Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wybudujemy skatepark w Gromadce - Ryszard Kawka
~~Fioletowoczarny Brokuł niezalogowany
31 sierpnia 2022r. o 14:41
~~Alabastrowa Frezja napisał(a): Myślę, że ścieżka rowerowa po starej linii PKP jest trafionym rozwiązaniem. Zadowoli młodych i starych.


Fajnie by było, ale w tym mieście rządzi pieniądz i Roman
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Teodora niezalogowany
1 września 2022r. o 12:02
Skatepark, po co? dla kogo? Place zabaw świecą pustkami, siłownie zewnętrzne też. Najpierw asfalt na drogach gruntowych, kanalizacja,inne potrzeby, potem dopiero...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkaniec niezalogowany
1 września 2022r. o 13:19
Może za kilka lat teraz są inne wydatki np nie w każdej wsi są place zabaw czy boiska dla dzieci lub przyszkołach ! Chodnik zarośnięte i wiele innych spraw którymi warto się zainteresować. Wieś Wsi nie równa jest w naszej gminie i trzeba ten problem rozwiązać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Diago-emeryt niezalogowany
1 września 2022r. o 15:35
~~Mieszkaniec napisał(a): Może za kilka lat teraz są inne wydatki np nie w każdej wsi są place zabaw czy boiska dla dzieci lub przyszkołach ! Chodnik zarośnięte i wiele innych spraw którymi warto się zainteresować. Wieś Wsi nie równa jest w naszej gminie i trzeba ten problem rozwiązać.

Oczywiście, że tak. Robić drogi po wioskach, parkingi przy cmentarzach i innych miejscach publicznych, ścieżki rowerowe, oświetlenie, rowy czyścić, przystanki wyremontować, a na górkę do Bolesławca snoby dzieci niech wożą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gustaw niezalogowany
1 września 2022r. o 15:43
Plac zabaw na stadionie w Gromadce jest potrzebny, bo jak się przyjdzie na mecz całą rodziną to dzieciaki się nudzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wierzbowiak niezalogowany
2 września 2022r. o 19:18
Kanalizację w Wierzbowej niech wybuduje, internet światłowodowy, drogi asfaltowe. To jest potrzebne. Wszystko tylko w Gromadce !!!! Kur***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przekrwiony Rojnik niezalogowany
2 września 2022r. o 19:51
Dlatego lepszy był Halka bo dbałby o zrównoważony rozwój wszystkich miejscowości, a nie tych w których by mieszkał gdyby tam żył.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonozłoty Przetacznik niezalogowany
3 września 2022r. o 9:31
~~Przekrwiony Rojnik napisał(a): Dlatego lepszy był Halka bo dbałby o zrównoważony rozwój wszystkich miejscowości, a nie tych w których by mieszkał gdyby tam żył.


On by dbał i zrównoważony wzrost hałki posła na wylocie p. Pogody i pisu. Teraz robi to co umie. Parzy kawę i otwiera drzwi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu