Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wybudujemy skatepark w Gromadce - Ryszard Kawka
~~Złotorudy Dziewięćsił niezalogowany
3 września 2022r. o 11:52
~~Wierzbowiak napisał(a): Kanalizację w Wierzbowej niech wybuduje, internet światłowodowy, drogi asfaltowe. To jest potrzebne. Wszystko tylko w Gromadce !!!! Kur***

Jósiek, tabletka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotorudy Dziewięćsił niezalogowany
3 września 2022r. o 11:59
Chciałbym zauważyć, że nie cała Gromadka jest podłączona do wodociągów i kanalizacji. Ulica Szkolna (radnych i innych "VIP-ów") została przebudowana po raz kolejny, a co z wodociągami do końca ulicy Szkolnej? Tam też mieszkają ludzie, którzy płacą podatki. Ważniejszy dostęp do wody pitnej niż skate park dla 20 dzieci, którzy za 3 lata wyprowadza się do miasta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zomoterapeuta niezalogowany
3 września 2022r. o 14:47
~~Złotorudy Dziewięćsił napisał(a): Chciałbym zauważyć, że nie cała Gromadka jest podłączona do wodociągów i kanalizacji. Ulica Szkolna (radnych i innych "VIP-ów") została przebudowana po raz kolejny, a co z wodociągami do końca ulicy Szkolnej? Tam też mieszkają ludzie, którzy płacą podatki. Ważniejszy dostęp do wody pitnej niż skate park dla 20 dzieci, którzy za 3 lata wyprowadza się do miasta.


bo VIP to ten co w przeszłości należał do pzpr,a tacy zwydalają na zwykłych ludzi im w głowie tylko przywileje, dlatego za wszelką cenę chcą obalić pis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.