Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W sobotę o 16 w Rynku protest w sprawie Strefy Płatnego Parkowania
~~Białoszara Truskawka niezalogowany
22 września 2022r. o 8:16
~~Przylaszczka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rudy Fiołek napisał(a): Jako mieszkańcy jesteśmy pracodawcami urzędników. Jestem za tym, aby obniżyć im wynagrodzenie o 25% , instytucje kultury i sportu sprzedać w prywatne ręce, sprywatyzować szpital. Dodatkowo zakazać zatrudniania w miejskich spółkach radnych i ich rodzin.

To miejskie spółki zostałyby bez pracowników


Bardzo dobry pomysł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białoszara Truskawka niezalogowany
22 września 2022r. o 8:18
~~wsa napisał(a): inflacja kolo 20%, podwyzki jedzenie, oplat, prąd, gaz, paliwo, do tego idzie ciężka zima dla wszystkich bo nie wiadomo co będzie z cenami za opal czy gaz..... do tego jeszcze rzucanie ludziom pod nogi kłody ..... ile jeszcze zniesiemy tych podwyzek????????????????????? sobie podnieśli wypalty na taką wysokość ze ich podwyzki nie obchodzą ....a placenie dodatkowo za parkingi to zgroza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! do tego ani SPP nie ulatwila zycia mieszkacom ani firmom prowadzonym w tej strefie ..... miasto osłupkowane, bez konsultacji, pandemia w kolo a ci zalatwili 40 tys ludzi na cacy ..... do tego okliczni mieszkancy mają placić wysokie abonamenty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie nie płacę, nie robię zakupów już w strefie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, jest internet, paczkomat zapakowany codziennie na maxa ..... jest nas dużo i pokazemy gdzie mamy te strefe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! trudno jak firmy nie chcą protestować to niech padają, trudno!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja nie doloze się do złodziejstwa ratuszowego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Super popieram, wreszcie się budzicie ze snu, 'dobrobytu' polskiego 2000 na rękę i życie od 1/go do 1/go.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kirowa Nasturcja niezalogowany
22 września 2022r. o 8:25
SUPER IDE PROTESTOWAC
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mm niezalogowany
22 września 2022r. o 8:31
Brawo, mam nadzieję że przyjdzie dużo ludzi a jeżeli to nie obudzi naszych radnych to następny protest pod domem naszego cara.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskozielona Pysznogłówka niezalogowany
22 września 2022r. o 8:33
~~Mm napisał(a): Brawo, mam nadzieję że przyjdzie dużo ludzi a jeżeli to nie obudzi naszych radnych to następny protest pod domem naszego cara.

Popieram
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoniebieska Skalnica niezalogowany
22 września 2022r. o 8:34
~~Krzysiek napisał(a): Z buta - dla zdrowia chodźcie do sklepów jeżeli jesteście z Bolesławca, a nie prawie już samochodami wjeżdżacie prawie do klatek schodowych !!!


Przecież trzeba się pokazać , a cooo niech widzą jake furmankę mam ………
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~oki niezalogowany
22 września 2022r. o 8:35
I tak w następnych wyborach wybierzecie ludzi z tej samej paczki. Przyjrzyjcie się jakie nazwiska ze sobą współpracują. Nie dajcie się zwodzić różnymi partiami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makowy Moszenki niezalogowany
22 września 2022r. o 8:53
~~Rudy Fiołek napisał(a): Jako mieszkańcy jesteśmy pracodawcami urzędników. Jestem za tym, aby obniżyć im wynagrodzenie o 25% , instytucje kultury i sportu sprzedać w prywatne ręce, sprywatyzować szpital. Dodatkowo zakazać zatrudniania w miejskich spółkach radnych i ich rodzin.

radni sami sobie podwyzki przeglosowali to samo prezydent, dla nich inflacja i drozyzna nie są straszne ...a ludzi do zera oszabrować z kasy , która teraz guzik warta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza