Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wybory w Gromadce: Lidia Zubal gościem Bolec.Info - NA ŻYWO!
~~Pawa Lewizja niezalogowany
22 lipca 2022r. o 23:28
~~Koko napisał(a): Niestety, na Łemków i Ukraińców nie głosuję, podobnie jak oni na Polaków.
Trochę nacjonalistyczny pogląd, ale myślę, że u nich 99% to nacjonaliści.


Zaglosuj na siebie w wyborach mistera najgłupszych wypowiedzi ..ode mnie masz jak w banku ...wygrasz !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkaniec Gromadki niezalogowany
22 lipca 2022r. o 23:31
No raczej 100% prawdy napisałem.
Myślałem, że ją znam, niestety w kampanii wyborczej się odkryła i jej zwolennicy, banda snobów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konik niezalogowany
22 lipca 2022r. o 23:56
~~Mieszkaniec Gromadki napisał(a): Zubalowa u mnie na nie !!!!!

Ja mam średnie z maturą, a ona mówi, że ktoś taki nie może być Wójtem.
Ja jestem Polakiem, a ona za jakiś czas powie, że ktoś taki to raczej nie może być dyrektorem szkoły lub innej placówki, bo Łemek albo Ukrainiec lepiej jej leży.
Ja mam gorszą sukienkę, więc siadaj tam w kącie bo ona ma ładniejszą i to ona na piedestał ma przywilej.
1000% na nie.


Naprawdę jesteś taki głupi , czy tylko takiego udajesz ??? Nie no sorry. Wierzę ,że jesteś szczery czyli głupi , bo jednak ktoś troszkę myślący wie ,ze pewne stanowiska wymagają wykształcenia i nie można piastować danego stanowiska bez odpowiedniego wykształcenia. Oczywiście chociaż by autem też można jeździć bez prawa jazdy , ale to prawidłowo ? No chyba nie bardzo. No chyba ,że jesteś z PiS , to Misiu i cała reszta się bawią.
Szkoda ,ze tacy głupcy biorą się za komentowanie , bo marnują czas i energię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkaniec Gromadki niezalogowany
23 lipca 2022r. o 0:01
To, że mi ubliżasz utwierdza mi kim jesteś.
Gute Nacht
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konik niezalogowany
23 lipca 2022r. o 9:14
~~Konik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mieszkaniec Gromadki napisał(a): Zubalowa u mnie na nie !!!!!

Ja mam średnie z maturą, a ona mówi, że ktoś taki nie może być Wójtem.
Ja jestem Polakiem, a ona za jakiś czas powie, że ktoś taki to raczej nie może być dyrektorem szkoły lub innej placówki, bo Łemek albo Ukrainiec lepiej jej leży.
Ja mam gorszą sukienkę, więc siadaj tam w kącie bo ona ma ładniejszą i to ona na piedestał ma przywilej.
1000% na nie.


Naprawdę jesteś taki głupi , czy tylko takiego udajesz ??? Nie no sorry. Wierzę ,że jesteś szczery czyli głupi , bo jednak ktoś troszkę myślący wie ,ze pewne stanowiska wymagają wykształcenia i nie można piastować danego stanowiska bez odpowiedniego wykształcenia. Oczywiście chociaż by autem też można jeździć bez prawa jazdy , ale to prawidłowo ? No chyba nie bardzo. No chyba ,że jesteś z PiS , to Misiu i cała reszta się bawią.
Szkoda ,ze tacy głupcy biorą się za komentowanie , bo marnują czas i enerinnych gię.

Widzę, że jesteś na bakier z kulturą .Nie potrafisz myśleć po ludzku. Spójrz na siebie i nie obrażaj innych. Wykształcenie zdobywa się nie zawsze przez naukę , to życie jest często najlepszą szkołą. Władysław Reymont nie ukończył studiów, a dostał Nobla za powieść ,, Chłopi " , Michał Faraday był samoukiem i odkrywcą , etc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jpdl niezalogowany
23 lipca 2022r. o 9:47
~~Konik napisał(a):
Ktoś napisał: ~
Szkoda ,ze tacy głupcy biorą się za komentowanie , bo marnują czas i enerinnych gię.
Widzę, że jesteś na bakier z kulturą .Nie potrafisz myśleć po ludzku. Spójrz na siebie i nie obrażaj innych. Wykształcenie zdobywa się nie zawsze przez naukę , to życie jest często najlepszą szkołą. Władysław Reymont nie ukończył studiów, a dostał Nobla za powieść ,, Chłopi " , Michał Faraday był samoukiem i odkrywcą , etc.



Chcesz nas tu przekonać ze za niedługo absolwent LO, PISi nominat na po.wójta Hałka ,dostanie Nobla z literatury bądź fizyki ?
Zapytam kulturalnie ,nosz qrwa naprawdę tam myślisz ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konik niezalogowany
23 lipca 2022r. o 10:04
Jpdl. Źle czytasz. Podałem przykład że wielu ludzi nie kończyło np. szkoły, a było wybitnymi twórcami w takich, czy innych dziedzinach. Tu nie chodzi o Hałkę czy innego kandydata . Pisałem o kulturze wypowiedzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jpdl niezalogowany
23 lipca 2022r. o 10:15
~~Konik napisał(a): Jpdl. Źle czytasz. Podałem przykład że wielu ludzi nie kończyło np. szkoły, a było wybitnymi twórcami w takich, czy innych dziedzinach. Tu nie chodzi o Hałkę czy innego kandydata . Pisałem o kulturze wypowiedzi.


Jak źle , chcesz nas przekonać że za chwilę Hałka,gdy zostanie wójtem , napisze powieść albo wymyśli żarówkę . Nie matura lecz ......,to już było .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.