perspektywy, a nie przez pryzmat tego co podawane. Kowidy, zarazy, permanentna śmierć, zastraszanie w każdy możliwy sposób, kryzysy, jakieś inflację, drożyzna, ogłupianie ludzi na każdym kroku, wymyślanie zagrożeń, chorób, mówienie co jest dobre a co nie, itd, itd. Pytam się po co to wszystko. Komu to potrzebne. Jaki cel jest w takich działaniach. Szkoda słów.



Witaj w klube , ty tyz taki niemudry jak jo .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 maja 2022r. o 19:18
qwax_ napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnożółty Żeniszek napisał(a):
Ale mało kto już łyka te ich srowidy ospy i inne zarazy (nie licząc znachorów z łocic).

Znachor z łocic "ufa" tylko naukowcom ;)
Jak ku powiedzą, że małpia ospa nie atakuje psów, bo wirus boi się szczekania, po będzie łaził na czworaka, szczekał i do tego wesoło merdał ogonem;)


Tobie nie trzeba komendy - daj głos , szczekanie ci nieźle idzie , dowodem twój wpis .
Złamałem obietnice jaką sobie dałem , nie odpowiadaj DE,B,I,L,O,M , ten wyjątek zrobiłem
z " szacunku " do ciebie .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrązowa Iglica niezalogowany
22 maja 2022r. o 21:27
Jak ludzie znowu łykną jakiegoś wirusa to już nie ma na nich ratunku. Mózgi wyżarte
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglana Kolkwicja niezalogowany
22 maja 2022r. o 21:31
Znacznie zjadliwsza epidemia małpiego rozumu już dawno opanowała populację nie tylko w prl2. Wirus małpiego rozumu opanowuje najłatwiej osłabione umysły tzw elit. Rządzący, celebryci, przedstawiciele mediów zarażeni zostali niepostrzeżenie na długo przed pojawieniem się ostatniej tzw pandemii. Reszta populacji uległa również szybko epidemii małpiego rozumu co dostrzegalne jest szczególnie w wpisach na różnych platformach socjal mediów, czy miejscach komentujących tzw newsy informacyjne. Póki co remedium nie udało się odkryć i zsyntetyzować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~XYZ niezalogowany
22 maja 2022r. o 22:28
ABSURDY W AUSTRALII
https://pl1.tv/title/kolejny-kryminalny-przekret-w-australii-tym-razem-wybory-do-parlamentu/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morski Lędźwian niezalogowany
22 maja 2022r. o 22:46
Bez Bolca - info ,to" info" (kopiuj -wklej) nie dotarło by do Bolesławca? Przecie tu jest ciemnogród nie ma radia, tv, prasy ,internetu. Jest za to Bolec-info i skopiowany news nie mający nic wspólnego z lokalnym życiem mieszkańców miasta i okolic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladożółty Eukomis niezalogowany
22 maja 2022r. o 23:21
Każda epidemia trafi do Bolesławca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.