Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiec o pierwszej w nocy świeci jak pochodnia
~~Jo 3 października 2022r. o 11:16
Smutno na to patrzeć. Naszemu miastu daleko od bycia ekologicznym. Nie chodzi o to aby było całkiem ciemno, ale żeby niepotrzebne oświetlenie ograniczyć do maksimum. Latarnie wam nie wystarczą żeby czuć się bezpiecznie? Potrzebne wam wielkie ekrany i doświetlania budynków oraz drzew? To wszystko nasze pieniądze. Ciekawe ilu z was spaceruje nocą po mieście, że narzekacie na to, że gdy to wyłączą będzie zbyt ciemno i niebezpiecznie. Zastanówcie się nad tym ile się na tym zaoszczędzi i jak to wpłynie na środowisko. To w waszych, naszych portfelach zostaną te pieniądze. Mądrzejsze miasta już wprowadziły takie rozwiązania i jakoś ludzie żyją jak do tej pory. Bolesławianie jednak zawsze znajdą powód do narzekania. Mało wam świecących bilboardów? Warszawa w górę i na prawo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ECOzdrowy 3 października 2022r. o 11:24
parkometry też na prąd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.