Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Efekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Klub Radnych PiS z uchwałą o pomocy zdrowotnej dla nauczycieli
~~Balzac 15 lipca 2022r. o 5:26
PiS-ie prymitywy łykają to jak małpa kit. Zawsze to samo od 2005 roku: Tusk, PO kradło, reperacje wojenne, Niemcy to wróg, Unia to wróg, Rosja to wróg, opozycja totalna, raport Macierewicza, uchodźcy, wstawanie z kolan, LGBT, życie poczęte, wystarczy nie kraść, PiS to zbawienie dla Polski, PO zostawiło Polskę w ruinie.
Jak na razie inflacja 35% i się zwiększa, zima przed nami , jak Tusk nie popuści albo naczelnik nie strzeli kopytami, będzie bardzo źle .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wystarczy nie kraść 16 lipca 2022r. o 7:57
Kaczyński na spotkaniu z „mieszkańcami”, Płocka: „Po 7 latach sprawowania władzy, mimo zaciekłego oporu opozycji, światowych kryzysów i wojny jesteśmy o około 30% bogatsi.”
Myślę, że mocno nie doszacował. Są co najmniej o kilka tysięcy % bogatsi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Balzac 17 lipca 2022r. o 13:38
Wiele wyborców PIS nie rozumie , co to znaczy, że inflacja w końcu zacznie spadać. Idę o zakład, że przeciętny PISi-ak, słysząc to zakłada, że spadną ceny. Podobnie jak słysząc, że spada tempo wzrostu długu publicznego sądzi, że dług się zmniejsza. To oczywiście nieprawda. Spadek inflacji oznacza tylko tyle, że ceny będą mniej rosły (a mówiąc ściśle – że pieniądz wolniej będzie tracił swoją siłę nabywczą), a nie, że zaczną spadać. To możliwe byłoby dopiero w deflacji (która także nie jest pożądanym zjawiskiem). Rzecz jasna, na mniejszy wzrost inflacji może się składać spadek części cen, ale mówimy tu o ogólnym wskaźniku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.