Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Miliony na płatne parkowanie... i miliony z parkometrów i mandatów
~~Cynamonowy Żylistek niezalogowany
27 lipca 2022r. o 1:26
Płatny postój, poza parkingami, w ścisłym centrum, to typowy przejaw arogancji władzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
27 lipca 2022r. o 7:54
i co jeszcze?
a poszedł ty w pisDU ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroczarny Wrzosiec niezalogowany
27 lipca 2022r. o 8:04
~~Jozo napisał(a): Ja przestałem świadczyć usługi w strefie dla idiotów.
Se wybrali takiego prezia to niech sobie teraz ściągają fachowców z Legnicy.
Albo niech dzwonią do prezia.
Walić to miasto.


I to jest niezły pomysł.
Kto może niech przestanie świadczyć usługi w płatnej strefie.
Może to otworzy oczy babciom ogłupionym przez kablówkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~po 1 mieszkańcy niezalogowany
27 lipca 2022r. o 8:11
~~Szaroczarny Wrzosiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jozo napisał(a): Ja przestałem świadczyć usługi w strefie dla idiotów.
Se wybrali takiego prezia to niech sobie teraz ściągają fachowców z Legnicy.
Albo niech dzwonią do prezia.
Walić to miasto.


I to jest niezły pomysł.
Kto może niech przestanie świadczyć usługi w płatnej strefie.
Może to otworzy oczy babciom ogłupionym przez kablówkę.


A pro po Legnicy ,tam w parkomacie wrzucasz pieniążka i wylatuje ci bilet .Nie trzeba wpisywać żadnego numeru pojazdu i jego vin-u. Pewnie dla Bolesławca taki parkomat był za tani , mała cena mały ,,rabat ".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ksywa niezalogowany
27 lipca 2022r. o 8:49
To prawda winno byc wzorem legnivy...ile rzucisz tyle czasu masz...a nie jakues zabawy z wpisaniem numeru itd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~za mały wziątek niezalogowany
27 lipca 2022r. o 8:53
~~Ksywa napisał(a): To prawda winno byc wzorem legnivy...ile rzucisz tyle czasu masz...a nie jakues zabawy z wpisaniem numeru itd.


Takie parkomaty są proste ,tanie , W Bolesławcu by się nie przyjęły .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonożółta Goryczka niezalogowany
27 lipca 2022r. o 9:05
~~po 1 mieszkańcy napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szaroczarny Wrzosiec napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jozo napisał(a): Ja przestałem świadczyć usługi w strefie dla idiotów.
Se wybrali takiego prezia to niech sobie teraz ściągają fachowców z Legnicy.
Albo niech dzwonią do prezia.
Walić to miasto.


I to jest niezły pomysł.
Kto może niech przestanie świadczyć usługi w płatnej strefie.
Może to otworzy oczy babciom ogłupionym przez kablówkę.


A pro po Legnicy ,tam w parkomacie wrzucasz pieniążka i wylatuje ci bilet .Nie trzeba wpisywać żadnego numeru pojazdu i jego vin-u. Pewnie dla Bolesławca taki parkomat był za tani , mała cena mały ,,rabat ".

Za 4 h postoju w Legnicy w centrum place 7 zł. Za calodniowy wjazd do szpitala w Legnicy 5 zł. Mogę wyjechać i wrócić... a tu . .. zal ściska serce ... nabieram niechęci do tego miasta i ludzi , tu panują chore uklady
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowa Fortegilla niezalogowany
27 lipca 2022r. o 9:14
U mnie nawet na podwórku dali ten ebany piotromat a trawa do pasa i nie ma komu skosić tak Roman dba o to miasto że mieszkańcy sami muszą kosić trawę za to parkometr w podwórku stoi ciekawe czy u siebie też postawił. Złodziejstwo w tym mieście bije rekordy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.