Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Cztery osoby chcą być wójtem Gromadki - połowa to kobiety!
~~Jasiek niezalogowany
5 lipca 2022r. o 19:34
A można coś więcej o Panu Hałce? Czym się zajmował, jakie ma wykształcenie i doświadczenie? Najwięcej o sobie napisała Pani Ewa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Janka niezalogowany
5 lipca 2022r. o 20:07
~~Fasolka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Terakotowy Topinambur napisał(a): Ja głosuję na młodość- Pan Hałka ma mój głos, a przynależność partyjna ma niewielkie znaczenie w samorządzie.

Dokładnie zgadzam się zdecydowanie z tą opinią, nowej krwi Gromadka potrzebuję, bez układów i potrzebuje nowego vigoru.

~~Fasolka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Terakotowy Topinambur napisał(a): Ja głosuję na młodość- Pan Hałka ma mój głos, a przynależność partyjna ma niewielkie znaczenie w samorządzie.

Dokładnie zgadzam się zdecydowanie z tą opinią, nowej krwi Gromadka potrzebuję, bez układów i potrzebuje nowego vigoru.

Otóż to. Zauważyłam, że wskazany kandydat nie ma takiego wigoru jaki mu się przypisuje . Nie będę ryzykowała i wybiorę osobę doświadczoną , która moim zdaniem będzie najlepszym wójtem . Młodość nie zawsze idzie w parze z rozumem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koral niezalogowany
5 lipca 2022r. o 20:14
~~Fuxs napisał(a): Popieram młodych ale nie pisowskie nasiona .musi się coś zmienić trzeba zacząć normalnie myśleć a nie grabic i czekać na dary pisowskiego rządu kiedy już polska jest doograbiona a nasze podatki są rozdawane jak kiełbasa wyborczą.zaglosuje na p.Lidie.

Obrażasz jednego z tzw. ,, młodych kandydatów "(powiem Ci na ucho, że należy do tego nasienia)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hejho niezalogowany
5 lipca 2022r. o 20:39
~~Oczom nie wierzę napisał(a): "Jest żonaty, mieszka w Nowogrodźcu"
To tyle co wiadomo o ostatnim kandydacie.
A nie! Jeszcze to, że ma powiązania z PiS.


Bo najważniejszym i największym jego osiągnięciem jest bycie częścią pisu. Cała reszta się nie liczy, więc nie ma co wspominać. Pis przepchnie go dalej to i po co strzępić język.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowy Szczodrzeniec niezalogowany
5 lipca 2022r. o 22:17
Rysiek masz mój głos
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fanatyk gminy niezalogowany
5 lipca 2022r. o 22:22
Tylko Kawka a ten Hałka to tam do PiS du sobie wraca .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawa Frezja niezalogowany
5 lipca 2022r. o 22:42
Mam nadzieję że Pani Ewa wygra. Trzymam kciuki.
Pan Rysiu swoich nie ruszy i nic nie zmieni, a to jego bieganie po festynach, występy na zakończeniu roku jakieś takie mało eleganckie.
Pan Hałka nigdy nie miał do czynienia z naszą gminą, gdyby uczestniczył w życiu naszej gminy wcześniej to oki, ale jest centralnie przyniesiony w kapeluszu.
Pani Lidia, może i babka fajna prywatnie, kilka lat temu na wójta kandydował jej mąż i się nie udało wiec teraz próbuje sama . Ale czy to na pewno chodzi o dobro naszej gminy czy jednak o cos innego, bo to parcie na władzę takie dziwne.

Pani Ewo trzymam kciuki, niech wygra profesjonalizm. Takiego wójta jak Pani nam potrzeba, z otwartym sercem na sprawy 2 człowieka, zaangażowaniem w życie gminne, zrozumieniem dla spraw dzieci, młodzieży i dorosłych .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Smolista Metasekwoja niezalogowany
5 lipca 2022r. o 23:13
~~Ja napisał(a): Powinno odbyć się spotkanie wszystkich kandydatów na stanowisko wójta gminy Gromadka w jednym miejscu i czasie .Zobaczymy co sobą reprezentują i jakim chcą być wójtem. Należy wybrać dobrze i tak by nowy wójt reprezentował interesy wszystkich mieszkańców. Nie można wybierać na zasadzie młody,czy stary. Liczy się wiedza i kompetencje.

Jest takie 21 lipca o 19 w sali swietlicy wiejskie w Krzyżowej. Zapraszamy wszystkich
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.