Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bazylika trudno dostępna dla turystów
~~jak dla mnie niezalogowany
14 września 2022r. o 9:04
jak dla mnie to mogą i wszystkie pozamykać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolek niezalogowany
14 września 2022r. o 9:22
Dziwicie się że zamknięte skoro tak niedawno temu brunatne bydło niszczyło świątynie.
Gdyby doszło do takiego zdarzenia to psioczylibyście że nieprawidłowo zabezpieczony.
Niemniej pewna część (ogrodzona kratą) powinna być dostępna dla tych którzy chcą się pomodlić.
A opłata za zwiedzanie-wyraźnie napisane "co łaska". Autor artykułu zapomniał napisać że podczas zwiedzania dostajemy audioprzewodnik - ofiara pokrywać ma koszt zakupy, utrzymania i napraw tego sprzętu.
Mam prośbę do redakcji byście nie szli drogą która poszła wasza mierna konkurencja. Jednym z powodów odpływu stamtąd jest właśnie nienawiść do KK w imię tzw. wolności (dziwna ta wolność która niesie ze sobą krzywdę innych).
Jeśli pójdzie dalej to m.in. ja wyjdę stąd. Proszę o rozwagę i RZETELNE dziennikarstwo w przeciwieństwie do innego portaliku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowa Kostrzewa niezalogowany
14 września 2022r. o 9:59
~~Bolek napisał(a): Dziwicie się że zamknięte skoro tak niedawno temu brunatne bydło niszczyło świątynie.
Gdyby doszło do takiego zdarzenia to psioczylibyście że nieprawidłowo zabezpieczony.
Niemniej pewna część (ogrodzona kratą) powinna być dostępna dla tych którzy chcą się pomodlić.
A opłata za zwiedzanie-wyraźnie napisane "co łaska". Autor artykułu zapomniał napisać że podczas zwiedzania dostajemy audioprzewodnik - ofiara pokrywać ma koszt zakupy, utrzymania i napraw tego sprzętu.
Mam prośbę do redakcji byście nie szli drogą która poszła wasza mierna konkurencja. Jednym z powodów odpływu stamtąd jest właśnie nienawiść do KK w imię tzw. wolności (dziwna ta wolność która niesie ze sobą krzywdę innych).
Jeśli pójdzie dalej to m.in. ja wyjdę stąd. Proszę o rozwagę i RZETELNE dziennikarstwo w przeciwieństwie do innego portaliku.


Zmień źródło wiedzy bo narrację masz "brunatną".
Inne, znamienitsze świątynie są dostępne w ciągu dnia dla modlących się i zwiedzających tylko bolesławieckiej nie stać na to! Bo jej czcigodny "kustosz" , zamiast to zorganizować i zapewnić, to na zasadzie " nie bo nie" woli ją zamknąć przed ludźmi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~taaaa niezalogowany
14 września 2022r. o 10:24
~~Bolek napisał(a): Jednym z powodów odpływu stamtąd jest właśnie nienawiść do KK w imię tzw. wolności (dziwna ta wolność która niesie ze sobą krzywdę innych).

Ja nikogo bolku nie krzywdzę odchodząc z kościoła. A odszedłem między innymi dla tego że kapłani krzywdzili swoje owieczki. Mam nadzieję że wszyscy oni poznają sprawiedliwość "Kto by zaś zgorszył jednego z tych małych, którzy we mię wierzą, pożyteczniej by mu było, aby zawieszony był kamień młyński na szyi jego, a utopiony był w głębokości morskiej."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowoszara Nemezja niezalogowany
14 września 2022r. o 11:03
~~Ciemnoczekoladowa Rogownica napisał(a): ta krowa co durzo ryczy mało mleka daje

Czy ktoś weryfikuje błędy ortograficzne piszących?Dużo, a nie "durzo".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zarumieniona Ułudka niezalogowany
14 września 2022r. o 14:44
katedra to nie folwark jednego klechy ktory otwiera a moze i nie na nascie minut dziennie z boku jest rowniez tabliczka na ktorej widniejom cyferki kto i ile za remont zaplacil
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pytam niezalogowany
14 września 2022r. o 15:29
~~taaaa napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bolek napisał(a): Jednym z powodów odpływu stamtąd jest właśnie nienawiść do KK w imię tzw. wolności (dziwna ta wolność która niesie ze sobą krzywdę innych).

Ja nikogo bolku nie krzywdzę odchodząc z kościoła. A odszedłem między innymi dla tego że kapłani krzywdzili swoje owieczki. Mam nadzieję że wszyscy oni poznają sprawiedliwość "Kto by zaś zgorszył jednego z tych małych, którzy we mię wierzą, pożyteczniej by mu było, aby zawieszony był kamień młyński na szyi jego, a utopiony był w głębokości morskiej."

Chodziłeś do kościoła dla księdza czy do Boga?
Wiemy dobrze że są niewłaściwi lekarze czy oznacza to że również nie korzystasz z opieki medycznej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
14 września 2022r. o 17:38
~~pytam napisał(a):
Ktoś napisał: ~~taaaa napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Bolek napisał(a): Jednym z powodów odpływu stamtąd jest właśnie nienawiść do KK w imię tzw. wolności (dziwna ta wolność która niesie ze sobą krzywdę innych).

Ja nikogo bolku nie krzywdzę odchodząc z kościoła. A odszedłem między innymi dla tego że kapłani krzywdzili swoje owieczki. Mam nadzieję że wszyscy oni poznają sprawiedliwość "Kto by zaś zgorszył jednego z tych małych, którzy we mię wierzą, pożyteczniej by mu było, aby zawieszony był kamień młyński na szyi jego, a utopiony był w głębokości morskiej."
Chodziłeś do kościoła dla księdza czy do Boga?
Wiemy dobrze że są niewłaściwi lekarze czy oznacza to że również nie korzystasz z opieki medycznej?

TY "pytek" coś mi zalatujesz wielebnym tytoniem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza