Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Oskarżona o gwałt kobieta z Bolesławca zbadana wykrywaczem kłamstw
~~Ciemnobłękitny Kalocefalus niezalogowany
27 października 2022r. o 23:25
PANIE KOMENDANCIE. Dlaczego w przepięknej ,nowej siedzibie Policji trzeba czekać 3 godziny na przesłuchanie/zgłoszenie przestępstwa? Wiadomość z 27-10-2022
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnozielony Groszek niezalogowany
10 listopada 2022r. o 12:14
~~Ciemnobłękitny Kalocefalus napisał(a): PANIE KOMENDANCIE. Dlaczego w przepięknej ,nowej siedzibie Policji trzeba czekać 3 godziny na przesłuchanie/zgłoszenie przestępstwa? Wiadomość z 27-10-2022

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladofioletowy Perukowiec niezalogowany
21 grudnia 2022r. o 18:28
~~a napisał(a): Od kiedy wariograf jest dowodem?

Od zawsze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ksypholog niezalogowany
22 grudnia 2022r. o 9:50
~~Bladofioletowy Perukowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~a napisał(a): Od kiedy wariograf jest dowodem?

Od zawsze

Wariograf to pic na wodę, a nie naukowe podejście do sprawy. Dobrze o tym wiadomo od lat, ale ostatnio głupota jest w modzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistobrązowy Kosaciec niezalogowany
5 stycznia 2023r. o 9:16
Serio ogladalismy na stronie internetwork to uwaga I ten kicz TVN I tam dopiero widac jak matka I ojciec klamia! Niech Oni lepiej wezma sie do roboty Bo Luke nigdy nie pracowali teraz zrzutka jest na onecie na ta matke?! Tu jawnie widac ze to nieroby I naciagaja ludzi Bo robic sie nie chce a dlaczego ta corka nie robin zadnej zrzutki?! Napewno jest jej ciezko u obcych ludzi pomyslal o tym ktos?! Ta kobieta musi wrocic za kratki gdzie jej miejsce!

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~I niezalogowany
5 stycznia 2023r. o 9:52
~~Złocistobrązowy Kosaciec napisał(a): Serio ogladalismy na stronie internetwork to uwaga I ten kicz TVN I tam dopiero widac jak matka I ojciec klamia! Niech Oni lepiej wezma sie do roboty Bo Luke nigdy nie pracowali teraz zrzutka jest na onecie na ta matke?! Tu jawnie widac ze to nieroby I naciagaja ludzi Bo robic sie nie chce a dlaczego ta corka nie robin zadnej zrzutki?! Napewno jest jej ciezko u obcych ludzi pomyslal o tym ktos?! Ta kobieta musi wrocic za kratki gdzie jej miejsce!A ty do szkoły kaleko , są przecież szkoły podstawowe dla dorosłych ,chcieć to móc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistobrązowy Kosaciec niezalogowany
5 stycznia 2023r. o 10:47
Jestem sprawnym czlowiekiem fizycznie I umyslowo prosze Tu nie ublizac porzadny ludziom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopiwny Ciemiernik niezalogowany
5 stycznia 2023r. o 10:53
Myślę, że cała ta szopka medialna nie pomaga ani matce, ani tej nastolatce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.