Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wybory w Gromadce: Lidia Zubal gościem Bolec.Info - NA ŻYWO!
~~Liliowoniebieski Krokus niezalogowany
21 lipca 2022r. o 22:16
Są jeszcze Czukcze, gdzieś tam za Uralem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pol niezalogowany
21 lipca 2022r. o 22:19
~~Liliowoniebieski Krokus napisał(a): Są jeszcze Czukcze, gdzieś tam za Uralem.


Więc pakuj się i jedź tam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Longin niezalogowany
21 lipca 2022r. o 22:27
~~Mieszkaniec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Koko napisał(a): Niestety, na Łemków i Ukraińców nie głosuję, podobnie jak oni na Polaków.
Trochę nacjonalistyczny pogląd, ale myślę, że u nich 99% to nacjonaliści.

To Ty raczej na nikogo nie głosuj bo tu ludzie maja różne korzenie ukraińskie łemkowskie jugosłowiańskie to raczej nie bierz się za głosowanie jak masz z tym problem

Tak jest, mieli już swoje pięć minut, nawet więcej niż pięć, teraz pora na naszego kandydata,oni na naszego nigdy by nie zagłosowali ,to najprawdziwsza prawda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xxxxx niezalogowany
21 lipca 2022r. o 22:53
~~Linka-trock napisał(a): Lidka uczy polskiego w przedszkolu, czy jakiś inny słowiński język?
Przedszkole w Modłej do likwidacji, kto tam uczy dzieci ? Sami swoi. Podobnie w Modłej w szkole.
Trzeba by się przyjrzeć kogo pani dyrektor zatrudnia ? Sama promuje ukraińską kulturę i takież też zatrudnia nauczycieli, priorytet to musi być ze swich.
Niestety wójta już więcej takiego nie chcemy.

Co Ty piszesz za głupoty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~W niezalogowany
21 lipca 2022r. o 23:43
Super ! Pora na kobietę Wójta!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Terfa niezalogowany
22 lipca 2022r. o 9:23
Była taka co zrobiła wysypisko śmieci przed wjazdem do Gromadki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkaniec Gromadki niezalogowany
22 lipca 2022r. o 22:36
Zubalowa u mnie na nie !!!!!

Ja mam średnie z maturą, a ona mówi, że ktoś taki nie może być Wójtem.
Ja jestem Polakiem, a ona za jakiś czas powie, że ktoś taki to raczej nie może być dyrektorem szkoły lub innej placówki, bo Łemek albo Ukrainiec lepiej jej leży.
Ja mam gorszą sukienkę, więc siadaj tam w kącie bo ona ma ładniejszą i to ona na piedestał ma przywilej.
1000% na nie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawa Lewizja niezalogowany
22 lipca 2022r. o 23:25
~~Mieszkaniec Gromadki napisał(a): Zubalowa u mnie na nie !!!!!

Ja mam średnie z maturą, a ona mówi, że ktoś taki nie może być Wójtem.
Ja jestem Polakiem, a ona za jakiś czas powie, że ktoś taki to raczej nie może być dyrektorem szkoły lub innej placówki, bo Łemek albo Ukrainiec lepiej jej leży.
Ja mam gorszą sukienkę, więc siadaj tam w kącie bo ona ma ładniejszą i to ona na piedestał ma przywilej.
1000% na nie.


Dobrze ze nie kandydujesz, za bezmiar głupoty nie otrzymałabys pół głosu...tego nie wolno komentować bo to co piszesz przerasta Himalaje hipokryzji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima