Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Miliony na płatne parkowanie... i miliony z parkometrów i mandatów
~~Grafitowy Złotlin niezalogowany
27 lipca 2022r. o 9:38
ten chory pomysł nie zdał egzaminu, jest gorzej z miejscami parkingowymi w centrum bo ci którzy maja wykupione abonamenty miesieczne/roczne to parkuja całymi dniami i gdy ktos przyjedzie na godz cos załatwic to nie ma wolnych miejsc, i wcale sie nie dziwie, sam mam abonament roczny i parkuje cały dzień blisko centrum pod firmą a wczesniej zostwaiałem auto na obrzezach bo parkomaty na godziny były za drogie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnofioletowa Diaskia niezalogowany
27 lipca 2022r. o 9:42
~~Pomarańczowa Fortegilla napisał(a): U mnie nawet na podwórku dali ten ebany piotromat a trawa do pasa i nie ma komu skosić tak Roman dba o to miasto że mieszkańcy sami muszą kosić trawę za to parkometr w podwórku stoi ciekawe czy u siebie też postawił. Złodziejstwo w tym mieście bije rekordy


Roman nie wie jak wielki błąd popełnił słuchając swoich zauszników. Temat będzie wracał co rok aż do wyborów, co odbije się na wynikach. To nie tylko wkurzeni Bolesławianie spoza strefy ale to też bardzo dużo osób z centrum których rodziny, czy przyjaciele spoza Bc będąc w odwiedzinach czy na wakacjach muszą słono płacić. Roman przegra przez następne wybory.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatna Śnieguliczka niezalogowany
27 lipca 2022r. o 9:43
A ja się wyprowadzam. Polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eess niezalogowany
27 lipca 2022r. o 10:06
~~Szaroczarny Wrzosiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jozo napisał(a): Ja przestałem świadczyć usługi w strefie dla idiotów.
Se wybrali takiego prezia to niech sobie teraz ściągają fachowców z Legnicy.
Albo niech dzwonią do prezia.
Walić to miasto.


I to jest niezły pomysł.
Kto może niech przestanie świadczyć usługi w płatnej strefie.
Może to otworzy oczy babciom ogłupionym przez kablówkę.

Mam firmę tuż za granicą płatnej strefy i też widzę że nie ma jak koło nas zaparkować, bo mnóstwo ludzi tutaj parkuje od czasu jak pół miasta jest płatne i przez słupki ubyło dużo miejsc do parkowania. Rozważam przeniesienie firmy w miejsce bardziej przyjazne, czyli daleko od centrum
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwony Złotlin niezalogowany
27 lipca 2022r. o 10:30
Moi rodzice mieszkają w środku strefy, żeby ich odwiedzić muszę płacić. Dawniej przy okazji robiłam zakupy w okolicznych sklepach, teraz przyjeżdżam po 18tej jak parking na podwórku jest bez opłaty. Paru lokalnych sprzedawców nie zarobi, a przecież nie tylko mnie to dotyczy. Według radnego powinnam się cieszyć z parkingu przy wiadukcie, a on jest dwa kilometry od tego miejsca, ja nie mam takiej krzepy żeby stamtąd dźwigać na przykład warzywa z ogrodu dla rodziców. Panowie radni myślą, że w Bolesławcu mieszkają sami spacerowicze, którym proponuję się rower albo przechadzkę dwa kilometry pod wiadukt z zakupami. Nie wszyscy chcą się zaopatrywać w biedronce czy carrefourze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowa Fortegilla niezalogowany
27 lipca 2022r. o 10:47
~~Brunatnofioletowa Diaskia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pomarańczowa Fortegilla napisał(a): U mnie nawet na podwórku dali ten ebany piotromat a trawa do pasa i nie ma komu skosić tak Roman dba o to miasto że mieszkańcy sami muszą kosić trawę za to parkometr w podwórku stoi ciekawe czy u siebie też postawił. Złodziejstwo w tym mieście bije rekordy


Roman nie wie jak wielki błąd popełnił słuchając swoich zauszników. Temat będzie wracał co rok aż do wyborów, co odbije się na wynikach. To nie tylko wkurzeni Bolesławianie spoza strefy ale to też bardzo dużo osób z centrum których rodziny, czy przyjaciele spoza Bc będąc w odwiedzinach czy na wakacjach muszą słono płacić. Roman przegra przez następne wybory.

Roman już nie może wystartować w kolejnych wyborach, wykorzystał limit kadencji. Dlatego odwalił taki numer z tymi parkometrami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ech niezalogowany
27 lipca 2022r. o 11:49
Zemsta ? J
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Limonkowy Koleus niezalogowany
27 lipca 2022r. o 12:59
Dlatego nie korzystam juz z gastronomii w centrum miasta wolę jeździć tam gdzie parkingi są bezpłatne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.