Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Oficjalne otwarcie baltic Pipe!!!

~~Horus niezalogowany
28 września 2022r. o 16:21
M21W2 napisał(a): ~~Horus napisał(a): a teraz tak sobie leżę i myślę ...
przewiduje się że cena węgla może sięgnąć nawet 5000 zł...mówi się że sprowadzało się tu jakieś błoto a na dodatek przyznaje się że tylko co czwarta tona węgla nadaje się do palenia w piecu domowym...
czyli wychodzi na to że prawdą jest że jesteśmy frajerami...;D



Ja sobie siedzę i myślę , jak to jest że ktoś coś bąknie o cenie węgla w wysokości 5,tuś , manipulant ty łyka jak bocian żabę .


jak to jest że teraz nawet słowa swoich kolesi związkowców podważasz ?...uważasz ich za kłamców?
to oni mówią o dymaniu Polaków na cenach węgla i to oni mówią że z Polaków zrobiono frajerów...
sprowadzono do Polski 17 mln ton błota a ty tu piejesz z zachwytu...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
28 września 2022r. o 16:26
~~oprych napisał(a): Panie Lucjanie naprawdę Pan uważa że rząd który pcha polską gospodarkę ku upadkowi tylko po to by zrobić ruskim na złość jest lepszy od rządu niemieckiego robiącego wszystko by ratować swój kraj (naród) przed katastrofą gospodarczą (nawet jeżeli oznacza to robienie interesów z Rosją)?



Ja widzę to inaczej , mamy wojnę militarną w Ukrainie i wojnę gospodarczą Putina z całą Europą a szczególnie z UE , Niemcy Francja a szczególnie Węgry coraz bardziej miękną , Putin w tej wojnie powoli osiąga sukces , w przyszłości może się to przełożyć na grabież znacznej części Ukrainy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnozielona morwa niezalogowany
28 września 2022r. o 16:26
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~wicesołtys z Ocic napisał(a)

....puszczasz bąki aby zaistnieć na forum , zero wypowiedzi w temacie .

No właśnie . Po co to wklejasz? Po to by zaistnieć ale to tylko kopia czegoś czego sam byś nie potrafił napisać .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
28 września 2022r. o 16:33




M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~oprych napisał(a): Panie Lucjanie naprawdę Pan uważa że rząd który pcha polską gospodarkę ku upadkowi tylko po to by zrobić ruskim na złość jest lepszy od rządu niemieckiego robiącego wszystko by ratować swój kraj (naród) przed katastrofą gospodarczą (nawet jeżeli oznacza to robienie interesów z Rosją)?



Ja widzę to inaczej , mamy wojnę militarną w Ukrainie i wojnę gospodarczą Putina z całą Europą a szczególnie z UE , Niemcy Francja a szczególnie Węgry coraz bardziej miękną , Putin w tej wojnie powoli osiąga sukces , w przyszłości może się to przełożyć na grabież znacznej części Ukrainy .

Aleś ty głupi. Nawet teraz ten problem z rurociągiem to kolejna wygrana Putina. Popatrz jak ceny gazu na giełdach poszły do góry. Myślisz że Norwegia czy USA sprzedając gaz Polsce nie podniesie cen? A kto sumarycznie za to zapłaci? Polak.
Piszesz że niektórzy miękną? Guzik prawda. Po prostu realnie patrzą na stan swojej gospodarki i jak to się przekłada na bezpieczeństwo własnych obywateli. Ale co ty o tym wiesz jak jesteś tak otumaniony propagandą .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
28 września 2022r. o 16:53
~~Jasnozielona morwa napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~wicesołtys z Ocic napisał(a)

....puszczasz bąki aby zaistnieć na forum , zero wypowiedzi w temacie .

No właśnie . Po co to wklejasz? Po to by zaistnieć ale to tylko kopia czegoś czego sam byś nie potrafił napisać .



Jakbym nie rozumiał nie stosowałbym tych środków , nie mówiłbym moim klientom kiedy i jak je stosuję .
Wiem że dla takich jak Ty krytykantów jest bez znaczenia czy wkleję wypowiedź specjalisty czy napiszę własnymi słowami nie powstrzymasz się od prostackiego krytykanctwa z którego nic nie wynika .



Dopisane 28.09.2022r. o godz. 16:53:

~~Horus napisał(a):



Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~oprych napisał(a): Panie Lucjanie naprawdę Pan uważa że rząd który pcha polską gospodarkę ku upadkowi tylko po to by zrobić ruskim na złość jest lepszy od rządu niemieckiego robiącego wszystko by ratować swój kraj (naród) przed katastrofą gospodarczą (nawet jeżeli oznacza to robienie interesów z Rosją)?



Ja widzę to inaczej , mamy wojnę militarną w Ukrainie i wojnę gospodarczą Putina z całą Europą a szczególnie z UE , Niemcy Francja a szczególnie Węgry coraz bardziej miękną , Putin w tej wojnie powoli osiąga sukces , w przyszłości może się to przełożyć na grabież znacznej części Ukrainy .

Aleś ty głupi. Nawet teraz ten problem z rurociągiem to kolejna wygrana Putina. Popatrz jak ceny gazu na giełdach poszły do góry. Myślisz że Norwegia czy USA sprzedając gaz Polsce nie podniesie cen? A kto sumarycznie za to zapłaci? Polak.
Piszesz że niektórzy miękną? Guzik prawda. Po prostu realnie patrzą na stan swojej gospodarki i jak to się przekłada na bezpieczeństwo własnych obywateli. Ale co ty o tym wiesz jak jesteś tak otumaniony propagandą .



Chcesz dyskutować jak głupi z głupszym , dziś nie mam na to ochoty tym bardziej że wiem z kim mam do czynienia , użyję adekwatnych słów oceniając ciebie znów zaczniesz jęczeć i straszyć kapownikiem .

Jak napiszę że obecnie kontrakty są zawierane w oparciu o ceny giełdowe ty i tak " pojedziesz " propagandą TVN .

Jak zadam pytanie , co jest przyczyną takiego stanu rzeczy , odpowiesz , wina Kaczyńskiego i Morawieckiego , czasami dodajesz , minister Moskwy .

Napisałem że związkowiec na którego się powołujesz zapewne wie co mówi , ty w swoim stylu skłamiesz że nie wierzę własnym kolegom .

Jest taki portal - cieplo.gov.pl , tam są ceny węgla , gdzie można kupić , podasz skąd masz wiadomość o 5 tyś , nie nie powiesz , wykręcisz się " sianem " .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~oprych niezalogowany
28 września 2022r. o 17:24
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~oprych napisał(a): Panie Lucjanie naprawdę Pan uważa że rząd który pcha polską gospodarkę ku upadkowi tylko po to by zrobić ruskim na złość jest lepszy od rządu niemieckiego robiącego wszystko by ratować swój kraj (naród) przed katastrofą gospodarczą (nawet jeżeli oznacza to robienie interesów z Rosją)?



Ja widzę to inaczej , mamy wojnę militarną w Ukrainie i wojnę gospodarczą Putina z całą Europą a szczególnie z UE , Niemcy Francja a szczególnie Węgry coraz bardziej miękną , Putin w tej wojnie powoli osiąga sukces , w przyszłości może się to przełożyć na grabież znacznej części Ukrainy .




Tyle że my nie mamy żadnej wojny z Rosją. Wojnę ma Ukraina. Myśli Pan że mieszając się w ten konflikt, wysyłając uzbrojenie i tworząc ciągle antyrosyjską propagandę będziemy bardziej bezpieczni?
Porównując nas nawet do tych nieszczęsnych Węgier, kto jest bardziej narażony na konflikt z Rosją, my czy Węgry?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pampasowiec zwyczajny niezalogowany
28 września 2022r. o 17:27
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnozielona morwa napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~wicesołtys z Ocic napisał(a)

podasz skąd masz wiadomość o 5 tyś , nie nie powiesz , wykręcisz się " sianem " .

To ty nie wiesz? Karmisz się codziennie propagandą pisowską a kiedy związkowcy mówią o cenie węgla 5000 zł nagle nie wiesz? Wiem że czekasz na podpowiedź bo zawsze tak jest. Szukanie wiedzy poza Wikipedią przerasta twoje siły. Ale podpowiem ci. Mówią o tym związkowcy z Sierpnia. A gdzie są teraz ci twoi związkowcy z tym oszustem Dudą na czele? Czy gdzieś protestują w sprawie cen węgla czy gazu? Odpowiesz cy wykręcisz się sianem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak niezalogowany
28 września 2022r. o 17:38
~~Lucjan napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Tabaczkowy tamaryszek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Lucjan napisał(a)Dla ciebie Niemcy cacy Polska be, dla mnie odwrotnie, bez znaczenia kto rządzi.

Chcę ci tu wspomnieć że dla twojego brata to Niemcy są cacy a Polska be. Gdyby było inaczej wracałby do Polski ale wolał się zniemczyć i teraz na odległość udawać patriotę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza