Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Cztery osoby chcą być wójtem Gromadki - połowa to kobiety!
~~Czerwonopomarańczowa Cykoria niezalogowany
5 lipca 2022r. o 12:57
~~Rdzawy Tulipan napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Oczom nie wierzę napisał(a): "Jest żonaty, mieszka w Nowogrodźcu"
To tyle co wiadomo o ostatnim kandydacie.
A nie! Jeszcze to, że ma powiązania z PiS.


Dokładnie to samo zauważyłem od razu. Masakra . Aby po cichu go przepchać . PiS tak lubi po cichu , po ciemku .
Partia,partią,ale sie nie afiszuje z logiem PiS i chce dobrze dla gminy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Osobowość gromadka niezalogowany
5 lipca 2022r. o 13:00
Głosuje na Patryka Halkę. Mam zaufanie i liczę na dobra zmianę. Czekam na spotkanie z nim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowoczerwona Lepnica niezalogowany
5 lipca 2022r. o 13:04
Młodych nam trzeba, a nie desantowców z dworu miejskiego ratusza. Znam Patryka, konkretny przedsiębiorczy facet.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowy Winobluszcz niezalogowany
5 lipca 2022r. o 13:10
~~Osobowość gromadka napisał(a): Głosuje na Patryka Halkę. Mam zaufanie i liczę na dobra zmianę. Czekam na spotkanie z nim.

dobra zmiana ??? dobrze to już było jak nie było pisu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkanka niezalogowany
5 lipca 2022r. o 13:12
~~Różowofioletowy Osteospermum napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mieszkanka napisał(a): Głosuje na Patryka Hałke. Dość tych układów !! Młodość wygrywa


już mówiłaś - będzie miał ten jeden głos - jak chcesz młodości to wystaw kandydata ze SP Gromadka

niezła siara - jestem żonaty i z nowogrodźca - chcę być wójtem Gromadki

OsteoSPERMaum jak nie masz argumentów to zamilknij …… i tak wygra najlepszy ! (Oczywiście mój kandydat )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oczom nie wierzę niezalogowany
5 lipca 2022r. o 13:14
~~Różowoczerwona Lepnica napisał(a): Młodych nam trzeba, a nie desantowców z dworu miejskiego ratusza. Znam Patryka, konkretny przedsiębiorczy facet.

Duda też był kiedyś młody. Przypomnij sobie jego pierwszą kampanię prezydencką. Też większość wyborców widziała w nim dobrego kandydata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Historyk niezalogowany
5 lipca 2022r. o 13:19
~~Zielonkawobrązowy Winobluszcz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Osobowość gromadka napisał(a): Głosuje na Patryka Halkę. Mam zaufanie i liczę na dobra zmianę. Czekam na spotkanie z nim.

dobra zmiana ??? dobrze to już było jak nie było pisu

Dobra, dobra. Gdyby nie PiS to Polski już na mapie by nie było.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szczytnica niezalogowany
5 lipca 2022r. o 13:29
***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza