Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Oficjalne otwarcie baltic Pipe!!!

~~Horus niezalogowany
28 września 2022r. o 14:11
~~Niebieskoszara Laurowiśnia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Horus napisał(a): no nie mów że zgadzasz się na to byś przez kolejne lata chciał się dokładać do jego głupich fantazji...



Jaja sobie robię. Przecież nikt normalny nie wierzy w te brednie Antoniego :-)

wiem ale za oknem deszcz więc co robić? ...warto zabawić się z forumowymi ''gebelsikami'' ;D

mierzeja się ograła ,''baltik pipa'' też więc może więc szalony antek ''opozycjonista'' się przyjmie ...
oszust i złodziej w jednym...;D
a teraz ''kawaler '' orła ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskoszara Laurowiśnia niezalogowany
28 września 2022r. o 14:12
Czytając komentarze od razu jestem w stanie wskazać kto pobrał darmowy dekoder TV.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~edzia niezalogowany
28 września 2022r. o 14:18
~~Niebieskoszara Laurowiśnia napisał(a): Czytając komentarze od razu jestem w stanie wskazać kto pobrał darmowy dekoder TV.

Numery w to-to także znasz ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskoszara Laurowiśnia niezalogowany
28 września 2022r. o 14:22
Będziemy mieć rurę, która de facto będzie niewykorzystana, ponieważ rząd nie przygotował odpowiednich kontraktów i umów, by ściągać maksymalnie dużo gazu – uważają posłowie Konfederacji, komentując sprawę Baltic Pipe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eee niezalogowany
28 września 2022r. o 14:24
~~Niebieskoszara Laurowiśnia napisał(a): Będziemy mieć rurę, która de facto będzie niewykorzystana, ponieważ rząd nie przygotował odpowiednich kontraktów i umów, by ściągać maksymalnie dużo gazu – uważają posłowie Konfederacji, komentując sprawę Baltic Pipe.

To wiedzą wszyscy ,oprócz suwerena .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
28 września 2022r. o 14:31
~~Tabaczkowy tamaryszek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lucjan napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Tabaczkowy tamaryszek napisał(a): Aleś ty głupi. Niemcy ruskim gazem wypełnili sobie zbiorniki po brzegi a teraz Putin może im skoczyć bo Niemcy do spóły z Francją zabezpieczyli się w gaz norweski i kontrakty gazu tylko do tych dwóch państw to poziom ponad 70% ogólnego przesyłu. A co Polska? Kontrakt na gaz z tej rury to tylko jedna piąta ogólnego zapotrzebowania? Skąd reszta?

Wolę swoją głupotę niż twoją mądrość, mądrość inaczej. Właścicielem zbiorników w Niemczech jest Gazprom, nikt tak jak Niemcy nie uzależnił się od Ruskich. Kłamstwa to u ciebie rodzinne czy tylko ty masz tę cechę nabytą. Co za narodowości zamieszkują w Polsce, chwalenie Niemiec i Rosji zapewne wyssane z mlekiem matki.
Co ty głombie wiesz o mojej rodzinie że ją teraz mieszasz w te swoje głupoty? Niemcy się uzależnili ale w miarę suchą stopą przejdą przez kryzys a Polska? Zamyka się szkoły ,przedszkola nawet szpitale bo rachunki za gaz ich dobijają. Więc nie siej tu propagandy na dodatek głupiej ale to chyba jednak u ciebie cecha nie nabyta a wrodzona. Swoje uwielbienie do tej złodziejskiej mafii pisowskiej zasysasz z pasków Holeckiej czy Gmyza?

Staram się zrozumieć Polska siejącego anty Polską propagandę stąd moje pytania . Dla ciebie Niemcy cacy Polska be, dla mnie odwrotnie, bez znaczenia kto rządzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmazynowy lilak niezalogowany
28 września 2022r. o 14:47
~~Lucjan napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Tabaczkowy tamaryszek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Lucjan napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Tabaczkowy tamaryszek napisał(a)
Staram się zrozumieć Polska siejącego anty Polską propagandę stąd moje pytania . Dla ciebie Niemcy cacy Polska be, dla mnie odwrotnie, bez znaczenia kto rządzi.

Raczej nigdy tego nie zrozumiesz bo ty nawet z pisaniem w miarę poprawną polszczyzną masz poważny problem. A co dopiero z myśleniem.
Nawet to- ''bez znaczenia kto rządzi '' mówi wszystko o tobie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
28 września 2022r. o 15:20
a teraz tak sobie leżę i myślę ...
przewiduje się że cena węgla może sięgnąć nawet 5000 zł...mówi się że sprowadzało się tu jakieś błoto a na dodatek przyznaje się że tylko co czwarta tona węgla nadaje się do palenia w piecu domowym...
czyli wychodzi na to że prawdą jest że jesteśmy frajerami...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego