Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiec o pierwszej w nocy świeci jak pochodnia
~~XYZ niezalogowany
30 września 2022r. o 20:33
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rezedowy Heliotrop niezalogowany
1 października 2022r. o 7:06
Niebawem wyłączą iluminacje i latarnie, w mieście będzie ciemno jak w d... i redakcja znów będzie się czepiać, że Bolesławiec nie świeci jak pochodnia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistozielona Daglezja niezalogowany
1 października 2022r. o 22:18
~~Cyklamenowa Jasnota napisał(a): Najlepiej pogasić wszystko, a później jak się będzie szło wieczorową porą - to dostać od sebixa w łeb. Uważam ,ze dobrze, że działa to oświetlenie... Działa i działać powinno!


Pan Kazik wypi...li orła po ciemku, to wtedy zweryfikuje ten idiotyczny tekst , który wysmarował, na nowo.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
1 października 2022r. o 22:42
Źle że się świeci, a jak będzie ciemno to też będzie źle. Jak to mawiali dawniej : jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził :> Jakoś marudzenie zawsze jednakowe :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ty niezalogowany
2 października 2022r. o 16:19
A jak będzie ciemno, to będzie pierdzielił redaktorek, że ciemno. Idź spać człowieku, pierdoły piszesz …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Topazowa Liatra niezalogowany
2 października 2022r. o 17:05
Jak nazywa się permanentne narzekanie? Ka-zio-le-nie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~sędzia zGred niezalogowany
2 października 2022r. o 17:56
Inaczej zapiejecie jak okaże się że w związku z zaciemnieniem wzrosły liczby włamań a temu i owemu odkręca koła od autka i do pracy będzie popierda.la.ł na rowerku. Jak mu wcześnie nie okradną i piwnicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jo niezalogowany
3 października 2022r. o 11:16
Smutno na to patrzeć. Naszemu miastu daleko od bycia ekologicznym. Nie chodzi o to aby było całkiem ciemno, ale żeby niepotrzebne oświetlenie ograniczyć do maksimum. Latarnie wam nie wystarczą żeby czuć się bezpiecznie? Potrzebne wam wielkie ekrany i doświetlania budynków oraz drzew? To wszystko nasze pieniądze. Ciekawe ilu z was spaceruje nocą po mieście, że narzekacie na to, że gdy to wyłączą będzie zbyt ciemno i niebezpiecznie. Zastanówcie się nad tym ile się na tym zaoszczędzi i jak to wpłynie na środowisko. To w waszych, naszych portfelach zostaną te pieniądze. Mądrzejsze miasta już wprowadziły takie rozwiązania i jakoś ludzie żyją jak do tej pory. Bolesławianie jednak zawsze znajdą powód do narzekania. Mało wam świecących bilboardów? Warszawa w górę i na prawo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.