Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wybory w Gromadce: Lidia Zubal gościem Bolec.Info - NA ŻYWO!
~~PAP niezalogowany
23 lipca 2022r. o 11:36
Zubalowa i jej elektorat anonimowo atakuje Pana Hałkę.
Bo ona ma wyższe, więc próbuje siebie wywyższyć, niestety w moim mniemaniu traci.
Pan Hałka dla mnie powinien wygrać w I turze. Należy mu się za cierpliwość do tych naszych snobów .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buła niezalogowany
23 lipca 2022r. o 13:06
Coś mi tu nie pasuje . Nie jestem za panią Zubal tak samo i za Panem Hałką, swój głos oddam w niedzielę i nie zamierzam się rozpisywać na kogo co i jak. Ale tak naprawdę to tylko Pan Hałka nie ma wyższego wykształcenia. Więc dlaczego jest atak na Panią Zubal ? Coś tutaj kogoś boli. Pozdrawiam wszystkich kandydatów .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Edek niezalogowany
23 lipca 2022r. o 14:18
Co chcesz przez to powiedzieć ?
Każdy który kandyduje ma odpowiednie wykształcenie, ustawa im nie zabrania.
Więc gadanie w swoim wywiadzie, że lepiej jak kandydat ma wyższe, mając samej wyższe wg niej dyskwalifikują jednego z kandydatów. Więc widać komu to przeszkadza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnożółta Stokrotka niezalogowany
23 lipca 2022r. o 14:33
~~Buła napisał(a): Coś mi tu nie pasuje . Nie jestem za panią Zubal tak samo i za Panem Hałką, swój głos oddam w niedzielę i nie zamierzam się rozpisywać na kogo co i jak. Ale tak naprawdę to tylko Pan Hałka nie ma wyższego wykształcenia. Więc dlaczego jest atak na Panią Zubal ? Coś tutaj kogoś boli. Pozdrawiam wszystkich kandydatów .

bo taki zwyczaj przedwyborczy, że jeden kandydat atakuje drugiego,i co tu nie tak ?aby tylko bez chamstwa i merytorycznie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Talo niezalogowany
23 lipca 2022r. o 15:32
Niektórzy z kandydatów żyją na "kocią łapę", fanatykom kościelnym mogłoby to przeszkadzać, ale nikt tego nie porusza, bo każdy ma jakieś normy moralne. Ludzie, a być może i sama kandydatka razem ze swoim komitetem, ciągle zarzuca jednemu z kandydatów, że nie mieszka w gminie i że ma tylko maturę.

Dla mnie ten komitet, razem ze swoją kandydatką w niedziele powinniśmy pożegnać. Oddając głos na któregoś z pozostałych kandydatów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wyborca PIS niezalogowany
23 lipca 2022r. o 15:58
~~Talo napisał(a): Niektórzy z kandydatów żyją na "kocią łapę", fanatykom kościelnym mogłoby to przeszkadzać, ale nikt tego nie porusza, bo każdy ma jakieś normy moralne. Ludzie, a być może i sama kandydatka razem ze swoim komitetem, ciągle zarzuca jednemu z kandydatów, że nie mieszka w gminie i że ma tylko maturę.

Dla mnie ten komitet, razem ze swoją kandydatką w niedziele powinniśmy pożegnać. Oddając głos na któregoś z pozostałych kandydatów.


Możesz podać ,który to kandydat nie mieszka w gminie i ma tylko maturę ? A ma jakieś umiejętności np. kiedyś pomagał skręcać meble ,albo np.po ogólniaku prowadził kilka projektów światowych firm ?
Pochwal go ,kto wie może go poprę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~West niezalogowany
23 lipca 2022r. o 17:13
~~wyborca PIS napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Talo napisał(a): Niektórzy z kandydatów żyją na "kocią łapę", fanatykom kościelnym mogłoby to przeszkadzać, ale nikt tego nie porusza, bo każdy ma jakieś normy moralne. Ludzie, a być może i sama kandydatka razem ze swoim komitetem, ciągle zarzuca jednemu z kandydatów, że nie mieszka w gminie i że ma tylko maturę.

Dla mnie ten komitet, razem ze swoją kandydatką w niedziele powinniśmy pożegnać. Oddając głos na któregoś z pozostałych kandydatów.


Możesz podać ,który to kandydat nie mieszka w gminie i ma tylko maturę ? A ma jakieś umiejętności np. kiedyś pomagał skręcać meble ,albo np.po ogólniaku prowadził kilka projektów światowych firm ?
Pochwal go ,kto wie może go poprę .


Debilem się urodziłeś i ...em umrzesz, możesz mieć nawet wyższe.
Mam nadzieję, że na wójta nie kandydujesz.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~co za PISi qtas niezalogowany
23 lipca 2022r. o 17:21
~~West napisał(a):
Ktoś napisał: ~~wyborca PIS napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Talo napisał(a): Niektórzy z kandydatów żyją na "kocią łapę", fanatykom kościelnym mogłoby to przeszkadzać, ale nikt tego nie porusza, bo każdy ma jakieś normy moralne. Ludzie, a być może i sama kandydatka razem ze swoim komitetem, ciągle zarzuca jednemu z kandydatów, że nie mieszka w gminie i że ma tylko maturę.

Dla mnie ten komitet, razem ze swoją kandydatką w niedziele powinniśmy pożegnać. Oddając głos na któregoś z pozostałych kandydatów.


Możesz podać ,który to kandydat nie mieszka w gminie i ma tylko maturę ? A ma jakieś umiejętności np. kiedyś pomagał skręcać meble ,albo np.po ogólniaku prowadził kilka projektów światowych firm ?
Pochwal go ,kto wie może go poprę .

Debilem się urodziłeś i ...em umrzesz, możesz mieć nawet wyższe.
Mam nadzieję, że na wójta nie kandydujesz.Zastosowana autokorekta


Boże mój ,ty katolik takimi słowy do kobiety ,najdalej do jutra masz się wyspowiadać i o wszystkim opowiedzieć księdzu spowiednikowi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza