Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wybory w Gromadce: Patryk Hałka gościem Bolec.Info - NA ŻYWO!
~~Motyle bez kanalizacji niezalogowany
21 lipca 2022r. o 10:55
~~chałka napisał(a): 3 x TAK .

3 X NIE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marcin niezalogowany
21 lipca 2022r. o 11:28
100 x TAK
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Motyle niezalogowany
21 lipca 2022r. o 12:11
~~Marcin napisał(a): 100 x TAK

1000000000000000000000000X NIE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morelowa Runianka niezalogowany
21 lipca 2022r. o 13:47
A u konkurencji (proratuszowej) wspierany i prezentowany jest tylko jeden kandydat - kandydat namiestnik bolesłwieckiego ratusza... Każdy byle nie on bo Gromadka będzie dojona przez miasto!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowawa Glicynia niezalogowany
21 lipca 2022r. o 13:48
~~jadzia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brązowawa Glicynia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~jadzia napisał(a): ,, A prawo jest takie że to premier desygnuje komisarza (p.o. wójta) takie są przepisy. Nie sądzisz chyba że wskazałby na komisarza to towarzystwo wzajemnej adoracji rodem z PO i bolesławieckiego ratusza?''


Więc wskazał znakomitego fachowca , pomocnika składacza mebli ,absolwenta ogólniaka .


A ten ogólniak to był wieczorowy gdzie po wpłaceniu czesnego ,świadectwo jest wypisane .

Ale skręcanie mebli to nie w kij dmuchał ,próbowałam sama ,2 razy je z powrotem rozkręcałam bo mi elementy zostawały.

Powinnaś zgłosić się do Pogody na instruktarz skręcania mebli ,wtedy nic ci nie zostanie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jadzia niezalogowany
21 lipca 2022r. o 14:34
~~Brązowawa Glicynia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~jadzia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brązowawa Glicynia napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~jadzia napisał(a): ,, A prawo jest takie że to premier desygnuje komisarza (p.o. wójta) takie są przepisy. Nie sądzisz chyba że wskazałby na komisarza to towarzystwo wzajemnej adoracji rodem z PO i bolesławieckiego ratusza?''


Więc wskazał znakomitego fachowca , pomocnika składacza mebli ,absolwenta ogólniaka .


A ten ogólniak to był wieczorowy gdzie po wpłaceniu czesnego ,świadectwo jest wypisane .

Ale skręcanie mebli to nie w kij dmuchał ,próbowałam sama ,2 razy je z powrotem rozkręcałam bo mi elementy zostawały.
Powinnaś zgłosić się do Pogody na instruktarz skręcania mebli ,wtedy nic ci nie zostanie .


Nie śmiem mu przeszkadzać w czynieniu suwerenowi dobrze .Cały kraj Go potrzebuje ,węgla i cukru szuka ,Naczelnik bez Niego ślepy i głuchy jest .
Więc już niech ten mój mebel będzie bez drzwi albo szuflady niż przez to miała by się cała Polska zawalić .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kaszankowy men niezalogowany
21 lipca 2022r. o 19:29
A ja wam mówię ludziska że nie warto głosować,bo im wszystkim chodzi tylko o kasę i wpływy,szarego będą mieli w poważaniu (dalekim)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wystarczy nie kraść niezalogowany
21 lipca 2022r. o 19:35
~~kaszankowy men napisał(a): A ja wam mówię ludziska że nie warto głosować,bo im wszystkim chodzi tylko o kasę i wpływy,szarego będą mieli w poważaniu (dalekim)



I tu się mylisz ;
Zapadła decyzja, zgodnie z naszymi deklaracjami, że do polityki nie idzie się dla pieniędzy - powiedział Prezes PiS Jarosław Kaczyński .
I tak jet już 7 lat ,nie ukradli nawet 1 złotówki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMAMrowka zaprasza