Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dziewczyny z Ukrainy, które karmią głównie Polaków
~~Bławatkowa Fuksja niezalogowany
9 października 2022r. o 13:57
~~bazyliszek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bławatkowa Fuksja napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~bazyliszek napisał(a): stołuje się tylko w polskich restauracjach i wspieram lokalnych przedsiębiorców bo jestem polakiem.

Brawo-Bravissimo! Oto Patriota, godny naśladowania! Proszę mnie tylko nie rozczarować - chyba się nie pomylę, jeśli stwierdzę, że jeździ Pan/Pani , rzecz jasna, Polonezem, ew. Syrenką i nigdy nie robi zakupów we wstrętnej Biedronce ze 100% kapitałem portugalskim, pomijając oczywiście polski smartfon i polski laptop, których dumnym właścicielem jest Pan/Pani. Proszę uważać na podwójne standardy...jeżdzę niemieckim samochodem produkowanym w całości w polsce w poznaniu,(jedyna opcja)w biedronce nie byłem 10 lat ,(dino)smartfona nie posiadam .a ci co tu przyjechali niech już odjeżdzają na wschód do ameryki i do izraela.

W życiu działa zasada bumerangu. Nikt Panu nie obiecał, że nie spotka Pana, żony lub dzieci podobny los. Bardzo prawdopodobne, że usłyszą to samo w miejscu, gdzie będą szukać schronienia. I będzie to sprawiedliwe. Można się sprzeczać, że nas wojna nigdy nie dotknie, a jak dotknie, to nie opuścimy tej ziemi, niech żona i dzieci zostaną pogrzebani żywcem jak w Mariupolu. Chyba jednak nie! Każdy o zdrowych zmysłach mężczyzna zatroszczy się o wyjazd rodziny do bezpiecznej krainy. A wówczas - bumerang wraca. Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sławek niezalogowany
11 października 2022r. o 10:37
Bardzo dobry przykład dla niektórych Polaków, którzy wolą brać zasiłki dla bezrobotnych i żyć na czyimś garnuszku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatnoczerwona Dynia niezalogowany
11 października 2022r. o 10:44
Byłem, jadłem, bardzo smakowało
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Myszaty Kopytnik niezalogowany
12 października 2022r. o 22:50
Powodzenia Paniom!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrunatny Żywotnikowiec niezalogowany
8 marca 2023r. o 14:47
Niestety chyba już zamknięte na stałe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
9 marca 2023r. o 4:40
wystarczyła jedna kontrola czystości i wszystko jasne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ultramarynowy Dereń niezalogowany
9 marca 2023r. o 10:24
~~bazyliszek napisał(a): wystarczyła jedna kontrola czystości i wszystko jasne.

Aż tak źle było?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasia niezalogowany
9 marca 2023r. o 16:12
Już zamknięte??? Dlaczego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.