Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Przechowywał 24 tysiące litrów niebezpiecznych płynów przy Kościuszki. Trafił do aresztu.
~~Rezedowa Mahonia niezalogowany
16 września 2022r. o 17:15
~~Zszarzała Słonecznica napisał(a): 2 lata go sądzili .Niech szlag trafi takie sądy.Ten Ziobro to ma rację,że tych sędziów trzeba wziąć za twarz.

przecież Ziobro i PiS ma sędziów od 7 lat - to widać że za PO i Tuska było - skuteczniej, taniej i sprawy trwały krócej - pisowkie kanalie niech szlag trafi - masz racje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoszary Bukszpan niezalogowany
16 września 2022r. o 18:03
~~Rezedowa Mahonia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zszarzała Słonecznica napisał(a): 2 lata go sądzili .Niech szlag trafi takie sądy.Ten Ziobro to ma rację,że tych sędziów trzeba wziąć za twarz.

przecież Ziobro i PiS ma sędziów od 7 lat - to widać że za PO i Tuska było - skuteczniej, taniej i sprawy trwały krócej - pisowkie kanalie niech szlag trafi - masz racje


Pierwszy post był mój.
Abyśmy się dobrze zrozumieli.Jestem ostatnim ,który popierałby tego poj...ba Ziobrę.Tylko jak za PO oczywiste sprawy w sądach wlokły się latami,tak widać ,ze mimo starań w/w jest to samo.Obserwowałem poprzednio nieraz procesy jak sędziowie "cyzelowali" sprawy,jak ciągnęli je w nieskończoność - sprawy na pierwszy rzut oka oczywiste.Przypomnijcie sobie np .sprawy FOZ czy gangów warszawskich.Wniosek nasuwał się jeden : system jest chory.
Szkopuł w tym ,że naprawę trzeba było robić spokojnie za pomocą lanceta a nie rympał jak to zrobił i robi nadal Ziobro.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobiały Lubczyk niezalogowany
16 września 2022r. o 22:51
~~Ołowianoszary Bukszpan napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rezedowa Mahonia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Zszarzała Słonecznica napisał(a): 2 lata go sądzili .Niech szlag trafi takie sądy.Ten Ziobro to ma rację,że tych sędziów trzeba wziąć za twarz.

przecież Ziobro i PiS ma sędziów od 7 lat - to widać że za PO i Tuska było - skuteczniej, taniej i sprawy trwały krócej - pisowkie kanalie niech szlag trafi - masz racje

Pierwszy post był mój.
Abyśmy się dobrze zrozumieli.Jestem ostatnim ,który popierałby tego poj...ba Ziobrę.Tylko jak za PO oczywiste sprawy w sądach wlokły się latami,tak widać ,ze mimo starań w/w jest to samo.Obserwowałem poprzednio nieraz procesy jak sędziowie "cyzelowali" sprawy,jak ciągnęli je w nieskończoność - sprawy na pierwszy rzut oka oczywiste.Przypomnijcie sobie np .sprawy FOZ czy gangów warszawskich.Wniosek nasuwał się jeden : system jest chory.
Szkopuł w tym ,że naprawę trzeba było robić spokojnie za pomocą lanceta a nie rympał jak to zrobił i robi nadal Ziobro.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
17 września 2022r. o 8:35
przecież zarządca kraju powiedział że można palić wszystkim tylko nie oponami , a to się nadaje na opał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~WillieRip niezalogowany
17 września 2022r. o 8:50
Стоит подумать над этим проектом, если разобраться – хорошая инвестиция в далекое будущее. Можно покупать и продавать где угодно – главное когда и сколько. Я относительно быстро разобрался.
Отзывы — Bestexchanger.pro
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sczerniała Lepnica niezalogowany
17 września 2022r. o 10:57
macie racje to ziobro siedzi w sądzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
17 września 2022r. o 11:34
Z krec y POpaprańcy i POdofile" no koment".

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawy Tojad niezalogowany
17 września 2022r. o 13:38
https://rumble.com/v1kej8f-red-pill-news-wiadomoci-w-czerwonej-piguce-17.09.2022.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.